2. Comentarii despre hoteluri în Spania
  3. Comentarii despre case de vacanță în Insulele Canare
  4. Comentarii despre case de vacanță în San Miguel de Abona
  5. Comentarii despre Santa Barbara Golf and Ocean Club

Comentarii pentru Santa Barbara Golf and Ocean Club 3 stele

Avenida del Atlantico, s/n - Urbanización Golf del Sur, 38620 San Miguel de Abona, Spania

Nr.75 din 403 case de vacanță în San Miguel de Abona

8,8

7,9

• Comentariu trimis pe 4 aprilie 2024

• Apartament cu 1 dormitor

Totul a fost perfect ,de vis pot spune .

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 29 martie 2024

Evreting

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 31 decembrie 2023

• Apartament de familie cu 1 dormitor

Locatia foarte buna, nu am mers pe plajele de langa, am avut masina inchiriata si ne-am deplasat in apropiere. Curatenie, mancarea de la restaurantul lor este buna. Personalul serviabil si politicos.

• Comentariu trimis pe 3 decembrie 2023

A fost o vacanta foarte placuta!
    • Apartament cu 1 dormitor

Receptionerii se miscau cam greu!

Bine pozitionata, foarte frumoasa!

• Comentariu trimis pe 29 noiembrie 2023

Totul.

Amplasarea de vis. TOATE FACILITĂȚILE. Asa se face turism de calitate. Piscina imensa,jacuzzi la discreție,apa calda. Camerele imense ,arhitectura speciala. Magazinul de la subsol are preturi foarte bune.

• Comentariu trimis pe 19 noiembrie 2023

Perfect

Nimic

Totul a fost rapid, am avut parte de toate facilitățile! A fost un sejur perfect , recomand !

• Comentariu trimis pe 7 octombrie 2023

Nimic

Totul

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 2 octombrie 2023

Recomand cu incredere.
    • Apartament cu 1 dormitor

Foarte bine amenajat, arata exact ca in poze. Personal amabil, loc de parcare usor de gasit langa proprietate.

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 15 iunie 2023

In general a fosto vacanza placuta
    • Apartament cu 1 dormitor

Putine distractii pentru copii,narstrica o sala de jocuri pentru copii seara ,si piscina se inchide prea devreme

A fost o vacanta placuta,personalul e gentil,apartamentul curat, ingrijit si confortabil,accesoriat cu tot ce e necesar pentru a petrece o vacanza placuta,las recomanda si la altii,sigur ne vom reintoarce cind vom avea posibilitate.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 4 iunie 2023

Nimic de reproșat

Foarte curat , vedere superba , personal amabil, o locație superba , foarte frumos , totul a fost perfect

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 13 mai 2023

• Apartament de familie cu două dormitoare

Locația este foarte frumoasa, personalul foarte prietenos și săritor. Vom reveni 😁

• Comentariu trimis pe 28 aprilie 2023

Recomand locatia. Cu siguranta mai revenim.
    • Apartament cu 1 dormitor

Camerele nu au toate vedere la ocean. Cel putin apartamentul nostru nu a avut. Dar daca iesi pe hol se vede oceanul. Dimineata te trezesti (delicat) pe ritmuri de pasarele. Nu prea are ce nu sa-ti placa. Raport pret-calitate ok.

Usor de gasit. Se gasesc parcari fara plata in vecinatatea proprietatii. Supermarket la demisol si langa proprietate. Restaurante in vecinatate. La receptie se misca rapid. Nu am apucat sa mancam la restaurantul proprietatii dar am fi avut ce alege de acolo.

• Comentariu trimis pe 8 aprilie 2023

Locație minunata
    • Apartament cu 1 dormitor

Dacă nu ai masina închiriată ești ca departe de toate atracțiile și de plajele frumoase

Hotelul e fantastic are toate facilitățile.

• Comentariu trimis pe 25 octombrie 2022

Excelent! recomand cu toata increderea!

nimic de obiectat

Excelenta locatia, cu un view superb!

Sejur în octombrie 2022

• Comentariu trimis pe 29 aprilie 2022

Plin
    • Apartament cu 1 dormitor

Mic dejun inclus,spa ul,plaja cu nisip în apropiere

Locația-frumoasa

Sejur în aprilie 2022

• Comentariu trimis pe 21 martie 2022

Excelent.
    • Apartament cu 1 dormitor

Indicatoarele pentru a găsi mai ușor camera sau parcarea.

Curățenia, bazinele, personalul.

Sejur în martie 2022

• Comentariu trimis pe 26 octombrie 2021

Frumos
    • Apartament cu 1 dormitor

Hotelul este foarte frumos, exact ca în fotografii. Camerele sunt foarte spațioase, curate, confortabile și utilate cu tot ce îți trebuie pentru a avea un concediu reușit și prelungit. Personalul de la recepție vorbește foarte bine limba engleză și au fost extrem de receptivi și chiar ne-au ajutat de fiecare dată. Mi-a plăcut foarte mult amplasamentul hotelului , exact pe malul oceanului. Am fost norocoși sa avem un apartament cu vedere la ocean unde vedeam puțin și din răsăritul soarelui. Apartamentul era compus dintr-un dormitor mare , un living tip open space cu bucatarie inclusă, un hol, o baie mare și un balcon. Dormitorul continea un pat mare (compus din 2 paturi single unite) , 2 noptiere cu prize , mufe usb, veioze, un dulap mare in care erau perne de rezerva, pled, cearșaf, seif și un tv LCD. Baia era foarte bine luminată cu un duș mare, chiuvetă, oglindă, uscător de păr și diverse articole de igienă. În living era o bucătărie cu absolut tot ce aveai nevoie pentru a găti (plită și cuptor ambele electrice, cuptor cu microunde, frigider mare, mașină de spalat vase, veselă, etc) masă cu scaune, canapea , tv LCD. Regulile de distanțare socială chiar sunt respectate, personalul purta mască. Piscina este destul de micuță pentru capacitatea hotelului însă cu programare era suficient loc pentru toată lumea.La piscină și la sala de fitness trebuia făcută programare cu o zi înainte, pentru a nu fi aglomerat. Hotelul are și un restaurant lângă piscină și se mănâncă destul de bine prețurile fiind medii.

Din păcate, în ultima zi când deja eram în aeroport, hotelul m-a taxat cu 18 euro de pe card deși nu am achiziționat nimic din hotel și în urma convorbirii telefonice cu aceștia nici ei nu au știut să îmi spună de ce m-au taxat. Cardul a fost folosit doar pentru a plăti acea garanției de 100 de euro. Se pare că ar fi fost o greșeală și ar trebui să primesc banii refound. Acest aspect m-a dezamăgit profund și mi-a lăsat un gust amar

Sejur în octombrie 2021

• Comentariu trimis pe 17 iulie 2021

Oaza de relaxare
    • Apartament cu 2 dormitoare

Din cauza pandemiei multe facilitați sunt închise

Amplasare superba la ocean, se aud valurile din camera, foarte multă liniște, bucătăria ft bine echipata

Sejur în iulie 2021

• Comentariu trimis pe 25 mai 2021

• Apartament de familie cu 1 dormitor

Ma deranjat puțin faptul că pe Booking prețul pe zi este de 38 euro, iar la Hotel a trebuit să prelungim șederea datorită orei târzie de zbor a avionului cu 6 ore și ne-au cerut 54 de euro

În rest totul a fost minunat

Sejur în mai 2021

• Comentariu trimis pe 11 mai 2021

Bun pret, calitate buna.
    • Apartament cu 1 dormitor

Receptionistii ar trebui sa fie mai orientati catre clienti. Atunci cand am facut check-in, receptionista H ne-a transmis foarte multe informatii intr-un timp foarte scurt, efectiv ne-a expediat de la receptie ca apoi sa asteptam ora 16.00 pentru a intra in camera. Ora 16.00 de check-in este foarte tarzie.

Piscina, Spa foarte curate si apartamentul spatios, curat si bine utilat.

Sejur în mai 2021

• Comentariu trimis pe 22 noiembrie 2023

E foarte ok de stat o zi ,maximum doua sau pentru cei care prefera sa își petreacă timpul la piscină
    • Apartament cu 2 dormitoare

Foarte întortocheat,nu are acces la plajă

Apartamentul foarte spațios , luminos

• Comentariu trimis pe 24 aprilie 2023

4,0
    Clar nu mă mai întorc vreodată și nici nu recomand !
    • Apartament cu 2 dormitoare

Nu am găsit camera foarte curata, geamurile de la unul din dormitoare chiar se vedea foarte bine că nu a fost șters demult. Gândaci seara prin apartament!!!! Costuri multe ascunse, deși am cerut detalii dinainte de chek-in. Îți iau depozit! Recepționera a încercat puțin sarcasm. Zgomot de construcții în complex!!! Nu m-am putut odihni la amiaza! Am vorbit la recepție și mi-au spus ca nu au ce face, sunt lucrări pana la ora 17:00. Asta în fiecare zi, timp de câteva zile. Deși am cerut sa vorbesc cu managerul, mi s-a spus că voi fi contactat, dar nu am fost contactat nici pana în ziua de azi. Am întrebat a doua zi la recepție și mi-au spus ca m-a sunat în camera... Parcarea se plătește! Produse de igiena de proastă calitate. Dacă nu iei mai mult de 4 zile chirie la ei, nu îți schimba prosoapele!!! Piscina se închide devreme și nu poți folosi decât prosopul pe care trebuie sa îl închiriezi de la ei. Unul din formatoare îți dădea senzația ca ești la spital.

E la malul oceanului.

• Comentariu trimis pe 13 iulie 2023

Foarte placut

Foarte mare si dotata

• Comentariu trimis pe 28 august 2022

multumiti si incantati
    • Apartament cu 2 dormitoare

Cred ca in dus ar fi bine sa se puna un covor din ala special de dus pentru ca e alunecos

apartamentul nostru a fost cu 2 camere,living si bucatarie si o baie ,toate foarte spatioase. La bucatarie este absolut tot ce e neceasar pentru a gatit si a servi masa(tacamuri,vesela,cesti de cafea,3 feluri de pahare,tigaie,oale,fiebrabator,masina de cafea si chiar si plicuri de cafea) ne a placut faptul ca aveau si filtru de apa. In baie era o mica debara unde aveai masa de calacat si fier de calcat,matura si mop. Televizor atata in living cat si in fiecare camera. iar balconul absolut superb,e mare cat tot apartamentul si din fiecare incapere era iesire catre balcon. Am avut si un view superb la ocean. Piscinele curate. Supermarket si restaurant in hotel, dar si restaurant langa piscina Desi e un hotel imens e neasteptat de curat si linistit. Iar personalul foarte prompt,daca ii sunai in legatura cu vreo problema,intr un minut erau la usa.

Sejur în august 2022