
З країни
УкраїнаДуже чудове місце! Неймовірна природа, сосновий ліс, вихід на річку, велике озеро неподалік, свіже повітря) Кайф!!! Були з дружиною 21.08-25.08, дуже задоволені. Будиночки на достатній відстані один від одного, щоб не заважати сусідам, є туалет, душ, холодильник, плита, чайник, посуд, постіль... Все чито і комфортно) Територія прибрана що для нас було важливо, бо ми були з двома котиками, випускали їх побігати по траві. Окремо хочемо подякувати Лілі та Руслану, дуже чудові, добрі люди) Зустріли, все показали, розказали, допомагали...)) Навіть відвезли до магазину Фора, який доречі не далеко, що дуже зручно, і потім на прохання зробили для нас закупку)) Коротше кажучи - найкращій сервіс! Все - все дуже сподобалося, 1000% будемо сюди повертатися щє багато разів)