2. Австрія: відгуки про готелі
  3. Верхня Австрія: відгуки про готелі
  4. Альтмюнстер: відгуки про готелі
Австрія Альтмюнстер Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Gasthof-Pension Urzn Оцінка за відгуками: 8,5

“Це неймовірно красива локація — 800 метрів над прадавнім озером з кристально чистою водою!.. Щодня в номері прибирають і міняють рушнички. В номері дуже тепло, вся сантехніка працює дуже добре!.. Сніданки цілком достатні — свіжий хліб, нарізки, асортимент кав з класного автомату, варені яйця за бажанням. Є чудова вітальня — вечорами ми грали там в настільні ігри всією компанією!..“

• Hotel Wirt Z'Minsta Оцінка за відгуками: 8,4

“Я очікувала приблизно такий номер, але мене здивувала нова ванна. Дякую за неї окремо. Ми хотіли продлити проживання тут ще на 1 день, але вільних місць не було, а це про щось каже!“

• Hotel Altmünsterhof Оцінка за відгуками: 8,8

“Гарне розташування, привітний персонал, хороше співвідношення ціна-якість“

• Hotel Wirt Z'Minsta Оцінка за відгуками: 8,4

“Колись напевне був хороший готельчик в туристичному регіоні. З плюсів наявність мікрохвильової пічки в номері та наявність власного паркінгу перед готелем.“

• TraunseeBlick Оцінка за відгуками: 8,1

“Дуже сподобалось місце розташування, поряд велика кількість локацій з неперевершеним пейзажем. Вигляд з апартаментів на озеро та скали.“

• Aktivhotel Wildschütz Оцінка за відгуками: 8,4

“Еко-інтер"єр, натуральні меблі, сучасний дизайн“

• Hotel Altmünsterhof Оцінка за відгуками: 8,8

“привітний персонал, гарний чистий номер, зручне розташування.“

• Hotel Altmünsterhof Оцінка за відгуками: 8,8

“класне розташування. смачний і свіжий сніданок з неймовірним краєвидом на озеро. все чистенько, охайно. дуже привітна господиня. класний час заїзду: вже з 13:00 можна оселитись і до 11:00 (зазвичай рідко зустрічала це в готелях)“

• Hotel Altmünsterhof Оцінка за відгуками: 8,8

“розташування відмінне, сніданок добрий, парковка, персонал, приладдя на кухні“

15 найкращих готелів - Альтмюнстер