Ausztria Gröbming Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Haus Lukasser Értékelési pontszám: 8,9

„Gyönyörű apartman,csodás kilátás, segítőkész család.Minden rendelkezésre áll ahhoz,hogy pihenhessünk egy jó nagyot!!!!”

• S.Wirtshaus Familie Aigner Értékelési pontszám: 8,8

„A szoba gyönyörű és tiszta volt.”

• Pension Pinta Kombilo Értékelési pontszám: 9

„Reggelit, vacsorát nem kértünk, a kültéri medence még téli álmát aludta(reggel szakadt a hó :) ), így arról nem tudok véleményt mondani. A tulajdonosok szimpatikusak, segítőkészek voltak. Mindennel meg voltunk elégedve.”

• Gästehaus Fuchs Értékelési pontszám: 9,5

„Az apartman hatalmas volt, tele extrákkal, a szállásadó rendkívül kedves volt, beszélnek angolul, mindenben próbáltak a kedvünkre tenni. Eddigi tapasztalatok alapján a legkiemelkedőbb szálláshely volt ár-érték arányban is.”

• Haus Bodenwinkler Értékelési pontszám: 9,5

„Nagyon kedves, angolul beszélő szállásadó fogadott minket. Pálinkával kínált minket, Rafaello volt bekészítve, tehát a vendéglátás szuper volt. Ezen felül is nagyon figyelmesek: például steril füldugó, hősugárzó stb. volt kirakva. Kilátás a hegyek, székek a teraszon, tágas szoba. Egyik legolcsóbb szállás a környéken, ajánlom mindenkinek! A reggeli bőséges volt. Sőt, a hölgy felajánlotta kijelentkezéskor, hogy a meg nem evett reggelit magunkkal vigyük (látta, hogy nagy hátizsákkal indulunk a hegyekbe), szóval nagyon kedves volt. Parkolni a ház előtt lehet, Schladming 14 perc autóval, szóva kíváló! Ár-érték arányban nyerő!”

Gröbming 5 legjobb panziója és fogadója

642 panziókról szóló értékelés a Booking.com oldalán