2. Magyarország hotelértékelések
  3. Zala megye hotelértékelések
  4. Balatongyörök hotelértékelések
Magyarország Balatongyörök Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Balaton Garden Értékelési pontszám: 9,1

„Nagyon kedves háziak, tisztaság, madárcsicsergős ébredés🙂”

• Panoráma Balaton Értékelési pontszám: 9,8

„A kilátás hihetetlenül jó.”

• Kathy Panzió Értékelési pontszám: 9,3

„Szuper reggeli (figyeltek a gluténérzékenységemre, amit ezúton is köszönök!), nagyon közel a vízpart, saját parkoló, kényelmes és jól felszerelt szobák.”

• Hotel Panoráma Értékelési pontszám: 8,7

„Ajánlom mindenkinek. A személyzet, az ételek, a wellness részleg és a szoba minden igényt kielégített. Húsvétkor voltunk, telt házzal működött a hotel, de minden gördülékenyen ment. Étkezéseknél sem volt sorban állás. Harmadszor, de nem utoljára voltunk. Hangulatos kis település, a szálloda néhány percre van a vasútállomástól, a Balaton part a gyalogos felüljárón át könnyedén megközelíthető.”

• Hotel Panoráma Értékelési pontszám: 8,7

„Nyugalom”

• Villa Astoria Értékelési pontszám: 9,2

„Szép tiszta, ízléses szobát kaptunk, csöndes és jól felszerelt volt. Előkelő belsőtér és udvar fogadott minket. Parkolási lehetőséggel. Friss finom családias hangulatú reggelit fogyasztottunk kedves felszolgálással. Közel a kilátóhoz és a vízpart sincs messze. (Ajánlom előre telefonon hívni a szállásadót az érkezés egyeztetése miatt!)”

• Andre & Moni Értékelési pontszám: 8,3

„Jó ár/érték arányú szállás a környék bejárásához.”

• Frankie Holiday Apartment I. Értékelési pontszám: 8,9

„Nagyon jól éreztük magunkat, kedves és segítökész személyzet, egyböl otthon éreztük magunkat :)”

• „Nagyon hangulatos kis házikó, sokminden ugyan nincs benne, de nem is kell. A dézsa nagyon sokat dob az egészen, főleg márciusban volt szuper esténként benne ücsörögni. Van rezidens cica is, aki nagyon kedves.”

• Ezüsthíd Apartman Értékelési pontszám: 9,8

„Egy nagyon szuper napot töltöttünk ott. A jakuzzi kiváló. A szállásadó nagyon készséges és kedves volt. Biztos, hogy visszatérünk még.”

Balatongyörök 25 legjobb szállodája

3 058 Booking.comos hotelértékelés alapján