2. Węgry – opinie o hotelach

7,5

8,1

7,7

• Ocena dodana: 22 września 2023

Obiekt dobry na przerwę w podróży

Poduszki nie wygodne

Parking w dobrej cenie śniadanie na miejscu recepcja

• Ocena dodana: 17 września 2023

Udany....mimo późniejszy kłopotów wynikających prawdopodobnie z "zawiania" chłodem klimy
    • Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi

co można poprawić: uregulować zamykanie się drzwi w bliższej wejściu windzie. Za każdym razem trzeba było wskakiwać do niej bo drzwi się momentalnie zatrzaskiwały uderzając boleśnie wchodzącego . Znikoma ilość kanałów telewizyjnych...wszystkie w języku węgierskim, jeżeli ilość turystów z Polski jest znikoma to niech choć jeden kanał informacyjny będzie w języku angielskim... Czego się nie da poprawić : maleńkie pokoje Klimatyzator dmucha wprost na łóżko i nie potrafiliśmy go dobrze wyregulować . Niesforności innych gości nie rozumiejących, że cisza nocna winna być ciszą . MAMY NADZIEJĘ, ŻE NASZA OPINIA BĘDZIE "DOCENIONA "NIE TYLKO PRZEZ INNYCH PODRÓŻNYCH, ALE I PROWADZĄCYCH HOTEL ATLANTIC.

dobra lokalizacja , znakomite śniadania...personel momentalnie donosił "wyjedzone" dania - Mamy skalę porównawczą ....to był nasz więcej niż 15 krotni pobyt na Węgrzech .Bardzo uczynna pani w recepcji .

• Ocena dodana: 14 września 2023

Pobyt udany ale nieco za drogi.
    • Pokój dwuosobowy

Parking w hotelu w odniesieniu do ceny za dobę powinien być gratis. Większość pokoi ma okno na patio, my wykupiliśmy droższy pokój z widokiem na podwórko. Lodówka w pokoju była brudna i cuchnąca. Zalecamy porządne sprzątanie, pod łóżkiem pełno kurzu a kabina niedomyta.

Śniadanie było smaczne a kawa z ekspresu znakomita, niestety w drugim dniu ekspres zniknął a pojawiła się rozpuszczalna kawa w termosie.

• Ocena dodana: 12 września 2023

lokalizacja,

ogólnie ok, dzielnica trochę słaba ale jakośc adekwatna do ceny, w hotel było w porządku

• Ocena dodana: 6 września 2023

Generalnie hotel spełnił oczekiwania, polecam
    • Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi

Śniadania ok, urozmaicone i dobre. Hotel położony w dogodnej lokalizacji do kluczowych atrakcji Budapesztu, ale wieczorem na ulicy, przy której znajdował się hotel, nie było przyjemnie. Przy hotelu bezpieczny parking, zamykany na noc.

• Ocena dodana: 25 sierpnia 2023

• Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi

Śniadanie super, blisko centrum miasta. Parking na miejscu.

• Ocena dodana: 21 sierpnia 2023

Niedrogi hotel, w którym nie ma na co narzekać.
    • Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi

Na taką cenę nie ma co narzekać.

Lokalizacja OK, piechotą 20 minut do ścisłego centrum. Okna na ulicę - w nocy niezbyt głośno. Rolety zewnętrzne w oknach - super. Łóżka OK. Pokoje całkiem spore. Łazienka bez szału, swoje lata ma, ale całkiem OK, jedyny minus, że w umywalce jest tylko zimna woda, pod prysznicem oczywiście ciepła też. Śniadania poprawne - raz kiełbaski i tosty w jajku, innym razem leczo i jajecznica, do tego białe pieczywo, wędliny, sery, pomidor, ogórek. Można się najeść. Na plus kawa z ekspresu.

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2023

Pyszne, różnorodne śniadanie

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2023

Obsługa

Nic

• Ocena dodana: 6 lipca 2023

• Pokój trzyosobowy

Uliczka na której mieści się hotel nieciekawa, szczególnie wieczorem.

Jeśli szukasz hotelu, aby się przespać, to jest właśnie to, dobrze usytuowany, Personel pomocny, życzliwy, nie mogliśmy zaparkować na parkingu hotelowym, bo za niski wjazd (busem), ale było miejsce na ulicy.Budapeszt zwiedziliśmy podczas naszej podróży na wczasy, wszędzie doszliśmy pieszo.

• Ocena dodana: 27 czerwca 2023

Moze być
    • Pokój jednoosobowy

Skropliny z klimatyzacji kapiące di wiaderka w pokoju. Tylko 5 programów telewizyjnych. Brak suszarki w pokoju mimo ze było w opisie że jest

Monotonne. Codziennie to samo. Śniadanie od 7 do 10 ale po godzinie 8.30 praktycznie nie było już co zjeść.

• Ocena dodana: 11 czerwca 2023

Budapeszt jest piękny, hotel był w porządku
    • Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi

Przy wybieraniu hotelu brałam pod uwagę "śniadania wliczone w cenę" oraz "darmowy parking", po przybyciu autem okazało się, że hotel pobiera opłatę za parking 6 euro za dobę (dzień wcześniej recepcjonista powiedział, że 5 euro)- przy 5 dniach pobytu robi się niezła kwota- więc prosiłabym nie wprowadzać klienta w błąd. Po całodniowych wycieczkach po powrocie do obiektu, gdy chcieliśmy wziąć prysznic woda była ledwo ciepła (na tyle zimna, że nie mogłam w niej umyć głowy :( to nie było za fajne). Tak jak w przypadku parkingu zauważyliśmy, że w zależności od tego kto jest na recepcji stosowane są różne praktyki np. jednego dnia poszliśmy pożyczyć żelazko i Pani nam je udostępniła - oddaliśmy je od razu po uprasowaniu ubrań. A gdy następnego dnia poszłam po żelazko (był inny recepcjonista) to zażadał ode mnie depozyt 10 euro - wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że trzeba latać w tę i z powrotem. Proponowałabym sporządzić jakiś jednolity cennik usług dodatkowych - żeby przyszykować się na ewentualne dodatkowe koszty. W związku z tym, że hotel serwuje tylko śniadania, to fajnie by było, gdyby w każdym pokoju do szklanek i filiżanek były sztućce i chociaż dwa talerzyki na których można by było zjeść kolację.

Jakość hotelu adekwatna do ceny. Pokoje czyste, śniadania - każdy znajdzie cos dla siebie. Super sprawa, że w oknach są rolety antywałamaniowe, dzięki czemu można sobie dłużej pospać :) W hotelu pokój mieliśmy od podwórka, co dawało Nam ciszę i spój od zgiełku miasta.

• Ocena dodana: 23 maja 2023

Trochę kiepskie śniadanie.

Było ok

• Ocena dodana: 12 kwietnia 2023

Jeśli potrzebujesz hotelu by się przespać i mieć zaplecze w wędrwkach pó Budapeszcie to jest to.
    • Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi

Jedzenie OK. Duży wybór potraw.

• Ocena dodana: 11 grudnia 2022

Nic

Wszystko ok

Pobyt: grudzień 2022

• Ocena dodana: 3 września 2022

Pobyt w Budapeszcie
    • Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi

Dosyć daleko do centrum. Zapchany prysznic, woda nie schodziła. Niewygodne łóżka i poduszki. Pokój niedokładnie posprzątany.

Bardzo miła obsługa oraz pomocna. Rozmawiali w języku angielskim oraz niemieckim.

• Ocena dodana: 18 sierpnia 2022

Przyjemny
    • Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi

Sam hotel swoje lata świetności ma za sobą. Pokój był względnie posprzątany, jednak szczegóły jak stara szczotka do toalety czy kurz na szafkach sprawiały złe wrazenie. Dodatkowo wyrwane gniazdko, stara lodówka i zacinające się rolety potęgowały to wrażenie. W samym obiekcie też nie trudno zauważyc kurz czy pajęczyny na co poniektórych kinkietach. My tam tylko spaliśmy, więc traktując hotel jako bazę wypadową nie przeszkadzało nam to aż nadto, jednak jeśli ktoś chce zatrzymać się na dłużej i spędzać w hotelu więcej czasu, może być to doświadczenie mniej komfortowe. Myślę jednak ze w tej cenie te wady są do zaakceptowania.

Pokój blisko centrum. Przestronny i klimatyzowany. Codziennie zmieniane ręczniki. Na recepcji bez problemów można porozumieć się w wielu językach. Mimo wielu komentarzy o złej sławie dzielnicy, nie podpisujemy się pod tym. Rzeczywiście widać że jest biedniejsza, jednak nie czuliśmy się tak jakkolwiek zagrożeni. Dodatkowo hotel jest super skomunikowany - 5 min do stacji metra, a tramwaj zatrzymuje się wręcz naprzeciw hotelowych drzwi. Jeśli więc nawet ktoś poczuje się zaniepokojony, może wrócić komunikacją pod sam hotel.

• Ocena dodana: 31 lipca 2022

• Pokój dwuosobowy

Śniadanie było bardzo pyszne,lokalizacja bardzo dobra.Bardzo polecam ten hotel.

• Ocena dodana: 25 lipca 2022

Pobyt udany.
    • Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi

Okno wychodzące na wewnętrzny korytarz, ale cóż, tak zbudowany jest hotel.

Śniadanie wystarczające. Klimatyzacja działała, a to ważne bo okno z pokoju wychodziło na wewnętrzny korytarz, po którym chodzili goście hotelowi i trzeba było mieć zamknięte i zasłonięte okno. Lodówka w pokoju dostępna i działająca. Ręczniki zmieniane każdego dnia. Hotel położony w miejscu, z którego łatwo można udać się komunikacją miejską na zwiedzanie miasta.

Pobyt: maj 2022

• Ocena dodana: 6 lipca 2022

• Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Obsługa średnia. Po męczącej podróży, problemy w zameldowaniu. Odmówiono nam płatności kartą.

Bardzo dobre śniadania.

• Ocena dodana: 6 lipca 2022

• Pokój dwuosobowy

Utrudnione zameldowanie. Kolejka w rejestracji spowodowana widzi mi się obsługi. Ze względu na większą ilość osób odmówiono nam płatności kartą.

Bardzo dobre śniadania.

• Ocena dodana: 23 kwietnia 2022

Nie mam uwag.

Miła, kompetentną obsługa. W sytuacjach awaryjnych natychmiastowo działająca. Śniadania w przyzwoitym standarcie. Pokój z przyzwoitym wyposażeniem i klimatyzacją.

Pobyt: kwiecień 2022

• Ocena dodana: 3 lutego 2022

Budżetowy hotel niedaleko centrum. Polecam na krótkie wypady do Budapesztu, gdy nie szukamy luksusu
    • Pokój dwuosobowy

Niezbyt wygodna łazienka, a dokładnie położenie kabiny prysznicowej. W pokoju przydałoby się więcej światła i kontaktów elektrycznych, zwłaszcza przy łóżku. Dzielnica, w której hotel jest położony, na pewno nie należy do wizytówek Budapesztu - jest zaniedbana. Trzeba jednak przyznać, iż mimo opinii, że jest "podejrzana", absolutnie nie spotkało nas nic złego.

W hotelu spędziliśmy 2 noclegi podczas finałów Eurohandball 2022. Hotel położony jest komunikacyjnie dogodnym położeniu - bardzo blisko hotelu są przystanki tramwajowe i autobusowe, a niecałe 400 metrów od hotelu jest stacja metra M4. Bardzo miła obsługa, kompetentna i życzliwa. Hotel ma swój parking w podwórzu, co jest bardzo wygodne i bezpieczne. Koszt za dzień to tylko ok. 5€. Mogłem zostawić auto jeszcze po wymeldowaniu. Spory pokój 2-os. od podwórza, wygodne łóżko, czysto. Przyzwoite śniadanie - choć przy dłuższym pobycie byłoby zbyt monotonne, za mały wybór. Dobra kawa. W okolicy kilka knajpek i kebabowni, są też sklepiki spożywcze czynne dość długo. Bardzo sprawne WiFi.

Pobyt: styczeń 2022

• Ocena dodana: 14 listopada 2021

• Pokój dwuosobowy

Niedostateczny poziom czystości , kiepskie śniadania, mały wybór potraw, potrawy nieapetyczne

Bliskosc centrum

Pobyt: listopad 2021