3. Област Варна отзиви за хотели

7.6

• Безплатен WiFi

8.6

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 1 април 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Терасата беше мръсна, с непочистени паяжини. В стаята успях да убия хлебарка..там също не блестеше от чистота. Пожълтяли хавлий и халати. В банята също мръсно с ръждясали елементи и мухъл по плочките. И уникалната миризма на старо сирене и мръсни чорапи в коридорите, беше капака.

Тишината в хотела и СПА зоната бяха най запомнящото се!

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 23 март 2024 г.

отпочинал
    • Престой от 3 нощувки

Трябва да поработят по хигиената

Предложиха ни стая която е на 5 етаж по голяма от предварително обявена в резервацията. Храната беше сравнително добра като е ориентирана към наща кухня. Басейна беше добре подържан с топла вода.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 12 март 2024 г.

8.0
    Хубаво, за 5 звезди, но малко вече старо,амортизирано,банята трябва да е с отделен душ!!!
    • Изпратено от мобилен телефон

Паркинг...няма, тясно за толкова много коли!

Спа

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 10 март 2024 г.

7.0
    Става, но трудно бих повторил.
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Много повече хора от местата в ресторанта. Чакаш за маса да се освободи. Няма сушилник и закачалка в коридора на стаята. Отношението цена/ услуга. Не е като за 5 звезди а за 3.

Отношението на рецепцията. Относително добра храна. Наличието на минерална вода.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 7 март 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Басейните не се поддържат чисти.

Перфектно местоположение.Тихо и спокойно място за почивка.Вкусна храна.Чудесна спа зона.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 25 февруари 2024 г.

Хигиената.

Престоя беше приемлив, приятната изненада за нас беше спокойствието,личният асистент Митко, който се грижише за комфорта ни. Комплекса разполага наистина с множество семейни удобства.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 20 февруари 2024 г.

Чудесно!

Няма такова.

Учтив и отзивчив персонал! Специални поздрави за Александър на рецепция! Много ни помогна! Възхитени сме от запазените лястовичи гнезда. Говори много добре за управата на хотела. Прекарахме хубав уикенд.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 19 февруари 2024 г.

• Престой от 3 нощувки

Има какво да се желае откъм чистотата на стаите. Друго, което не ми хареса е, че някак оставаш с впечатлението, че хотелът не е поддържан. Не ми хареса, предполагам стара табела, която гласи, че стаята, в която бяхме настанени е конферентна зала и всички искаха да влязат да я видят (отначало е комично, но след 2 дни, почваш да се напрягаш).

Добре приготвена храна, както на закуска, така и на вечеря. Много добро отношение от страна на персонала. Добре оборудвана фитнес зала. Тихо и спокойно. Може да си починеш, стига да искаш!

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 16 февруари 2024 г.

• Престой от 3 нощувки

Чудесен хотел, но вече се нужае от освежаване

За първи път посещаваме този хотел и останахме с чудесни впечатления. Стаите са просторни и удобни, а храната е разнообразна и невероятно вкусна! СПА зоната е чиста и топла. Но най-много ни впечатли любезното отношение на персонала и в частност на Митака – отзивчив млад мъж готов по всяко време да ви окаже съдействие и помощ.

Престой през февруари 2024 г.

• Оценено на: 1 февруари 2024 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Храната, изключително ниско качество на повечето продукти в ресторанта.

Спа зоната беше изключително приятна.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 10 януари 2024 г.

Подходящо място за почивка
    • Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Отношението на персонала,спа-то,храната и бързите реакции при проблем.

Престой през януари 2024 г.

• Оценено на: 23 ноември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Големият басейн с минерална вода беше студен, а малките по- топли басейни изглеждаха непочистени.

Хотелът беше много чист, храната обилна и разнообразна. Има и място за паркиране.

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 20 ноември 2023 г.

• Престой от 6 нощувки

Не знаех , че сокове ,безалкохолко или алкохол се заплащат допълнително и не савключени в цената на вечерята. Ако не си в пакет all inclusive не ползваш спортните съоражения/ тенис/ дори със собствени спортни принадлежности.

Храната беше добра.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 19 ноември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Хотелът вече има нужда от ремонт - в стаята ни имаше мухлясали стени с тапети, Има спад в качеството на камериерските услуги - ваната не беше добре почистена, а в стаята имаше паяжини. Храната и обслужването в ресторанта вече също не е на топ нивото, на което беше.

Предлаганите масажи и процедури са на отлично ниво, както и обслужването на рецепцията в спа зоната.

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 21 октомври 2023 г.

• Престой от 2 нощувки

Нямаше гореща вода нито в стаите, нито в Спа центъра. Водата в басейните беше хладка, а джакузито дори не работи.

Храната беше чудесна.

Престой през октомври 2023 г.

• Оценено на: 28 август 2023 г.

9.0
    приятно, спокойно и романтично място
    • Изпратено от мобилен телефон

закуската можеше да бъде и по-вкусна, душ-кабината беше мръсна

СПА центъра, стаята, басейните

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 24 август 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Хотелът е направен със стил, но си личи, че не се влагат достатъчно грижи за поддържането му. Бутонът за пускане на казанчето в банята не работеше много добре( трябва да се натисне с доста сила). Гледката от терасата не е точно както е описана. Ние бяхме на последния етаж и едвам се виждаше морето, пред нас имаше огромна зала, която скриваше голяма част от “гледката към плажа”. От хотела до плажа не са 150м. а по-скоро 10мин ходене, което си е около 500м. Нещо доста неприятно е, че външият басейн и спа-то работят до 18:30. Това са неприятните неща, които не са нищо кой знае какво. С малко по-редовна поддръжка хотелът ще е наистина страхотен! Плюсовете са много: добра закуска, чисто е, персоналът е отзивчив, стаята ни беше достатъчно просторна, чистичка и уютна! Като цяло препоръчвам!

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 11 август 2023 г.

• Престой от 5 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Басейна, вътрешния водата беше студена,плажа е далеч,храната почти еднообразна

Имаше паркинг, всеки ден се чистеше стаята,сменяха се хавлиите

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 22 май 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Бяхме наели стая с кухненски бокс, който включваше и панел с котлони,НО в стаята нямаше никакви прибори и каквато и да е посуда за кухнята, какъв е смисъла от котлоните тогава и кухненския бокс. Няма достатъчно парко места. Ресторанта уж работи до 10ч но ако отидете в 9:20 ще ви върнат и няма да вечеряте. Малки забележки относно чистотата също мога да добавя.

Спа зоната е много приятна, спокойно място за релакс.

Престой през май 2023 г.

• Оценено на: 16 март 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Проветрението на басейна ставаше чрез прозорци и при 0 градуса навънка се усещаше течение,което не е благоприятно за децата около басейна. Някои храни на вечеря и на обяд свършваха и не се правеше допълнително. В СПА то някои помещения не работеха.

Стаята и басейна

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 14 март 2023 г.

• Група
    • Престой от 2 нощувки

Чистотата! Няма как категоризацията на хотела да е 5 звезди при непочистени баня и тоалетна, неизхвърлен боклук от предишни гости, непочистени дограми. При работа на хотела целогодишно, се очаква това да се поддържа в изряден вид. Прахосмукачката на хигиенистите стоеше пред апартамента, в който бях отседнала. Такава гледка си имам и вкъщи :( . Изглед към морето почти няма, тъй като хотела е на 5 етажа, а точно пред него има висок закрит увеселителен парк. В апартаментите има котлони, минибар, кафе машина и никаква посуда. Ковид отдавна е в историята и мисля, че тази липса най-малкото на лъжичка, за да си разбъркаш кафето, не е нормална. Персоналът се старае да е учтив и съдействащ на гостите, но не се получава. При платен апартаамент за 3-ма гости, в стаята имаше по 2 водни чаши и 2 чаши за кафе. Трябваше 2 пъти да помолим, за да си вземем накрая сами от ресторанта. Дано собствениците четат този коментар, защото видях, че такива има и от преди 2 години, но реално промяна не се вижда.

Храната беше вкусно приготвена с изключение на десертите. Басейните са топли и чисти. Откритото джакузи - също.

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 10 март 2023 г.

Сносен
    • Изпратено от мобилен телефон

Трябва да се наблегне повече на чистотата. В стаята където ни настаниха, прахът не беше забърсван сигурно от седмица, по пода имаше много боклучета, трохи, косми в банята на земята . Една от кърпите в стаята беше на петна и с огромни дупки ( това за спа хотел е недопустимо). Мисля че , не отговаря на звездите ,които има.

Басейна е много топъл идеално е за деца, храната е разнообразна и вкусна, персонала е любезен и отзивчив.

Престой през март 2023 г.

• Оценено на: 6 февруари 2023 г.

• Престой от 3 нощувки

Като забележка мога да кажа , че се допускат външни хора за ползване на басейна и на моменти е доста пренаселено.

Стаите са просторни и удобни ,почистваха се редово.Банята е с всички удобства.Храната е вкусна и разнообразна , но цените при свободна консумация са малко високи.Басйнът е топъл 34 градуса ,а СПА зоната е на добро ниво.Със сигурност бих почивал отново тук.

Престой през февруари 2023 г.

• Оценено на: 30 ноември 2022 г.

Ахмед
    • Изпратено от мобилен телефон

Еднообразна закуска,обяд и вечеря също на 60 % еднакви,предмно студени/изстинали ястия. Липсваше работещ бар,така че извън часовете за хранете сте ограничени в избора само до напитки от автомат.Чистотата не на ниво-петна по дамаската на дивана,крем от торта по завесата,косми по бельото на леглата...

Басейна,спа центъра

Престой през ноември 2022 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: