2. Comentarii despre hoteluri în Turcia

9,3

8,8

8,4

• Comentariu trimis pe 31 martie 2024

Totul a fost la nivel .Am rămas foarte satisfacută

Totul a fost super

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 18 martie 2024

• Cameră dublă standard

Totul a fost minunat. Hotelul este la 2 pasi de plaja si la distanta rezonabila de principalele obiective turistice.

Sejur în martie 2024

• Comentariu trimis pe 18 februarie 2024

• Cameră dublă standard

Totul a fost minunat!Locatie,personal,facilitati!Recomand acest hotel pentru un concediu relaxant!Vom reveni cu mare placere!💯

Sejur în februarie 2024

• Comentariu trimis pe 5 ianuarie 2024

Profesionalismul își spune cuvântul, recomand
    • Cameră dublă Economy cu vedere la uscat

Profesionalismul personalului, revelionul organizat de 10+, curățenie zilnica, upgrade gratuit la camera, promptitudinea personalului, serviciul all inclusiv super diversificat, amplasament foarte bun. Recomand Într-un cuvânt "profesioniști"

Sejur în ianuarie 2024

• Comentariu trimis pe 3 decembrie 2023

Iarna în Antalya la Sealife Family Resort Hotel.

Totul a fost ok.

Totul a fost la superlativ, un hotel pe care îl recomand cu căldură.

Sejur în decembrie 2023

• Comentariu trimis pe 4 noiembrie 2023

• Cameră de familie

Totul a fost frumos , personalul de la Recepție foarte amabil ( am avut nevoie de un check in și foarte devreme ora 7.00 și pana in ora 10 aveam deja camera ) , check out de asemenea a fost la 7 a.m și ne-au pregatit sandvișuri) . Cei din echipa de entertainment au fost foarte amuzanti și simpatici . Cazarea a fost buna , curat in camere , vedere la mare , mâncarea buna .

Sejur în noiembrie 2023

• Comentariu trimis pe 20 octombrie 2023

Un sejur minunat
    • Cameră dublă standard

Macar un program tv de in limba engleza, chiar daca este de muzica

Mancarea a fost foarte buna si diversificata, indiferent daca a fost micul dejun, pranzul sau masa de seara, acoperid toate cerintele. Prajiturile excelente, mai ales torturile. Serviciile au fost foarte bune. Personalul de nota 10. Curatenie si liniste. Camera mare dotata cu tot ce este necesar. Iesirea pe plaja direct din hotel prin tunel aduce un plus de confort. Mediu placut in care cu siguranta o sa revin.

Sejur în octombrie 2023

• Comentariu trimis pe 22 septembrie 2023

Relaxant.
    • Cameră dublă Economy cu vedere la uscat

Serviciul de curățătorie chimică este cam scump 13-16 euro de piesă.

Mâncarea diversificată, personal amabil, prietenos. Există un tunel din curtea interioară direct către plaja privată. ✌️

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 19 august 2023

Sejur bun, insa locatia nu se ridica la nivel de 5*
    • Suită Junior cu vedere la mare

Camerele au fost usor dezamagitoare pentru pretentiile celor 5 stele - finisaje ieftine cu tapet pe pereti, usa baie cu vopsea scorojita, tavan baie din tabla perforata din care picura condens, tv minuscul pentru dimensiunile camerei, utilitati vechi in general - numesc aici senzori incediu, telefon, regupator de aer conditionat - ingalbeniti de vreme. Una peste alta se simte vechimea locatiei - vin in sprijinul afirmatiei si cu avaria majora la o instalatie de apa care m-a surprins impreuna cu familia in zona saunei, situatie in care am fost evacuati la propriu pe niste usite minuscule pe langa niste iesiri de serviciu. Un minus ar fi spectacolele de seara de divertisment din zona piscinei care au fost organizate exact sub balconul camerei mele, de unde si galagia aferenta - apreciez insa ca totul s-a incheiat in jurul orelor 23:00. Daca as fi stiut de existenta spectacolelor de divertisment in locatia respectiva nu as fi ales camerele junior suite cu vedere catre mare.

Locatia a fost buna, accesul la plaja foarte bun, mancarea a fost foarte buna si diversificata. Personalul mi s-a parut foarte atent la cerintele clientilor. Nota bene pentru posibilitatile de a accesa activitatile recreative, altele decat clasicul mers la plaja.

• Comentariu trimis pe 7 august 2023

Vacanța de vis.
    • Cameră dublă standard

Personal amabil, distracție maximă, curățenie impecabilă, o vacanță de vis.

• Comentariu trimis pe 28 iulie 2023

• Cameră dublă standard

Se face curat foarte superficial sau cred ca in perioada cât am stat de luni pana vineri doar au schimbat prosoapele și au aranjat patul,nu am văzut lenjerie noua și nici aspirat pe jos.Mâncarea e cam aceias pt dejun deloc diversificat ,nu au f multă varietate nici in cursul zilei.Cu siguranța nu se încadrează in cele 5 stele,i-as da un 3 stele jumate maxim 4 .Plaja are f puțin nisip iar iar partea din fata este cu pietriș ceea ce necesita încălțări speciale.Nu avem nimic de reproșat ca și preț calitate a fost ok ,recomand

Amplasat bine,parcare privata dar mică parcarea,miros foarte plăcut in hotel și in camere,pat moale ,mâncare buna ,personal foarte amabil!Plaja foarte ok,apa foarte curata si limpede .Se pot cere de la zona Spa prosoape pt plaja,zona de relaxare din hotel foarte ok.Deloc aglomerata plaja și destul de liniștita ca zona. Camera foarte frumos amenajată,un pat dublu mare și un pat de o pers pt fetița plus canapea și birou.Ziua ne-au adus fructe proaspete in camera plus o sticla de vin ,fără sa cerem noi,chiar de apreciat își respecta clienții !

• Comentariu trimis pe 19 iulie 2023

• Cameră dublă standard

Echipa de "entertainment" mai are de lucrat ... Activitățile exterioare promovate in cadrul hotelului sunt destul de scumpe si nu isi merita suma ceruta.

Piscina curata, angajați amabili, curatenie, gesturi frumoase din partea hotelului (fructe+ bautura oferite), Faptul ca exista persoane care supravegheaza in vederea respectării regulilor de conduita ale clientilor si totodata de indeplinirea sarcinilor de catre angajatii hotelului.

• Comentariu trimis pe 19 iunie 2023

O locație superbă
    • Cameră dublă standard

Zgomotul din stradă, claxoanele mașinilor.

Antalya este superbă, locația curata,personal amabil,mâncare diversificata pt toate gusturile!Plaja curata,întreținută, fiecare seara are câte o tematică diferita,fetele care se ocupă de entertaiment sunt grozave.Totul la superlativ.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 5 iunie 2023

• Cameră dublă standard

Sunt pietre pe plaja si in apa.

Ne-a placut tot. In fiecare seara e cu specific, mancarea si petrecerea. Au loc de joaca pentru copii. Mancarea e pentru toate gusturile. Plaja e aproape, se ajunge usor.

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 20 mai 2023

• Cameră dublă Economy cu vedere la uscat

Personalul care nu știe engleza în mare parte, erau peste tot și foarte stricți, îți lua mâncarea /bautură din fata fără sa te întrebe în unele cazuri deoarece toți erau setați sa strângă și sa fie 100%curat mereu

Curățenia, diversificarea mâncării

Sejur în mai 2023

• Comentariu trimis pe 4 ianuarie 2023

• Cameră dublă standard

Hotelul este pe faleză. Plaja peste drum. Paturile confortabile, . Mâncarea diversificată, chiar prea multă. În zonă ai ce face, deci, am sărit peste unele mese. Masa de revelion și programul au fost interesante.. Am dansat.

Sejur în ianuarie 2023

• Comentariu trimis pe 2 decembrie 2022

• Cameră dublă Economy cu vedere la uscat

Totul a fost la superlativ. Recomand cu căldură.

Sejur în decembrie 2022

• Comentariu trimis pe 8 septembrie 2022

foarte plăcut

curățenie zilnică

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 7 septembrie 2022

• Cameră dublă standard

Am petrecut o super vacanta la acest hotel. Turcia este renumita pentru calitatea serviciilor oferite si caldura oamenilor iar acest hotel nu se lasa mai prejos. Are 3 piscine,2 piscine pentru copii,acces la plaja privata,deci pentru familii este paradisul. Mancarea foartee multa si foarte buna,totul este de o curatenie ireprosabila si sunt foarte bine organizati. Sunt organizate foarte multe activitati in timpul zilei atat pentru adulti cat si pentru copii. Iar seara showurile  sunt absolut exceptionale:de la muzica live,seara arabeasca,concursuri de bingo pana la mini disco pentru copii. Multumim echipei de entertainment si tuturor personalului. Sunteti super tari si vom reveni

Sejur în septembrie 2022

• Comentariu trimis pe 29 august 2022

super
    • Cameră dublă Economy cu vedere la uscat

mancare foarte buna , totul a fost excelent !!

Locatia excelenta , personalul foarte dragut

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 6 august 2022

• Cameră triplă standard

Totul a fost exceptional, de la intampinare , ne astepta cineva pentru a prelua bajajele, mirosul din hol, vinul si fructele ce ne asteptau pe masa pana la tortul primit din partea hotelului pentru sotul meu ce isi sarbatorea ziua de nastere, totul la superlativ. Mancarea exceptionala, un sef de sala cu ochi de vultur ce tinea totul sub control, plaja privata la malul marii unde ajungeam print-un tunel pe sub bulevard, un masaj uimitor si in hol o agentie de turism ce iti ofera tot felul de excursii surprinzatoare ce fac vacanta sa fie perfecta. As reveni oricand cu placere.

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 28 iulie 2022

• Cameră dublă standard

la restaurantul principal personalul care debarasa era neglijent, faceau multa galagie, fetele de masa murdare erau intoarse pe cealalta parte in loc sa fie inlocuite cu unele curate

un sejur relaxant cu mancare buna, mancare buna, facilitati bune, curatenie impecabila

Sejur în iulie 2022

• Comentariu trimis pe 17 iunie 2022

o experienta frumoasa si relaxanta!
    • Cameră triplă standard

nu este ceva ce nu mi-a placut.

Hotelul este amplasat aproape de plaja, se pot vedea marea si muntii de la balcon. Mancarea a fost foarte buna ,mancarurile cu carne de vita, in special , au fost foarte bune. Personalul foarte amabil.Zona in care este amplasat hotelul este foarte ok.(parcuri ,restaurante,gelaterii etc). Cu siguranta daca vom mai vizita Antalya vom reveni la acest hotel.

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 6 iunie 2022

• Cameră dublă Economy cu vedere la uscat

Totul a fost perfect!!! Revenim cu mare drag!!

Sejur în iunie 2022

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: