2. Хорватія: відгуки про готелі

8,5

• Відгук від 16 березня 2024

В цілому, непогано
    • Покращений двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на море

Місць для паркування замало, тому прийшлося оставити авто на платній стоянці через дорогу. З деяких номерів не дуже гарний вид. Йшов дощ, тож балкон був весь залитий водою, тільки маленька смужка біля дверей була сухою. Не дивлячись, що готель позиціонується, як pets friendly, за маленьку мальтезе взяли €22 за ніч

Зручний номер, добре розташування готеля, хороший сніданок

• Відгук від 19 листопада 2021

• Люкс із краєвидом на море

Паркінг. Для такого рівню готелю, та ще й при високій вартості, паркінг це просто катастрофа.

Прекрасне росташування готелю, гарні сніданки та вечері.

Дата проживання: Жовтень 2021

• Відгук від 19 серпня 2023

Добре
    • Покращений двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на море

Відпочивали в готелі 10 днів, серпень 2023. В цілому готель повністю відповідає заявленим 4 зіркам. Номери сучасні після реновації, прибирають та міняють рушники кожен день. Якість прибирання могло би бути і краще. За день до виїзду навіть не змінили рушники. Ванні кімнати замалі, не зручний кран та сама вана. Сніданки та вечері в готелі різноманітні, смачні, багато місця, завжди є вільні столики, персонал працює ну дуже добре, прибирають швидко, все охайно та чисто. Басейн біля готелю поруч, написано що з морською водою, але трошки є щодо цього сумніви, також він не завжди чистий після ночі. Незручність біля басейну дає кафе -гриль під ним. Весь день вдихаєш аромати диму та неприємний запах олії. Щодо мінусів, відсутність власного пляжу, та поруч з басейном великий ливневий стік, який ніс з гор потужний потік води після кількох днів опадів. Чесно, як би ми це знали, або прочитати в відгуках, то не зупинялись би в цьому місці. Якщо даже і був би пляж, то вода в морі була не та, яку ми очікували для купання. Ми їздили на авто на острів Крк на пляж, але то теж ще тей квест, 1,5 мінімум години в одну сторону, та круті спуски на гарні пляжі. Або ходили на платний пляж в Опатіі, вартість якого на двох 70-80 євро. Пляжі поруч дешевше, але це сусідство з отвором для води яка ллється весь час, напрягає. Є ще міський пляж, але спуск в море нам не підійшов та кількість людей. Тобто, якщо розраховуєте на пляжний відпочинок, то будьте готові, що саме в цьому готелі це неможливо, або потребує додаткових коштів та часу добирання до пляжу.

• Відгук від 3 серпня 2023

• Покращений двомісний номер з 2 окремими ліжками та видом на море

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: