2. Česko hodnocení hotelů

9,1

8,4

• Hodnocení napsáno: 19. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Nejlepší hotel na světě :)))))

• Hodnocení napsáno: 2. dubna 2024

Perfektní ubytování v centru Brna
    • Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Hotel se nachází na ideální místě, kousek od centra města. Je nádherný! Už od příchodu se zde cítíte moc hezky a každý den musíte obdivovat atrium. Pokoj byl prostorný a vkusně zařízený, nic nám nechybělo :-) Personál usměvavý a velice milý. Moc rádi se sem znovu vrátíme!

Termínem pobytu byl duben 2024

• Hodnocení napsáno: 1. dubna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Málo českých programů v TV, i signál trochu zlobil. Při vstupu vše působí dokonale, ale mírné nedostatky zařízení i v úklidu to mělo jako u hotelu za půlku peněz. Pokoj bez lednice, jen plný minibar. Myslím, že by tam mohla být k dispozici.

Zaujala nás vstupní hala díky které jsme zvolili tento hotel. A je to nádhera. Personál příjemný, bez známek povýšenosti..Snídaně dokonalé, lepší jsme zatím nikde neměli. Výběr i organizace super. Pokoj velký, zajímavé ovládání světel z postele. Příjemná vana s vířivkou.

• Hodnocení napsáno: 31. března 2024

Skvělý zážitek

Velmi špatný signál na TV

Čistota, ochotný personal, vyborna snidane

• Hodnocení napsáno: 30. března 2024

• Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Jedinou věc lze podotknout. Design vítězí nad rozumem. Pokud mám dvoulůžkový pokoj a ubytování většinou v párech, očekávám 2 křesílka popř 2 židle, ne jen 1 židle a 1 křesílko.

Čisté, příjemné prostředí, hezký design. Naprosto úžasná recepce, výborná snídaně se spoustou zeleniny.

• Hodnocení napsáno: 28. března 2024

trošku bych vylepšila kávu

všechno paráda, personál usměvavý, ochotný

• Hodnocení napsáno: 18. března 2024

Palác uprostřed Brna
    • Pokoj Deluxe s manželskou postelí King a výhledem na město

Hotel je velmi krásný a ve skvělé lokalitě. Personál se k nám choval přívětivě a vyhověli každému požadavku. Pokoj byl obrovský, čistý a krásný. (316)

• Hodnocení napsáno: 17. března 2024

Nemám co napsat….

Snídaně byla fantastická. Nic nám nechybělo. Hotel zářil čistotou, personál byl samý úsměv a velice profesionální. Byli jsme tam 16.3. 2024

• Hodnocení napsáno: 10. března 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

automaticky na vás mluví anglicky

Luxusní prostředí

• Hodnocení napsáno: 5. března 2024

Příjemné, krásné místo v centru.
    • Služební cesta
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Ne že vyloženě nelíbilo, spíš je tam prostor ke zlepšení, vzhledem k tomu, že se jedná o 5 hvězd. Na pokoji chybí druhá židle u stolečku - když je pokoj pro dva :) Co se týče restaurace - cena a kvalita neodpovídá. Personál úžasný, to rozhodně ano. Ale třeba objednala jsem si variaci sýrů a dostala jsem za ty peníze blaťácké zlato? :D To mě hodně pobavilo :) Těšila jsem se opravdu na výběr sýrů.......Takže za mě kuchyně absolutně nesplňuje standardy 5ti hvězdy :)

Nádhený hotel, to se nedá popřít. Překrásná hala, člověk se tam cítí jak v jiném světě. Pokoje příjemné. Hotel krásně voní a na recepci jsou milí a ochotní.

• Hodnocení napsáno: 25. února 2024

Jinak zamestnanci, jidlo, vsechno bylo super. Jen trochu citliveji vybirat interierove prvky..:)
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Jen teda tak krasna budova by si zaslouzila citlivejsi interierove vybaveni.. snidanove stoly a zidle jsou nevkusny, nevkusny doplnky na pokoji jako vytsrceny obraz a otocen noha.. dole ve foyer ty radoby laciny kostky ledu nasviceny jak v cirkusu.. skoda to kazi dojem z tak nadherne budovy..

Libilo se nam vsechno.. servis skvely, jidlo skvely, budova nadherna..

• Hodnocení napsáno: 24. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Snidane dokonaly Latw checkout placeny. Za kazdou hodinu navic. O clovek potrebuje za symbolickou cenu

• Hodnocení napsáno: 24. února 2024

• Apartmá Junior

Neni spa

Personal

• Hodnocení napsáno: 20. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Jako velky minus musim rict snidane... cekala sem od toho vice....Nebylo moc veci na vyber jak jsem u ostatnich hotelu zvykla...

Lokalita, a celkove hlavni vchod s recepci krasny, vyborny welcome drink, prijemny personal, nase mala dcera dostala plysoveho medvidka na privitanou, krasne vybaveni a dostali jsme lepsi pokoj s vyhledem na hrad. Skoda welnessu, ktery zrovna rekonstruuji.

• Hodnocení napsáno: 15. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Krásný hotel s krásnou atmosférou v centru Brna. Kvalitní personál a čisté pokoje.

• Hodnocení napsáno: 14. února 2024

• Služební cesta
    • Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Pokud chcete snídani, lepší si dojít do centra,v hotelu zbytečně za velký příplatek

Welcome drink, fitness 24 hod, milá recepční, pohodlí na pokoji,výhled

• Hodnocení napsáno: 12. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

V koupelně u umyvadla bylo vidět, že stěna upatlaná a zřejmě obtížně ošetřitelná. Jinak vše krásné.

Architektonicky fascinující řešení zasklení atria.. v kombinaci s proskleným výtahem velký zážitek. Umístění hotelu v centru, ale přesto tiché pokoje - měli jsme v 5.patre v půdní vestavbě. Velmi pohodlne postele a 3! polštáře k dispozici. Okna jsme měli střešní, tzn bez výhledu. Velmi milý, ale nevtíravý personál. Skvělá snídaně- vše, co byste chtěli, vč welcome drinku (sekt nebo ovocné smoothie). Fantastická služba Valet parking.

• Hodnocení napsáno: 10. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Okna pokoje jsme měli do ulice s barem Two Faces, do 5:00 do rána jsme poslouchali dunění hudby, nevyspali jsme se.

Nádherný hotel, vstřícný personál, krásný pokoj, skvělé umístění.

• Hodnocení napsáno: 7. února 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Výborná lokalita, veľmi milý a ústretový personál.

• Hodnocení napsáno: 23. ledna 2024

• Pokoj Deluxe s manželskou postelí King a výhledem na město

U snídaně perlivé víno - což je příjemné - zasloužilo by si skleničky na stopce, v obyčejné sklenici na limonádu se to moc nevyjímá. Také by bylo příjemné mít na pokoji na uvítanou zdarma láhev vody nebo minerálky (to je standard v Německu, Španělsku..) Tady chtějí za láhev mattoni na pokoji 120 Kč, vzhledem k ceně pokoje to pak vypadá jako snaha "odrbat" zákazníka, co to jde. Je ale pravda, že to jsou jediné chybičky, co jsem našla, je to zatím nejkrásnější hotel v Brně, co jsem navštívila.

Hotel nádherný, historická architektura, krásná lobby, snídaně výborná, lokalita výhodná - kousek do centra, měli jsme pokoj s výhledem na náměstíčko. Personál velmi milý a příjemný.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 17. ledna 2024

• Pokoj Deluxe s manželskou postelí King a výhledem na město

Samotné prostory jsou naprosto úžasné a designově vyjímečné. Navíc s přihlédnutím k usměvavému personálu, skvělému jídlu a prostornému pokoji s pohodlnou postelí, mohu toto místo označit za hotel, do něhož se vždy budeme rádi vracet.

• Hodnocení napsáno: 16. ledna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Krásný, čistý pokoj. Fantastická snídaně. Velice příjemný a ochotný personál. Skvělá lokalita za velice slušnou cenu.

Termínem pobytu byl prosinec 2023

• Hodnocení napsáno: 10. ledna 2024

Chtěli bychom na konec vyzdvihnout personál v restauraci, který byl velice ochotný, zejména slečna co hovořila slovensky
    • Dvoulůžkový pokoj Executive s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

Check-in byl psán od 14hod, tudíž jsme přišli až po druhé hodině, bohužel jedna nepříjemnost, že pro nás nebyl nechystaný pokoj, který jsme měli zaplacený. Slečna nám ale nabídla welcome drink a s tím krásným pohledem na lobby nám to ani tolik nevadilo. Ještě jedna malá výtka, při příchodu nám nikdo neposkytl pomoc s kufry, což by u pětihvězdy mělo být automatické.

Hned na první pohled nás moc zaujal vzhled hotelu a při příchodu na recepci moc milá slečna, která byla ochotna nám poskytnout veškeré informace, check-in chvíli trval, ale nic nesnesitelného.

• Hodnocení napsáno: 8. ledna 2024

• Dvoulůžkový pokoj Deluxe s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi

V hotelové restauraci jsme čekali deset minut, než vůbec přišel nějaký personál a zjistil, že přišli nový hosti. Při plné restauraci je to ok, ale když kromě nás, tam byla jen jedna dvojice, tak nám to vadilo. Vybavení je už starší a i když funkční, jde poznat, že má něco za sebou.

Hotel je opravdu krásný. Personál je velmi milý a snaží se vyjít vstříc. Fitness menší, ale moc pěkné s veškerým komfortem, televize, výborné audio, ručníky a ovoce na energii.