2. США: відгуки про готелі

8,3

• Відгук від 9 жовтня 2023

Добре
    • Стандартний номер

US готель у всій своїй "красі"...

• Відгук від 6 липня 2023

Місце де можна зупинитись з чудовим виглядом на місто
    • Номер з ліжком розміру "king-size" та краєвидом

Сама система кондеціонування повітря знаходиться внизу вікна за пів метра від ліжка, тому спати з ввімкненим охолодженням вкрай некомфортно оскільки максимально холодне повітря потрапляє на того хто спить. І виглядає технологічне рішення, як в дешевому мотелі (хоча сам кондеціонер чистий і не старий на вигляд). Очевиндно так уже було зроблено на початку і це ніхто не змінює. Оскільки наш номер був поруч з ліфтом, то ми чули як постійно і вдень і вночі працювали ліфти. Але це не було вкрай критично. А ще дуже любопитна покоївка)) На наступний день ми сказали, що нам непотрібно прибирання, а вона щосили намагалась заглядати як усе у нас в кімнаті. Виглядала така поведінка некоректно і непрофесійно. Потрібно пояснити персоналу поважати власний простір гостей.

Дуже гарний вигляд з номера на місто. Сподобалось, що хоча готель великий, але не було проблем з ліфтами. Поруч є чудовий магазин з якісними продуктами і готовою їжею. Також поруч зупинка історичного трамвая якому уже 150 років. Сам номер був доволі чистим з красивими меблями з використання скла. Вікно було на усю ширину стіни і це сприяло гарному огляду міста. Реєстрація заїзду пройшла швидко і добре.

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: