Ausztria Eben im Pongau Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Pension Ebnerwirt Értékelési pontszám: 8,4

„Etlap”

• Haus Dachstein Schnitzer Értékelési pontszám: 9

„Mindennel meg voltunk elégedve. Segítőkész, kedves vendéglátásban volt részünk.”

• Landhotel Berger Értékelési pontszám: 9,6

„Nagyon jó elhelyezkedés a salzburgi régióban. Kiváló minőségű szálloda, figyelmes, barátságos személyzet. Mindenkinek ajánlom és én szívesen visszamegyek.”

• Bio-Bauernhof Nichlgut Értékelési pontszám: 9,6

„Nagyon jó az elhelyezkedés, a falun kívül.”

• ride & relax Aparthotel Schwarz Értékelési pontszám: 9

„Bőséges volt a reggeli és a vacsora is, a személyzet nagyon kedves! Mi kemény ágyhoz vagyunk szokva, ezért nekünk túl puha volt a matrac, de ez másnak biztos előny :). Összességében csak javasolni tudom a helyet mindenkinek!”

• Schattaugut Értékelési pontszám: 9,8

„Minden rendben volt! Szép, kényelmes szállás, kedves szállásadó! Sok-sok házi állat, a gyermekeink nagyon élvezték! Közelben remek sípályákkal!”

• Ferienwohnungen Passrugger Értékelési pontszám: 9,3

„A közeli autópálya egyáltalán nem volt zajos, vagy zavaró. A szoba erkélyéről csodálatos volt a kilátás a távoli hegyekre. Gyors ügyintézés volt. A tulajdonos nagyon kedves volt. Pozitívum a szobában lévő nagyképernyős , sík TV. (Ami egyébként nem szokott jellemző lenni.)”

• Edi's Ferienwelt am Edthof Értékelési pontszám: 9,3

„Fantasztikus szállás, csodás kilátással, nagyon jó kirándulóhelyekkel, szuper vendéglátókkal! Jobb, mint amire gondolni is mertünk.”

• Apartements Ski & Badeglück Értékelési pontszám: 8,3

„Minden”