Ubytovanie Lety Prenájom áut Letiskové taxi

Aktuálne hodnotenia

• Sofitel Dubai The Palm Resort & Spa Priemerné hodnotenie: 8,7

„Usluzny a mily personal. Dobra vybavenost hotela. Dobra kvalita jedla.“

• Grosvenor House Hotel and Apartments Priemerné hodnotenie: 9,3

„Luxus... Veľmi milý personál...Vynikajúca lokalita...Súkromný pláž v krásnom prostredí...Nádherna promenáda za hotelom...Metro stanica na blízku“

• Towers Rotana - Dubai Priemerné hodnotenie: 8,6

„Hotelové služby na vysokej úrovni, personál veľmi ústretoví, výborná poloha hotela.“

• Rove Dubai Marina Priemerné hodnotenie: 9,1

„S pobytom v hoteli Rowe sme boli veľmi spokojné. Personál bol skvelý. Izba pekná a čistá, všetko funkčné. Jedinou nevýhodou pre nás bola autodráha popri hoteli, v noci sa nedalo spať kvôli hluku pri otvorenom okne a klimatizáciu používame len nevyhnutne. Ale nemali sme zaplatený pohľad na Marina. Uteráky na pláž požičiavajú pri bazéne. Každú hodinu chodí hotelový autobus zadarmo. Pešo to je asi 15 minút. Pláž Marina je krásna a dlhá. Na niektorých miestach dosť veľa ľudí. More bolo čisté a príjemne teplé. “

• Hilton Dubai Jumeirah Priemerné hodnotenie: 8,1

„strava ok poloha ok izby ok“

• Wyndham Dubai Marina Priemerné hodnotenie: 8,1

„Ubytovanie ciste, personal super, nic nam nechybalo, jedlo velmi dobre bolo z coho vyberat, autobus chodil kazdu polhodinu na peknu cistu plaz, kde boli restauracie toalety,“

• Gateway Hotel Priemerné hodnotenie: 8

„Lacnejší hotel v starej časti Dubaja, blízko autobusovej stanici. Izby boli čisté, každý deň čisté uteráky a ustlaná posteľ. Čistá kúpeľňa, pekná izba, posteľ a matrac ok. Raňajky boli každé ráno formou švédskych stolov, boli úplne v poriadku. Hotel poskytoval aj neskoré večere formou teplých pultov. Počas celého pobytu sme nemali žiaden problém, personál bol milý a ústretový, vrátane čašníkov. Každý vedel dobre po anglicky. Hotel nám na konci pobytu poskytol transfer mikrobusom na letisko zadarmo.“

• „Výborná poloha, pekná pláž, krásne prostredie, výborné reštaurácie. Hotel je postavený v krásnom arabskom stýle. Hotelová súkromná pláž je asi 1 km dlhá.“

• Atana Hotel Priemerné hodnotenie: 8,6

„Vyborna lokatita,scuttle busy a gastronomia.. Jedine minus asi velmi naklimovany hotel Velka spokojnost celkovo“

Dubaj: 30 najlepších hotelov

podľa 750 990 hodnotení hotelov na Booking.com