3. Πελοπόννησος κριτικές ξενοδοχείων
  4. Γύθειο κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Γύθειο Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Bello Horizonte Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Πρόκειται για ένα υπέροχο συγκρότημα σπιτιών, καινούριο και πολύ όμορφα διακοσμημένο. Το δωμάτιο περιλαμβάνει ένα μεγάλο κρεβάτι με βολικό στρώμα και πολύ άνετο μπάνιο. Το πιο εντυπωσιακό όμως είναι ο εξωτερικός του χώρος, ο οποίος είναι τόσο ωραία φτιαγμένος που σε "προκαλεί" να μην θες πας πουθενά αλλού! Όλα είναι πεντακάθαρα και έχει δοθεί η απαραίτητη προσοχή ακόμα και στις λεπτομέρειες!»

• Gythio Seaside Villa Dimitrios - Panoramic View Βαθμολογία σχολίων: 8,3

«Η τοποθεσία ήταν πολύ καλή, ήσυχο μέρος, κοντά στη θάλασσα, άνετο σπίτι με ωραίο κυρίως εξωτερικό χώρο. Ο ιδιοκτήτης πολύ εξυπηρετικός και ευγενικός πάντα διαθέσιμος να βοηθήσει και να μας δώσει ότι χρειαζόμασταν»

• L Suites The Writer's House Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Μεγάλα δωμάτια με μοντέρνα διακόσμηση, σε πολύ καλή τοποθεσία και με εξαιρετικό προσωπικό.. Πολύ καθαρό ξενοδοχείο, στο κέντρο του Γυθείου, με εύκολο πάρκινγκ, ενώ δε χρειάστηκε να χρησιμοποιήσουμε αυτοκίνητο, μιας και τα πάντα ήταν κοντά μας. Η διακόσμηση είναι πολύ προσεγμένη, ενώ και το κτίριο εξωτερικά είναι πολύ όμορφο. Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους.»

• LA TORE DI MONTENEGRO Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Μας άρεσε πάρα πολύ! Όλα πεντακάθαρα, πολύ ήσυχο μέρος, το σπίτι πολύ όμορφο κ δεν λείπει απόλυτος τίποτα! Λίγο πιο κάτω πολύ όμορφη κ μεγάλη παραλία.»

• Pantheon City Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ, ΕΥΓΕΝΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ, ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΟ ΔΩΜΑΤΙΟ.ΠΡΩΙΝΟ ΔΕΝ ΠΗΡΑΜΕ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ»

• Areti & Maria Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,6

«Η ζεστή υποδοχή της οικοδέσποινας, ο χώρος για το αυτοκίνητο, τα κεράσματα στο δωμάτιο και η καθαριότητα, ήταν φανταστικά! Μόλις 2 λεπτά με το αμάξι από Γύθειο..Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!»

• Pantheon City Hotel Βαθμολογία σχολίων: 8,5

«Καταπληκτικό Εξαιρετικό Μοναδική θέα»

• Golden Sunrise - Nikos Home Βαθμολογία σχολίων: 9,3

«Καταπληκτικό μέρος για να μείνει κάποιος. Περάσαμε δύο υπέροχες ημέρες. Και τα δύο διαμερίσματα ξεπέρασαν τις προσδοκίες μας. Διακριτικοι και εξυπηρετικοτατοι οι οικοδεσπότες. Σίγουρα θα το προτείνουμε και σε άλλους.»

• atoll 'Paris-Alexandre' Βαθμολογία σχολίων: 9,7

«Πολυ ωραια θεα. Πολυ οργανωμένο με πολλα πραγματα μεσΑ τα οποια ουτε καν περιμεναμε. Αμεση εξυπηρέτηση κ πολυ φιλική»

• Studios Resbithas Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Η τοποθεσία Η φιλοξενία Η εξυπηρέτηση»

Τα 30 καλύτερα ξενοδοχεία σε Γύθειο

βάσει 10.735 κριτικών για ξενοδοχεία στην Booking.com