Ausztria Bregenz Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Villa Viva Értékelési pontszám: 6,1

„A tiszta, és rugalmas kiszolgálás. ”

• Hotel Ibis Bregenz Értékelési pontszám: 7,8

„Remek elhelyezkedes (Vasuti palyaudvar kb 5 perc gyalog), fantasztikus reggeli (tenyleg nagyon fullos volt!). Volt bufe a recepcion, ami megmentett minket, mert 2 es 6 kozott minden etterem zarva volt - ott pedig tudtunk falatozni egy kicsit. A szoba modern volt, nem volt huto, de amugy teljesen rendben volt, tiszta es tetszett nekunk. Komolyan szolva - mar majdnem a reggeli miatt megeri elmenni.”

• Bed & Breakfast Sonne Értékelési pontszám: 7,7

„Reggeli normális semmi extra az ágyon 1-2 éjszakát ki lehetettet volna bírni mi a napos oldalra kaptuk a szobát, volt 4 törölköző , 2 nagy 2 kicsi az ágy meg a törölközök tiszták voltak . A város csodálatos de inkább mellet foglalnék szállást valamelyik városkában.”

• Bed & Breakfast Sonne Értékelési pontszám: 7,7

„A személyzet nagyon segítőkész! A reggeli bőséges.”

• Mercure Bregenz City Értékelési pontszám: 8

„A szálloda nagyon közel van a tóparthoz és a Festspielhaus-hoz. A személyzet kedves, mosolygós, a szoba tiszta volt. A reggeli felnőttnek 16 EUR, 14 év alatti gyereknek ingyenes, amúgy bőséges, sokféle étel és ital. A becsekkolás előtt nem egyértelmű, hogy hol és hogyan lehet parkolni, a "P2"-be kell beállni (és ticket-et kérni), azt érvényesíti a porta.”

• Bed & Breakfast Sonne Értékelési pontszám: 7,7

„Bőséges reggeli, központi fekvés, udvarias személyzet”

• 4-Länder-Hotel Deutschmann Értékelési pontszám: 7,7

„Reggeli kontinentális, nagy a választék, a zöldségeket hiányoltam, de süthetsz magadnak tojást! Szuper ötlet! A recepciós úriember fantasztikus, ennyire még nem örültek nekünk sehol, hogy megérkeztünk:-)”

• Hotel Helvetia Értékelési pontszám: 7,4

„Kiváló elhelyezkedés”

• Apartments Graf Wilhelm Értékelési pontszám: 9,3

„A vendéglátónk egy kedves házaspár volt. Mindenben nagyon segítőkészek voltak. A szoba tiszta és tágas. Nem volt bajom vele. A kerékpárokat zárt helyen lehet tartani. Van egy kicsi kert is, a reggelit oda is lehet kérni vagy a szobában elfogyasztani. Kicsit meglepődtünk, hogy milyen magasan van a szállás (gyakorlatilag a helyi várban), cserébe nyugodt és csendes hely. A szoba tágas és kényelmes volt, a reggeli meg teljesen korrekt. Kitöltöd, hogy melyik napra mit szeretnél enni és megkapod. Meleg kaja nincs, így kicsit szegényes lehet, ha az ember sok időt akar eltölteni ott. Mi egy éjszakát voltunk egy kerékpáros Bodensee kerülés közben. Jó ki hely”

Bregenz 10 legjobb szállodája

12 210 Booking.comos hotelértékelés alapján