2. Olaszország hotelértékelések
  3. Veneto hotelértékelések
  4. Abano Terme hotelértékelések
Olaszország Abano Terme Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Savoia Thermae & SPA Értékelési pontszám: 8,1

„Nagyon szép környezett , Kedves kiszolágló személyzet . Gyönyörű környezett , Parkolás a hotelen belül”

• Hotel Terme Helvetia Értékelési pontszám: 7,7

„Kiváló, kényelmes, elegáns szálloda.”

• Hotel Terme Venezia Értékelési pontszám: 8,5

„Az wellnes kiváló”

• Hotel Terme Posta Padova HOTEL RC12 Értékelési pontszám: 6,6

„Nagyon jó volt a wellnes medence Tiszta és meleg volt a víz. A személyzet barátságos,segítőkész volt.Reggeli finom,választékos.”

• Hotel Terme Roma Értékelési pontszám: 8

„Jó volt. Abano Termének a szívében. Minden este program. Én ajánlom mindenkinek.”

• Park Hotel Terme Értékelési pontszám: 6,9

„Semmi”

• Hotel Terme Venezia Értékelési pontszám: 8,5

„23 óráig van nyitva a wellness .”

• Hotel Aqua Értékelési pontszám: 9,2

„A szálloda egy csendes övezetben található, tökéletes a pihenésre, feltöltődésre. Bőséges a reggeli választék. A vacsorák hangulatosak, finomabbnál finomabb ételekkel. A személyzet minden tagján látszik, hogy szívvel-lélekkel dolgozik a vendégek kényelméért, szórakoztatásáért. Minden nap volt valami kellemes meglepetés program, pezsgő, sütemény, kávé, forró csokoládé kóstolás. Zenés estek. A gyógyvizes medence szintén csodálatos volt, és mivel az úszósapka használata kötelező (amire nem készültem), a recepción még azt is kaptam. Köszönet a mesés kezelésekért és masszázsokért, a szoba lelkiismeretes takarításáért, a kedves karácsonyi és búcsú ajándékért, a felszolgálók kedvességéért és figyelmességéért, és nem utolsó sorban a rengeteg kedvezményért, amit biztosítottak számomra. Felejthetetlen élményt nyújtott a karácsonyi ünnepi ebéd, és minden étkezés, amelyben varázslatos ízeket kóstolhattam. Biztosan visszatérek hamarosan.”

• Hotel Terme All'Alba Értékelési pontszám: 8

„nem volt ilyen”

• Hotel President Terme Értékelési pontszám: 8,7

„Nagyon jó meleg vize van a wellnessnek”

Abano Terme 29 legjobb szállodája

46 094 Booking.comos hotelértékelés alapján