Egyesült Arab Emírségek Dubaj Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Gateway Hotel Értékelési pontszám: 8

„Kiváló elhelyezkedés, tágas szoba, visszafogott, de nagyon szép berendezés. Kedves fogadtatás.”

• Atlantis The Palm, Dubai Értékelési pontszám: 8,6

„Az egész ittlétünk szenzációs volt. Hihetetlen, hogy a biztonsági őrtől kezdve az úszómesterig mindenki végtelen kedvességgel, udvariassággal azon foglalatoskodik, hogy tökéletesen érezzük magunkat. Csodálatos a személyzet! Az ételek már kicsit megosztottak bennünket, voltunk már sokkal jobb konyhával rendelkező szállodában is, de összességében elégedettek voltunk azzal is. Mi jellemzően a Saphronban reggeliztünk, nekünk az változatosabbnak tünt. Az Aquaventureba érdemesebb korábban menni, akkor még nincsenek annyian a csuszdákon (amiből nincs azért rengeteg), illetve délután is lecsillapodik a tumultus. Nagyon jópofa a körbemenő zúgókkal teli folyócska is. Mellékesen megjegyzem, hogy a gyerekek ennél nagyobb biztonságban nem lehetnének. Minden csuszda tetején, alján egy-egy úszómester figyel rájuk. Döbbenet!!!! Egy apró megjegyzés még, sajnos nincs delfinshow.... De ettől függetlenül mindenkinek ajánljuk.”

• Atana Hotel Értékelési pontszám: 8,6

„Minden nagyon jó volt, a szoba, az ellátás; A SZEMÉLYZET NAGYON KEDVES ÉS SEGÍTŐKÉSZ! A hotel simán lehetne 5 csillagos.”

• DUKES Dubai Hotel - Palm Jumeirah Értékelési pontszám: 8,1

„Viszonylag új hotel a Pálma sziget törzsén. Szép enteriőr, kellemes, jól berendezett szoba, kényelmes ággyal. Tisztaság, nyugalom, pihentető hangulat jellemzi. A személyzet nagy létszámú, jól képzett, segítőkész. A reggelinél nagy a választék. Csodás végtelenített medence a tengerparti résznél, "lassú folyó", gyerekjátszótér, napágyak, homokos tengerpart. A belső medence is kiváló, a fitnesz teremből szép a panoráma. Naponta több buszjáratot közlekedtetnek a Mall of Emirates-be és a Dubai Marina-ba. Nagyon színvonalas szálloda, csak ajánlani tudom!”

• Emirates Concorde Hotel & Apartments Értékelési pontszám: 8,5

„Valóban jó elhelyezkedés, reptértől 15 perc taxival, a metrótól 750 m gyalogosan. Napi takarítás,törölköző cserével, általános tisztaság. Az ablakok jól hangszigeteltek, az utca forgalmából, s egyéb zajokból szinte semmi nem hallatszott be. A klíma csendes, jól működő. Egy négycsillagos szállodához megfelelő kiszolgálás.”

• Grand Excelsior Hotel Al Barsha Értékelési pontszám: 7,7

„Nem tudták a lefoglalt szobát biztosítani, ezért egy Ambassador Suit-ot kaptunk. Hatalmas nappali, háló, fürdőszoba. A reggelinél mindenki talál magának valót, friss omlettet is lehet készíttetni. A szállás a Mall of Emirates mellett van, így a metró/busz állomás is csak 8 perc sétára van, a közeli ABC-kben és a plázában pedig minden kapható, ami csak kell. Még az is, ami nem :)”

• Landmark Riqqa Hotel Értékelési pontszám: 7,2

„A szoba igazán jól felszerelt,jól berendezett,kényelmes volt. A vártnál is nagyobb szobát kaptunk, minden nap volt takarítás. Imádtam a piperecuccokat, mindenből volt bőségesen. Az ágy is nagyon kényelmes volt. Közel volt a metróállomás, így könnyen lehetett bárhová közlekedni. A személyzet nagyon kedves és kisegítő. A hotelből foglaltunk kirándulást, így nagyon egyszerű és gyors volt.”

• Towers Rotana - Dubai Értékelési pontszám: 8,6

„A reggeli fantasztikus, valamint az egész személyzet kedvessége, segítőkészsége is.”

Dubaj 30 legjobb szállodája

747 072 Booking.comos hotelértékelés alapján