2. Česko hodnocení hotelů

7,2

• Hodnocení napsáno: 17. dubna 2024

Jinak spokojenost

Hluk z ulice.

Snídaně nic moc. Lokalita super.

• Hodnocení napsáno: 11. dubna 2024

Dobrý hotel k přespání blízko centra za přijatelnou cenu.

Snídaně sotva průměrná, neurazí, ale ani nenadchne.

Místo dobré, výborné spojení všude, blízko do centra i pěšky, metro, tramvaj pár metrů od hotelu.

• Hodnocení napsáno: 17. března 2024

Hotel leží na velice rušné a hlučné křižovatce.

Dostupnost metra

• Hodnocení napsáno: 17. března 2024

Škoda,že nebyla varná konvice na pokoji (případně set na přípravu čaje- kafe), pouze sklenice.

Hotel naproti metru a blízko tramvaj.zastávky,v okolí dostatek restaurací. Na recepci příjemný a ochotný pán,ocenily jsme možnost uložení zavazadel už v 11.h.Pokoj v 6.patře byl světlý a prostorný s dostatkem úlož.prostoru s pěkným výhledem do ulice(hluk nám naštěstí nevadí). Postele vyhovovaly,spalo se nám dobře. Ocenili jsme výměnu ručníků i vynesený odpadk.koš i přesto, že jsme byly ubytované jen na 2noci.

• Hodnocení napsáno: 16. března 2024

velmi rušno a hlučno, hotel je v blízkosti nemocnice a na hlavním silničním tahu

snídaně průměrná, dostačující, v teplé nabídce by mohly být míchaná vajíčka,

• Hodnocení napsáno: 11. března 2024

• Služební cesta

Vzhledem k ceně snídaně 250 Kč na osobu, jsem očekával snídani pestřejší.

Pokoj nebyl situovaný k rušné cestě jako minule, takže byl na pokoji klid.

• Hodnocení napsáno: 11. března 2024

špatné označení hotelu ,

• Hodnocení napsáno: 1. března 2024

hotel jen na přespání, bez možnosti stravování, v blízkosti nemocnice.. dosti hlučný okolní provoz

snídaně dostačující, ale na to, že jsem byl asi první, tak výběr dříve býval bohatší

• Hodnocení napsáno: 26. února 2024

Odvětrávání WC bylo příliš slabé, velký hluk z ulice (stará okna), špatný přístup k zásuvkám (za stolem)

čistota pokoje, výměna ručníků a úklid - v tomto ohledu velká spokojenost, zařízení bylo starší, ale funkční

• Hodnocení napsáno: 17. prosince 2023

• Služební cesta

Nepotřebovali jsme, ale turisté by asi ocenily ledničku - v našem pokoji jen prázdná skříňka.

Snídani jsme neměli. Lokalita bezprostředně vedle Lékařského domu pro nás rozhodující pro výběr hotelu. Pokoj čistý, standardně zařízený.

• Hodnocení napsáno: 11. prosince 2023

Poměr cena/výkon velmi dobrý.

Pokoji by prospěla o něco vyšší teplota, nebo "silnější přikrývka". Úsměvná byla nabídka čtyř televizních programů.

Snídaně plně vyhověla potřebám. V pokoji bylo čisto. Hluk z ulice byl slabý.

• Hodnocení napsáno: 6. prosince 2023

Blīzkost metra, prostorné čisté pokoje, velmi pohodlné postele a přikrývky

• Hodnocení napsáno: 27. listopadu 2023

kdyby byla na pokoji konvice s 2 hrníčky=bylo by super

jsme stálí zákazníci, divadelníci - ideální na jednu noc

• Hodnocení napsáno: 13. listopadu 2023

Při rezervaci pokoje jsem uvedla, že v něm budou 2 cestující: 1 dospělý a 1 dítě ve věku 16 let. měli jsme 4 lůžka, povlečení ale bylo pouze pro jednoho. To bylo zvláštní. Fén se vypínal po minutě chodu. Znovu zapnout šlo až po 5 minutách, mám dlouhé vlasy a nestihla jsem si je vysušit, abych stihla vlak, musela jsem jít s mokrými vlasy (v listopadu). To mi způsobilo spoustu komplikací a pokazilo náladu.

snídaně

• Hodnocení napsáno: 13. listopadu 2023

6,0
    Dostačující ubytování, poměr cena výkon - super!

Když jsme prijeli, byla na pokoji velká zima, museli jsme spát v mikinach. Vybavení starší, díry ve zdech, …

Výborná lokalita - velmi blízko stanice metra I.P. Pavlova. Dostali jsme se metrem všude skvěle. Velmi pohodlná postel.

• Hodnocení napsáno: 10. listopadu 2023

Snídaně výborná

• Hodnocení napsáno: 30. října 2023

Dobrý

Jsem hotelier vidím víc v koupelně a toaletě rybičky neznám latinské jméno malý hmyz který se drží pouze ve vlhkém prostředí nokouše ale nevypadá to dobře

Výborné

• Hodnocení napsáno: 30. října 2023

není nic

výborná lokalita

• Hodnocení napsáno: 23. října 2023

Chybí možnost zaparkování auta u hotelu.

Ubytování pěkné, čistota na jedničku, pokoj voňavý, personál příjemný, ochotný, snídaně chutná. Blízko do centra, dostupnost MHD. Určitě bychom se ubytovali zase.

• Hodnocení napsáno: 14. října 2023

6,0
    Skvělá lokalita pro přespání v centru

Bylo by vhodné lépe/viditelně označit vchod do hotelu. Interiér hotelu je velmi starý, je znát,že se investuje minimálně. Polštáře hrozně měkké, na spaní nevhodné. Stará okna vůbec neizolují hluk z ulice - cca do půlnoci byl ten hluk hrozný. U postele chyběla zásuvka.

Skvělá lokalita hotelu, hned naproti metru I.P.Pavlova. Pokoj byl miniaturní, ale na přespání dostačující.

• Hodnocení napsáno: 11. října 2023

H-LEGIE znám, vyhovuje mi i poloha v centru. Slušné ubytování za rozumnou cenu.

Výhodná poloha v centru - velmi dobrá dostupnost MHD Mohli jsme si uložit kufr před check-inem i po check-outu Vstřícná recepční, vybavila s námi check-in-formality hned dopoledne při uložení kufru Velmi dobrá snídaně, v dostatečném množství, průběžně doplňováno

• Hodnocení napsáno: 5. října 2023

😆😁😍

• Hodnocení napsáno: 25. září 2023

Jen na chodbě by to mohlo vonět jinak ubytování splnilo očekávání a klidně bych se ubytovala znovu.

• Hodnocení napsáno: 24. září 2023

Na krátký pobyt jsem spokojená.
    • Třílůžkový pokoj

Hluk z ulice.

Lokalita trochu hlučná. Líbila se mi bezpečnost pokojů. Dostupnost metra, tramvaje. Dá se dojít pěšky z Hlavního nádraží.