2. Česko hodnocení hotelů

9,3

9,3

8,8

• Hodnocení napsáno: 5. března 2024

Byli jsme maximálně spokojení. Majitelé jsou velice milí a příjemní lidé. Určitě penzion doporučíme.
    • Pobyt s domácím mazlíčkem
    • Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi a vlastní koupelnou mimo pokoj

Škoda, že sociální zařízení není součástí pokoje a musíte projít přes společné prostory, ale i to se dá zvládnou a pobyt si užít.

Líbilo se nám ubytování, penzion je krásně zrekonstruovaný dle možností dispozice domu. Vybavení kuchyně bylo bez chybičky, k dispozici bylo vše, na co jsme si jen vzpomněli vč. kávovaru a čaje. Společně se společenskou místností a vinného sklípku je vše velice příjemně vybavené a doladěné do posledního detailu. Snídaně byly královské, dokonce náš domácí mazlíček měl připravený pamlsek :-). Tuto lokalitu vč. ročního období jsme si vybrali záměrně. Líbí se nám Krušné Hory, pro jejich min. obsazenost turisty a pro jejich podnebí.

• Hodnocení napsáno: 25. února 2024

Moc pěkné ubytování, skvělé místo na výchozí turistické trasy. V blízkosti velký výběr restaurací.

Nemáme co bychom vytkli.

Luxusní, bohaté snídaně, krásné pohodlné ubytování s pěkným výhledem.

• Hodnocení napsáno: 18. února 2024

I přes bytí naprosto spokojeni. Doporučuji.

Některé části by uvítali dotek správcovské ruky. Jinak paráda.

Vstřícný personál a skvělá snídaně za přijatelnou cenu

• Hodnocení napsáno: 5. února 2024

příjemný penzion s výbornou pozicí pro pěší výlety. dobře vybavená kuchyňka, výborné snídaně, vstřícný personál :-)

• Hodnocení napsáno: 1. listopadu 2023

• Rodinný pokoj s balkonem

Tady opravdu neni co napsat.

Úžasné ubytování, čistota a vybavení pokoje. Výborná snídaně. Nádherné okolí. Velmi vstřícný majitel. Vse bylo perfektni. Děkujeme.

• Hodnocení napsáno: 19. října 2023

• Rodinný pokoj s balkonem

Fakt super, příjemní majitelé, prostředí krásné, moc děkujeme.

• Hodnocení napsáno: 13. října 2023

Čisté, pohodlné, dobrá snídaně. Možnost usušení bot.

• Hodnocení napsáno: 9. října 2023

za krátkou dobu ubytování mi nic nenapadá

nadstandartní služby jako možnost použití kávovaru, vinotéky... soukromí a komfortní a vkusné zařízení a včetně výzdoby penzionu, domácí pohoda

• Hodnocení napsáno: 22. září 2023

Pěkné ubytování na úžasném místě.. doporučuji

Naprosto úžasné snídaně, i pro pejska . Vstřícní a milí majitelé..

• Hodnocení napsáno: 19. září 2023

Nemáme co vytknout

Moc hezký rodinný penzion v blízkosti turistických tras i náměstí. Perfektní vybavení kuchyně. Stále k dispozici káva a čaj. Pěkné venkovní posezení, ohniště s grilem k dispozici. Moc hezký vinný sklípek!

• Hodnocení napsáno: 14. září 2023

Úžasné, určitě se vrátím.
    • Rodinný pokoj s balkonem

Bohatá a pestrá snídaně k dispozici celé dopoledne vč. take away. Dům vkusně a stylově zařízený, kuchyň prostorná a dobře vybavená. Krásná lokalita, městečko plné květin. Dechberoucí výhled z balkonu v podkroví - louky a lesy, západ slunce a hvězdná obloha. To se musí zažít! Ráj pro romantiky!

• Hodnocení napsáno: 28. srpna 2023

• Rodinný pokoj s balkonem

Apartmán je v podkroví, pro vysoké lidi to muže byt nepohodlné. Vše ostatní však předčilo očekávání.

Lokalita, zařízení, komunikace s hostitelem. Vše v pořádku.

• Hodnocení napsáno: 26. srpna 2023

• Rodinný pokoj s balkonem

Penzion je na krásném místě v malebné vesničce. Měly jsme objednaný apartmán s výhledem na hory a ubytování bylo skvělé, apartmán příjemný, čistý, s balkónkem, s krásným výhledem na hory. Snídaně byla naprosto úžasná, výběr pečiva, sýrů i salámů, jogurtů, prostě všeho. Sám pan majitel nám připravil lívance s domácí marmeládou a to byla skvělá tečka za vynikající snídaní. Káva také výborná. Majitelé vstřícní a milí, určitě pobyt v penzionu doporučuji.

• Hodnocení napsáno: 11. srpna 2023

Výborné a bohaté snídaně.

• Hodnocení napsáno: 3. srpna 2023

Celkově hodnotím pobyt velmi dobře a příjemně, majitelé umožňují cítit se jako doma.

Snídaně byla pestrá, dobrá, vždy se sladkou tečkou. Možnost využití kuchyňky na večerní kávu velmi příjemná, stejně jako možnost večerního posezení v obývací jídelně v případě špatného počasí. Lokalita byla výborná s ohledem na výlety po okolí, klidné prostředí. Majitelé byli velmi příjemní a ochotní.

• Hodnocení napsáno: 20. července 2023

Výborně vybavená kuchyně. Chutné snídaně. Možnost posezení v zahradě.

Měkké postelové matrace

• Hodnocení napsáno: 9. července 2023

Výborná poloha k pěším i cyklovýletům. Skvěle zařízený penzion. Možnost vaření, lednice... Sklípek s vínem. Majitelé nabízejí bohatou a chutnou snídani.

• Rodinný pokoj s balkonem

Super balkon na kterém se dalo snídat a posedět. Krásný výhled na hory.

• Hodnocení napsáno: 29. června 2023

Vše v pořádku.

Penzion je pěkně zařízený, majitelé příjemní a vstřícní. Snídaně super vše čerstvé. Možnost uložení a nabití kol.

Termínem pobytu byl červen 2023

• Hodnocení napsáno: 21. února 2023

Vše na jedničku a podle našich představ! Moc příjemní majitelé, výborná snídaně, čisté a útulné pokoje, pohodlná postel a poměr ceny a kvality top. Doporučuji využít wellness, příjemný zážitek. Těšíme se s přítelem znovu v srpnu. 😊

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 6. února 2023

Byli jsme velmi spokojeni. Krásný rodinný penzion nám poskytl příjemné ubytování s možností wellness služeb, vinárny ve sklípku a výborných snídaní. Je skvěle vybaven, neuvěřitelně čistý a útulný. K tomu navíc v krásné lokalitě, poblíž lyžařských a turistických tras.

Termínem pobytu byl únor 2023

• Hodnocení napsáno: 13. října 2022

Nevím o ničem.

Krásné místo, skvělé možnosti turistiky, jak pěšky, tak na kole. Určitě tu bude i skvělé běžkování.

Termínem pobytu byl říjen 2022

• Hodnocení napsáno: 16. září 2022

Byli jsme moc spokojeni.Snídaně výborné.Vše na jedničku.

Termínem pobytu byl září 2022