Idi na glavni sadržaj

Pretražite hotele u gradu Guiting Power

Unesite željene datume da biste videli najnovije cene i ponude za hotele na destinaciji Guiting Power

Guiting Power – 4 hotela i smeštaja

Filter:

Broj zvezdica
Ocena gostiju

Guiting Guest House

Guiting Power

Guiting Guest House (ADULTS ONLY) is situated in the beautiful village of Guiting Power, in The Cotswolds Area of Natural Beauty.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,5
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 408 recenzija
Cena od
VND 5.133.917
1 noćenje, 2 odraslih

The Hollow Bottom

Guiting Power

Objekat The Hollow Bottom, koji nudi vrt, terasu, bar i besplatan WiFi, nalazi se u gradu Guiting Power, na 33 km od znamenitosti Kingsholm Stadium i 34 km od znamenitosti Cotswold Water Park.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 47 recenzija
Cena od
VND 5.937.183
1 noćenje, 2 odraslih

Stow Lodge Hotel

Stou on Vold (U blizini grada Guiting Power)

Objekat Stow Lodge Hotel, koji se nalazi u gradu Stou on Vold, na 32 km od znamenitosti Seoska kuća Walton Hall, nudi smeštaj sa vrtom, besplatnim privatnim parkingom i barom.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.150 recenzija
Cena od
VND 5.587.937
1 noćenje, 2 odraslih

Chester House Hotel

Burton (U blizini grada Guiting Power)

With free Wi-Fi and free parking for up to 18 cars, this contemporary country-style house is situated in Bourton-on-the-Water – known as the “little Venice of the Cotswolds”.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.659 recenzija
Cena od
VND 5.413.314
1 noćenje, 2 odraslih

Lords Of The Manor

Aper Sloter (U blizini grada Guiting Power)

Formerly a 17th-century rectory, Lords of the Manor is set in 8 acres of secluded gardens and parkland.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,5
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 540 recenzija
Cena od
VND 9.778.890
1 noćenje, 2 odraslih

The Old Stocks Inn

Stou on Vold (U blizini grada Guiting Power)

Nestled in the heart of Stow-on-the-Wold, The Old Stocks Inn is a recently refurbished 17th-century coaching inn that overlooks the green where the original penal stocks still stand.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 444 recenzije
Cena od
VND 7.124.620
1 noćenje, 2 odraslih

The Stag at Stow

Stou on Vold (U blizini grada Guiting Power)

A Traditional Pub With 23 Rooms. Welcoming Open Fires Throughout for the Cold Winter Months. Plenty of Outside Dining for the Warmer Evenings. A Relaxed Gastro Pub Offering Great Food & Drink.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,3
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.277 recenzija
Cena od
VND 4.156.028
1 noćenje, 2 odraslih

The Kings Arms Hotel

Stou on Vold (U blizini grada Guiting Power)

Set in Stow on the Wold, The Kings Arms Hotel features a bar. Both free WiFi and private parking are available at this property. At the hotel, all rooms include a TV and seating area.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,1
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.151 recenzija
Cena od
VND 4.779.432
1 noćenje, 2 odraslih

Number Four at Stow - FULLY AIR CONDITIONED

Stou on Vold (U blizini grada Guiting Power)

This boutique hotel is situated alongside the A429, a minute’s drive from the charming market town of Stow-on-the-Wold. In the heart of the Cotswolds, it has free Wi-Fi and free parking.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,8
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.151 recenzija
Cena od
VND 8.032.659
1 noćenje, 2 odraslih

Old Bank Rooms

Burton (U blizini grada Guiting Power)

Objekat Old Bank Rooms, koji se nalazi u gradu Burton, na 31 km od znamenitosti Cotswold Water Park i 38 km od znamenitosti Kingsholm Stadium, nudi besplatan WiFi u celom objektu.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,0
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 504 recenzije
Cena od
VND 7.683.413
1 noćenje, 2 odraslih
Prikaži sve hotele u gradu Guiting Power i okolini

Najčešće rezervisani hoteli u gradu Guiting Power i u okolini tokom proteklog meseca

Prikaži sve

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Burton

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,5
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.651 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Stou on Vold

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,1
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.708 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Burton

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 7,8
Dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 452 recenzije

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Stou on Vold

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,4
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.142 recenzije

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Stou on Vold

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,2
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.144 recenzije

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Čeltenhem

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 6.952 recenzije

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Burton

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,5
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 811 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Stou on Vold

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,1
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.708 recenzija

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Stou on Vold

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 6.952 recenzije

Popularno među gostima koji rezervišu hotele u gradu Stou on Vold

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,6
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.144 recenzije

Najbolji hoteli sa doručkom u u gradu Guiting Power i u blizini

Prikaži sve
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,7
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.300 recenzija

With a riverside location and set in a Cotswold stone building, this 5 gold star inn serves local, seasonal produce in the restaurant.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,2
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 318 recenzija

Situated in the pretty Cotswolds village of Lower Slaughter, this 17th-century manor house offers free internet and free parking on site.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,7
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 542 recenzije

Situated in the heart of the Cotswolds, the Woodlands Guest House offers free Wi-Fi throughout and free parking, along with holistic beauty therapies.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 6,9
Prijatan - Mišljenja prethodnih gostiju, 1.457 recenzija

With original features and traditional charm, Old Manse Hotel overlooks the River Windrush. In picturesque Bourton-on-the-Water, the hotel has a riverside terrace and free Wi-Fi.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,0
Veoma dobar - Mišljenja prethodnih gostiju, 504 recenzije

Objekat Old Bank Rooms, koji se nalazi u gradu Burton, na 31 km od znamenitosti Cotswold Water Park i 38 km od znamenitosti Kingsholm Stadium, nudi besplatan WiFi u celom objektu.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,3
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 153 recenzije

Objekat Zen Cottage Winchcombe Cheltenham je smešten u gradu Čeltenhem, na 26 km od znamenitosti Kingsholm Stadium i 38 km od znamenitosti Kompanija Royal Shakespeare, a u ponudi ima smeštaj sa...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,7
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 692 recenzije

The Sheep on Sheep Street Hotel is set in Stow on the Wold, 37 km from Oxford and 29 km from Stratford-upon-Avon. Guests can enjoy the on-site restaurant. Free private parking is available on site.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,8
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 547 recenzija

Dating back to 10th century, The Porch House offers free Wi-Fi throughout.

Povoljni hoteli u u gradu Guiting Power i u blizini

Prikaži sve
Ocena gostiju na skali od 1 do 10 8,7
Sjajan - Mišljenja prethodnih gostiju, 47 recenzija

Smeštajni objekat Foxhill, koji je smešten na 31 km od znamenitosti Kingsholm Stadium, nudi vrt, terasu i smeštaj sa popločanim dvorištem i besplatnim WiFi internetom.

Objekat 1 Bed in Cheltenham oc-44932 se nalazi u gradu Naunton, na 31 km od znamenitosti Kingsholm Stadium, 37 km od znamenitosti Cotswold Water Park, i 42 km od znamenitosti Seoska kuća Walton Hall.

Objekat 1 Bed in Cheltenham oc-52145 je smešten u gradu Naunton, na 31 km od znamenitosti Kingsholm Stadium i 37 km od znamenitosti Cotswold Water Park, u oblasti pogodnoj za biciklizam.

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 40 recenzija

Objekat Three private rooms in the Master Suite, Cotswolds Coaching Inn - Traveller Awards Winner 2026, koji je smešten u gradu Naunton, na 31 km od znamenitosti Kingsholm Stadium i 32 km od...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,3
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 38 recenzija

Objekat Stylish 3 bed Cotswold cottage with stunning views u ponudi ima smeštaj sa popločanim dvorištem i besplatnim WiFi internetom, a nalazi se u gradu Čeltenhem, na 40 km od znamenitosti Cotswold...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,0
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 2 recenzije

Oyster Barn, smeštajni objekat sa sadržajima za pripremu roštilja, nalazi se u gradu Naunton, na 33 km od znamenitosti Kingsholm Stadium, 37 km od znamenitosti Cotswold Water Park i 41 km od...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 9,2
Izvanredan - Mišljenja prethodnih gostiju, 12 recenzija

Objekat Hope Cottage nudi smeštaj sa popločanim dvorištem i besplatnim WiFi internetom, a smešten je u gradu Naunton, na 36 km od znamenitosti Cotswold Water Park, 41 km od znamenitosti Seoska kuća...

Ocena gostiju na skali od 1 do 10 10
Izuzetan - Mišljenja prethodnih gostiju, 7 recenzija

Hetty's Stables, smeštajni objekat sa vrtom, smešten je u gradu Yanworth, na 36 km od znamenitosti Cotswold Water Park, 45 km od znamenitosti Seoska kuća Walton Hall i 45 km od znamenitosti Palata...

Više mesta za istraživanje, više načina da se ide