2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Veneto - hodnotenia hotelov
  4. Lido di Jesolo - hodnotenia hotelov
Taliansko Lido di Jesolo Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Janeiro Frontemare Priemerné hodnotenie: 7,4

„Prijemne prostredie a okolie hotelika. Kusok pláž“

• Hotel My Fair Priemerné hodnotenie: 8,3

„Krásne prostredie, veľmi milý a ústretový personál. Raňajky boli bohaté a vynikajúce. Hotel je blízko pláže, takže aj keď sme sa zastavili iba na jednu noc, východ slnka na pláži sme si vychutnali plným dúškom.“

• Hotel Bristol Priemerné hodnotenie: 8,6

„Veľmi pekné ubytovanie priamo na pláži. Boli sme tu mimo sezóny a preto aj cena bola nižšia čo bolo super.“

• Hotel Marco Polo Priemerné hodnotenie: 8,8

„Čisté prijemne ubytovanie hneď v centre“

• „Vynikajúci hotel. Rad sa vrátim aj nabudúce ;)“

• Hotel Marco Polo Priemerné hodnotenie: 8,8

„Milý a ústretový personál Izba bola nadštandardne vybavená Čerstvé a pestré ranajky Možnosť parkovania priamo pri hoteli“

• Superior Beach Aparthotel Priemerné hodnotenie: 9

„Apartman bol krasny, velky, cisty, novy a velmi slusne vybaveny. Na talianske pomery bola kupelna priam obrovska, postel bola pohodlna, izba mala dokonca dva balkony. Ranajky nam nosili kazde rano podla objednavky z predosleho dna. Ocenujem aj kvalitne steny a okna, cez ktore nebol pocut hluk z ulice ani z vedlajsich izieb/chodby. Personal bol velmi ustretovy. Parkovanie bolo mozne priamo pri hotely. Naozaj niet co vytknut.“

• Hotel Marco Polo Priemerné hodnotenie: 8,8

„Boli sme veľmi spokojní so všetkými službami, výzdobou, jedlom, parkovaním. Určite sa vrátime na budúci rok . Ďakujeme , špeciálne poďakovanie od nášho psa !“

• Hotel Nettuno Priemerné hodnotenie: 8,1

„Hotel bol priamo pri mori , slusne vybavenu s vnutornym bazenom a priestrannou jedalnou.“

• Appartamenti Gherbin Priemerné hodnotenie: 8,6

„lokalita bola super, cez uličku more, ubytovanie veľmi čisté, kuchynka vybavená, balkón bol veľmi vítaný bonus, parkovanie vo dvore, pani majiteľka ochotná, pub s výbornou kuchyňou hneď vedľa ubytovania, blízko obchody“

Lido di Jesolo: 30 najlepších hotelov