Ubytujte se v centru destinace Český Krumlov Vynikající lokalita – ukázat mapu

Travel Hostel stojí jen 300 metrů od historického náměstí v centru Českého Krumlova, který je chráněnou památkovou zónou na seznamu UNESCO. Hostel má bar a restauraci, dvůr s grilem a společný balkon s jedinečným výhledem na zámek.

Travel Hostel nabízí soukromé i společné pokoje zařízené osobitým nábytkem. Využívat lze sdílenou koupelnu se sprchami a sdílený, plně vybavený kuchyňský kout. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi.

V restauraci večer často hraje živá hudba a dvůr je za letního odpoledne příjemným místem pro posezení se skleničkou nápoje. V blízkosti hostelu najdete různé obchody a bary.

Na zastávku autobusu dojdete od hostelu za 5 minut a vlakové nádraží leží 2 km odtud. Nejbližší letiště je Blue Danube v Rakousku, 80 km od hostelu.

Podle nestranných hodnocení napsaných hosty patří tato oblast mezi oblíbené části destinace Český Krumlov.

Hostům, kteří se zde ubytovali v páru se velmi líbila lokalita – dali jí hodnocení 9,6

Travel Hostel poskytuje hostům ubytování na Booking.com již od 21. prosince 2012

Přednosti ubytování

Toto ubytování umístěné v oblíbené části města Český Krumlov získalo vynikající hodnocení 9,6 za polohu

Informace o snídani

Kontinentální, Vegetariánská, Bezlepková, Americká, Formou bufetu

Dostupnost

Chcete-li vidět, zda je ubytování dostupné a za jakou cenu, vyberte termín.

Došlo k chybě. Zkuste to prosím později.

Rezervace bez kreditní karty. Pošleme Vám e-mail s potvrzením rezervace.

Otázky a odpovědi ohledně ubytování
Prohlédněte si otázky ostatních hostů a zjistěte o ubytování vše, co vás zajímá.
Ubytování obvykle odpovídá do několika hodin
  • Je tam klimatizace nebo ventilátor?
    Haló, ano, je tu fanoušek. Vladka
    Přeloženo -
    Odpovězeno 5. července 2022
  • Dobrý den, dá se platit benefitni kartu flexi pass Sodexo, děkuji
    Dobrý den, bohužel, za ubytování lze platit pouze hotovostně v Český Korunách a Eurech nebo platební kartou. Děkuji.
    Odpovězeno 7. července 2020
  • Dobrý den, kde se parkuje?? děkuji Axmanová
    Parkování nabízíme na hlídaném parkovišti v areálu pivovaru za 250,-Kč/den. Toto parkoviště je vzdáleno 10-15 minut pěšky od našeho hostelu.
    Odpovězeno 8. června 2020
  • Dobry vecer, jak to mate s parkovanim osobniho vozu. Chteli bychom u vas prespat jednu noc cestou na Lipno. Dekuji za odpoved. Jiri
    Parkování nabízíme na hlídaném parkovišti areálu pivovaru za 250,-Kč/den. Toto parkoviště je umístěno mimo pěší zónu, přibližně 10 minut pěšky od naše..
    Odpovězeno 21. srpna 2020
  • Dobrý den, akceptujete psi ? Děkuji
    Dobrý den, pobyt s domácím mazlíčkem je možný, Pouze počítejte s poplatek 100,-Kč/pes/den.