Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт
Вірменія Єреван Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

Нещодавні відгуки

• Apri Hostel Оцінка за відгуками: 9,6

“Прекрасне місце! Чисто, затишно, центр міста, спокійно і дуже стильно! Анна і Рубен - прекрасні господарі, які зроблять все, щоб ваше перебування було комфортним! Рубен зустрів мене з кавою, цукерками і виноградом, і навіть запам'ятав, що я п'ю без цукру, Анна готує прекрасний сніданок - дуже смачно!! Я захворіла, тому Анна запропонувала мені ліки, а Рубен - навіть готовий був приготувати гарячий шоколад! Тут затишно, тепло і добре, як вдома. Дуже дуже рекомендую!!! Дякую! “

• Old Yerevan Hostel and Tours Оцінка за відгуками: 8,5

“Адзіны недахоп ва ўмовах страшнай летняй спёкі Ерэвана -- гэта хіба што адсутнасць кандыцыянераў. У астатнім усё добра. І сняданкі ў выкананні гаспадыні смачныя, дамашнія.“

• Hin Yerevantsi Hotel Оцінка за відгуками: 9,9

“Дуже раджу! Готель сподобався по всім пунктам. Невеликий сімейний готель, розаташований у внутрішньому дворі (що додає шарму автентичності) за два кроки від центру міста.Чудовий сніданок, який господарі готують на ваше замовлення, чистота, ввічливість, запопадливість персоналу, навіть не знаю чого іще можна побажати за таку скромну ціну. Додам ще, що готель буквально оточений (тому що центр міста) ресторанами, бургерними, піццеріями, шаурмамами на кожен смак та гаманець .“

30 найкращих готелів - Єреван

на основі 37 203 відгуків про готелі на Booking.com