Ausztria Bruck an der Großglocknerstraße Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Haus Maria Értékelési pontszám: 8,8

„Minden nagyon jó volt magyar fiatal pár vezeti a szállodát nagyon kedvesek voltak és segítőkészek. Tiszta volt szoba. Az ellátás is hibátlan csak ajánlani tudom mindenkinek. ”

• Gasthof zur Post Értékelési pontszám: 8,2

„Monarchiabeli külső, minden részlet a helyén! Nagyon rendben van. Csak ajánlani tudom!”

• Haus Maria Értékelési pontszám: 8,8

„Nagyon jó helyen volt a szállás aki Magyarországról jönne csak ajánlani tudom. A legjobb hogy honfitársaink a szállásadók így minden szuper. A reggeli bőséges volt nagyon bőséges. ”

• Ferienwohnung Salzburg Értékelési pontszám: 8,9

„Az ágy kényelmes, a kilátás fantasztikus volt.”

• Hotel Lukashansl Értékelési pontszám: 7,4

„A reggeli megfelelő...a tálalás az nem.”

• Appartement Tschoner Értékelési pontszám: 8,8

„Nagyon szép, tiszta, kellemes, kényelmes szállás, csodás kilátással a teraszról (első emelet), nagyon kedves fogadtatás. Sehr schön, sauber und angenehme, komfortable Unterkunft mit wunderbares Panorama über die Terasse (ersten Stock), sehr netter Empfang!”

• Hotel Lukashansl Értékelési pontszám: 7,4

„A szállás elhelyezkedése jó, közel zell am see-hez, mégis nyugodt környezetben. Az ágy kéynelmes, puha, tiszta. Fürdő is rendben volt, hajszárítóval ellátott. Erkélyről szép a kilátás. Reggeli bőséges”

Bruck an der Großglocknerstraße 12 legjobb szállodája

1 459 Booking.comos hotelértékelés alapján