3. Wyspy Jońskie – opinie o hotelach

8,1

• Ocena dodana: 11 listopada 2023

Super miejsce godne polecenia
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na miasto

Pokój z „ widokiem na miasto” nie posiada ciekawego widoku.

Połoszenie, bloskosc centrum miasta

• Ocena dodana: 15 lipca 2023

Hotel cudownie zlokalizowany
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i bocznym widokiem na morze

Łazienka wymaga odświeżenia. Zajęte leżaki przy basenie przez cały dzień. Starzy ludzie zostawiali ręczniki na kilka godzin a nie korzystali z basenu. Obsługa mogłaby zwracać uwagę lub po godzinie zabierać nieużywane ręczniki

Hotel zlokalizowany na obrzeżach miasta w spokojnej okolicy z pięknym widokiem. Miałam pokój z przepięknym widokiem. Miejsce pozwala wypocząć ale tez korzystać z uroków miasta. Do centrum 25 minut. Przystanek autobusowy obok wiec można skorzystać także z komunikacji miejskiej. Sprzątane codziennie. Rewelacyjny zestaw kosmetyków. Śniadanie smaczne i urozmaicone. Pokój duży i komfortowy.

• Ocena dodana: 19 czerwca 2023

• Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na miasto

Niesprawny zamek bądź klamka w drzwiach od pomieszczenia przechowywania bagaży w holu hotelu. Konserwator powinien wymienić ten zamek bądź klamkę to są tylko grosze Gość hotelowy pomagał mi go otworzyć. To samo dotyczy spłuczki w toalecie ogólnodostępnej( rusza się). To mogą wydawać się drobne sprawy ale bardzo rzucają się w oczy w takim pałacu 🙂. Konserwator powinien na takie rzeczy zwracać uwagę..wystarczy przejść się po budynku i takie rzeczy wyłapać. Szkoda ze w pokoju nie było kabiny prysznicowej. Zasłona prysznicowa powinna zniknąć z wyposażenia lazienki.

Personel na najwyższym poziomie. Przepyszne śniadanie. Widok z balkonu i otoczenie. Pieknie położony hotel w zadbanej okolicy. Faktycznie jest to pałac. Elegancki i wytworny budynek.

• Ocena dodana: 18 maja 2023

Hotel w świetnej lokalizacji i z obsługą na wysokim poziomie – dobra baza wypadowa na zwiedzanie
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na morze

Łazienka w naszym pokoju zdecydowanie wymaga remontu (wanna, umywalka, armatura!). Ocena „9” za łazienkę. Nie podobała nam się pogoda w połowie maja, ani jednego dnia ze słońcem, deszcz i trochę zimno - 18 stopni.

Miłe powitanie lampką wina, błyskawiczny "check in" dzięki możliwości wypełnienia formalności meldunkowych przez internet jeszcze przed wyjazdem z domu. Świetne położenie hotelu, kilkanaście minut pieszo na lotnisko, do centrum Korfu pieszo promenadą wzdłuż brzegu morza ok. 20 minut. Do centrum można dojechać autobusem linii 2A , przystanek koło hotelu. Blisko do pobliskich sklepików i tawern z pysznym jedzeniem. W pobliżu plaża piaszczysta Mon Repos kiedyś urządzona dzięki środkom unijnym, teraz zdewastowana, a za nią znajduje się ogromny zabytkowy park (wejście przez bramę główną do Mon Repos Estate) gdzie można pójść oprócz zwiedzania na codzienny poranny spacer lub pobiegać. Mieliśmy pokój z balkonem i panoramicznym widokiem na morze i całą zatokę. Pokój czysty, łóżka wygodne, codzienna wymiana pościeli i ręczników ( na plus -można podziękować obsłudze za ten serwis -ekologia). W pokoju ekspress do herbaty i kawy na kapsułki. Bardzo elegancki wystrój wnętrz ogólnodostępnych jak na pałac przystało, oraz ładnie urządzona część zewnętrzna restauracji i relaksu przy basenie. Śniadania smaczne i urozmaicone w formie bufetu, kawa z ekspresu dodatkowo płatna. Przemiła obsługa, zwłaszcza pani SANJA z baru przekąskowego. Pozdrawiamy. Bardzo miło zaskoczyła mnie niespodzianka na urodziny - w pokoju na stoliku butelka wina , kieliszki, owoce . W hotelu bezproblemowo można wypożyczyć samochód, minimalne formalności, ok. 50 € za dzień. Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking publiczny.

• Ocena dodana: 10 maja 2023

• Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i bocznym widokiem na morze

Sterownik klimatyzacji w pokoju działa jedynie po uruchomieniu przez personel klimatyzacji w całym obiekcie. Po przyjeździe (o godzinie 23:00) termometr w pokoju pokazywał blisko 30 stopni. Klimatyzacja została uruchomiona dopiero w ostatni dzień naszego pobytu, a w poprzednie dwa dni na zewnątrz było już po 25 stopni i pełne słońce. W pokoju dostępne są herbaty, jednak wrzątek należy przygotować sobie w ekspresie na kapsułki, nie ma na wyposażeniu czajnika... Standard obiektu oceniłbym raczej na 3 gwiazdki, a nie 4.

Personel w całym obiekcie bardzo sympatyczny. Posiłki smaczne, choć śniadania mało zróżnicowane. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum wyspy, ładne widoki za oknem. Poszewki i ręczniki regularnie wymieniane.

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2023

Super lokalizacja i tyle
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na morze

Słabe śniadania i smród na korytarzach

Doskonała lokalizacja

• Ocena dodana: 8 stycznia 2023

pobyt udany, personel pomocny
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na miasto

brak dostępnej plaży przy obiekcie o tej porze roku, na booking niestety nie było o tym informacji.

lokalizacja, dobre jedzenie, elegancki wystrój

• Ocena dodana: 10 października 2022

Bardzo przyjemny hotel, w świetnej lokalizacji- dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy.
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na miasto

Sympatyczny hotel dla dorosłych. Bardzo czysto. Śniadania smaczne i świeże, każdy znajdzie coś dla siebie. Mielismy przestronny pokój z balkonem i bocznym widokiem na morze. Hotel w świetnej lokalizacji- niedaleki spacer do centrum, tuż przy morzu, w okolicy bezpłatny parking oraz duża ilość tawern z bardzo dobrym jedzeniem. Dziękuję recepcji za zorganizowanie dla mojego męża urodzinowej niespodzianki- w pokoju czekała na nas butelka wina, owoce i słodkości :)

• Ocena dodana: 20 czerwca 2022

• Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na miasto

Słabe ciśnienie wody w toalecie oraz w kranach, niezbyt estetyczna zaslona prysznicowa i popękana umywalka

Bardzo pomocna i uprzejma obsluga, która pomogła nam w sytuacji opóźnienia bagażu. Różnorodne i smaczne śniadanie. Wygodne łozko, wydajna klimatyzacja.

• Ocena dodana: 7 czerwca 2022

• Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na miasto

problemy z wystawieniem faktury.

ludzie

• Ocena dodana: 22 maja 2022

Bardzo miło, ściany cienkie
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i bocznym widokiem na morze

głośna lodówka, cienkie ściany słychać wszystko z korytarza

śniadanie, pan z obsługi

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 18 października 2021

Małe pokoje

Bardzo miła i kompetentna obsługa. Świetne śniadania

Pobyt: październik 2021

• Ocena dodana: 12 sierpnia 2021

• Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i bocznym widokiem na morze

Bardzo smaczne śniadania, każdy znajdzie coś dla siebie. Owsianka, płatki na mleku, jajka na miękko, jajecznica (nie z kartonu), smaczne sery, oliwki, napoje. Kolacja rewelacyjna najlepsze pieczone bakłażany z fetą jakie jadłam. Pokój czysty, wielkość odpowiednia, balkon z pięknym widokiem. Obsługa w hotelu(personel) na bardzo wysokim poziomie. Trafiłam na atrakcyjną cenę na bookingu i naprawdę jestem zadowolona z pobytu w tym hotelu. Wiadomo są różne gusta mi się podoba, a inna osoba może być zawiedziona. Moim zdaniem warto, nawet ze względu na lokalizację. Wszędzie blisko, codziennie chodziłam na stare miasto.

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 13 lipca 2021

Super miejsce, cudowna obsługa. WRÓCIMY! :)
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na miasto

Śniadania różnorodne i bardzo dobre. Obsługa w każdej chwili pomocna! Super

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 22 czerwca 2021

• Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na miasto

Pokój niewielki, łazienka jeszcze mniejsza. Niestety akustycznie bardzo słabo, w nocy wszystko słychać i z pokoi obok i z ulicy. Klimatyzacja sama się włącza/wyłącza i buczy, lodówka to samo.

Miłe przywitanie lampką szampana. Części wspólne hotelu (hol, łazienki przy recepcji bardzo ładne). Obsługa bardzo miła i pomocna (mieliśmy z mężem wylot o 7 rano z Korfu, więc zorganizowali nam skromne śniadanie o 5:30 plus taksówkę na lotnisko). Na pobyt na 1 noc ok ale na dłuższy pobyt już chyba niekoniecznie.

Pobyt: czerwiec 2021

• Ocena dodana: 3 grudnia 2023

• Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i bocznym widokiem na morze

Piękny hotel z widokiem na morze. Pokoje czyste gustownie urządzone. Śniadania spożywaliśmy na tarasie kilkanaście metrów od morza. Jedzenie urozmaicone, duży wybór lokalnych słodkości. Codzienne wieczorne atrakcje np. muzyka na żywo. Hotel w idealnej lokalizacji: okolo 25 minut spacerem do centrum lub autobusem Blue Bus linii 2A ( przystanek 50 m od hotelu). Wysiadając wcześniej można także przesiąść się na linię Green Bus kursująca m.in. do Achilionu. Polecam kupić bilet całodniowy za 5 EUR. W pobliżu hotelu liczne knajpki z pysznym greckim jedzeniem oraz wypiekami. Polecam tawernę Nautilius po drugiej stronie ulicy.

• Ocena dodana: 10 października 2023

Komfortowy wypoczynek
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na miasto

Jeden z najbardziej komfortowych hoteli na wyspie. W naszym przypadku olbrzymią zaletą była recepcja czynna całą dobę (samolot lądował około północy). Hotel usytuowany jest w idealnej odległości od lotniska - hałas jest praktycznie nie słyszalny, a z lotniska można 25min spacerem dojść samemu. Miejsca parkingowe na ulicy przy hotelu. Polecam - wygoda i bardzo smaczne śniadania.

• Ocena dodana: 10 sierpnia 2023

Rewelacyjnie spędzony czas, świetne widoki, jedzenie o obsługa. Spokojnie moglibyśmy tu wrócić 😍
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na morze

Raczej nie było rzeczy, dla których mogłabym narzekać. Ale jeśli już mam coś napisać to troszkę słaba była łazienka - dość mała, drzwi otwierały się na wannę, a w niej zasłona. Choć wszystko czyściutkie to widać na nich ząb czasu. I druga rzecz - wg mnie niepotrzebnie wymieniane były codziennie ręczniki - troska o eko.

Duży pokój, widok na morze i bardzo życzliwa obsługa. Do tego bliska lokalizacja do lotniska i dalej bazy wypadowej. Lodówka w pokoju - świetna sprawa ;) No i te cudne wschody i zachody słońca 🙂

• Ocena dodana: 8 sierpnia 2023

Brak miusów

Lokalizacja, okolica, widok na morze, bliskość restauracji, basen

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2023

3,0
    Hotel udaje luksusowy ale w każdym detalu brakuje mu kunsztu.
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na miasto

- (dla osób z autem) wada to brak parkingu, po 18 w sezonie jest bardzo ciężko zaparkować w promieniu 1km (zdarzyło mi się szukać miejsca ponad 30 min), wygląda jakby cała wyspa zjeżdżała się do centrum - hotel się bardzo zestarzał, pokoje stare, łazienka obskurna, wanna chyba pamięta pierwszych gości - śniadanie, szczególnie to co podawane na ciepło było wyjątkowo niesmaczne - klimat jak w polskich komunistycznych hotelach - fatalne łóżka i poduszki

- śniadanie bogate, dużo rzeczy do wyboru, bardzo dobra kawa - miła obsługa (szczególnie w restauracji podczas śniadania)

• Ocena dodana: 30 lipca 2023

3,0
    Słaby
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i widokiem na morze

Hotel nie powinien mieć 4 gwiazdek. Cena nie jest adekwatna za warunki w pokoju, który mieliśmy. Łazienka w opłakanym stanie wanna stara nie za czysta, prysznic połamany ledwo wisiał, toaleta nie do końca dobrze działała..Karta do drzwi pokoju na IV piętrze codziennie się rozładowywała. Może są pokoje w tym hotele, które mają bardzo dobre warunki. Nasz taki nie był! Uważam, że to nie uczciwe Szkoda że nie zrobilam zdjęć łazienki l.

Okolica ładna

• Ocena dodana: 19 maja 2023

Miły wypoczynek
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i bocznym widokiem na morze

Kawa podczas śniadania serwowana - trzeba poprosić i zaczekać.

Bardzo ładny obiekt, miły i pomocny personel. Urozmaicony bufet śniadaniowy. Wygodny pokój, kawa jak w domu - ekspres w pokoju.

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2022

Byłam nastawiona że pokoje są faktycznie źle wyciszone czytając opinie innych natomiast nic takiego nie ma miejsca a ja
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i bocznym widokiem na morze

abosultnie wszystko:czystow,mega lokalizacja i lepiej wy

• Ocena dodana: 7 sierpnia 2022

Wspaniały hotel tuż nad morzem
    • Pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami, balkonem i bocznym widokiem na morze

Wszystko było wspaniałe. Wygodny pokój z ładnym widokiem, obfite smaczne śniadania, fantastyczna opcja to kolacja za 15 Euro w formie bufetu z lampką wina. Polecam gorąco z tego skorzystać. Basen trochę dziwnie umiejscowiony przy samym wejściu do hotelu, ale jest okej. Wszystko zgodne z opisem, ładnie, czysto, fajnie :)