Ausztria Klagenfurt Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Seepark Hotel - Congress & Spa Értékelési pontszám: 8,9

„A szoba kifogástalan volt, az ablakok teljesen kiszűrték az utcai zajokat, a függönyök pedig a fényt. A hajszárító nagyon jó minőségű volt, ez nem elhanyagolható olyan szállásnál, ahol van spa részleg. Minden nap takarítottak és elvitték a szemetet. A spa részleg kínálata (szauna, gőzkabin, fizioterápia) kielégítő volt. Az edzőterem jól felszerelt volt.”

• Hotel Sandwirth Értékelési pontszám: 8,6

„Csak 2 éjszakát töltöttünk ott de mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Nagyon kedvesek és segítőkész volt mindenki. Csak ajánlani tudom!”

• Jugend- und Familiengästehaus Klagenfurt Értékelési pontszám: 8,5

„Tiszta, ízlésesen berendezett szobák, megfelelő minőségű és mennyiségű reggeli. Csendes, kellemes környezet. Nagyon jó elhelyezkedés. Motorosoknak ajánlom, jó parkolási lehetőség.”

• Alpen.Adria.Stadthotel Értékelési pontszám: 7,6

„Rendezett,tiszta szoba várt minket egy végtelenül kedves és segítőkész személyzettel. A reggeli bőséges volt,nagy választékkal!”

• Mladinski dom - Hostel Értékelési pontszám: 8,4

„Jó helyen van, közel a központhoz. Kényelmes ágy, jó a szoba. Finom, bőséges reggeli, a személyzet nagyon kedves volt, parkolni az udvarban tudtunk. Mi atutazoban voltunk itt, arra nagyon megfelelő.”

• AllYouNeed Hotel Klagenfurt Értékelési pontszám: 8,1

„Parkolás.WIFI elérhetőség.”