3. Област Пазарджик отзиви за bed and breakfast и гостоприемници

• Персонал

• Съотношение цена/качество

9.4

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 4

• Оценено на: 24 март 2024 г.

Съотношението цена/качество е 11/10!
    • Пътуване по работа
    • Самостоятелно пътуващ
    • Изпратено от мобилен телефон

Температурата на водата във външният басейн не беше толкова топло. ( около 30С )

Много приятно местенце за почивка, в близост до гората. Закуската е на блок маса, като млечните и месни деликатеси не са стандартните за този тип закуска, не само като вкус но със сигурност и качеството е на доста по-високо ниво. Вечерята е от сет меню, като ние определено преядохме. Храната беше приготвена вкусно и поднесена по приятен за окото начин. Стаите са доста топли ( предвид, че вън беше между 3 и 13С ). Спа центърът е малък, но има основните за една пълна релаксация съоръжения.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 18 март 2024 г.

Фантастичен
    • Изпратено от мобилен телефон

Хубава локация в покрайнините на Велинград, чисти стаи, очевидно е вложена идея в дизайна им, много услужлив персонал. Съоръженията са на високо ниво, външния минерален басейн е хубав, спато е на високо ниво. Вкусна храна в ресторанта. Препоръчвам.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 12 март 2024 г.

7.0
    Добър
    • Изпратено от мобилен телефон

Леглата не бяха удобни, прекалено меки, възглавниците също. Не успяхме да се наспим изобщо добре

Беше чисто, персоналът беше много любезен.

Престой през март 2024 г.

• Оценено на: 4 март 2024 г.

Надминати очаквания
    • Изпратено от мобилен телефон

Ние като двойка сме свикнали вкъщи да стоим на студено. Просто така ни харесва и може би ни дойде малко по-топло в хотела, но това е нещо, което ще е плюс за повечето хора. Пък и винаги можеш да си отвориш терасата. Външният басейн ни се искаше да е с няколко градуса по-топъл, но и това е субективно, тъй като пък беше с идеалната температура за плуване.

Комплексът е нов и изключително спретнат, чист и уютен. Стаите бяха безупречно чисти, топли, комфортни. Леглата са удобни, чаршафите са от ранфорс, което ги прави невероятни на допир. Завивките и възглавниците са от гъши пух и това им придава мекота, топлина и удобство. Банята имаше всичко необходимо и беше безупречно чиста, което е много важно за нас. На първо място винаги идва чистотата и комфорта във важните неща като завивки, легла, завеси (затъмняващи) и храна. СПА центъра е с прилични размери и беше задоволително чисто. Има джакузи, сауна и парна баня. Навън имат отопляем басейн, който беше с топла вода, която е приятна за плуване. Нито много топла, нито студена. Закуската и вечерята бяха изпипани от професионални готвачи, като ястията, но най-вече качество, бяха на топ ниво. Не мога да пропусна да кажа от какво голямо значение е да се предлагат качествени продукти и колко лесно си личи, когато нещо е качествено или не... И оставя впечатление. Тук качество беше на първи план, така че за нас нямаха пропуск в това отношение. И не на последно място - обслужването. Когато обслужването е на ниво и бъдеш посрещнат с усмивка и уважение от целият персонал, това прави онзи сладък после вкус от една почивка. Искам да обърна специално внимание на тези дребни неща, които много хотелиери изпускат - усмивка, загриженост, качество в използваните продукти, качествено спално бельо и уют в стаите. Това прави един хотел качествен и гарантира истинска почивка. Тук имаше всичко това.

Показване 1 - 4

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!