2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Tyrolsko hodnocení hotelů
  4. Mieders hodnocení hotelů
Rakousko Mieders Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• Ferienwohnungen Obex Průměrné hodnocení: 9

„Velmi bohatě vybavená kuchyň, pěkné pokoje, čistota, velký apartmán.“

• Hotel Wiesenhof Průměrné hodnocení: 8,1

„Ubytování bylo pohodlné,příjemný personál a výborná snídaně .“

• Hotel Alpenstolz Průměrné hodnocení: 8,8

„Pobyt v hotelu byl jedním slovem fenomenální. Krásné prostředí, úžasné pokoje s výhledem na hory, skvělé 4 chodové večeře (někdy možná až moc velké, což nechám na zvážení každého jestli je to + nebo mínus), welnes.“

• Hotel Wiesenhof Průměrné hodnocení: 8,1

„Ubytování krásně čisté, paní domácí milá“

• Appartement Zeitlos. °18 Průměrné hodnocení: 9,6

„Apartmán byl velmi čistý. Ochota personálu byla perfektní.“

• Bijou Guest House Průměrné hodnocení: 7,5

„Klidny dum“

• Chalet Gletscherblick Stubai Průměrné hodnocení: 9,6

„Chalet je umístěn na klidném místě ve svahu, takže nabízí úžasný výhled do údolí a na protější horské hřebeny. V dané lokalitě je naprostý klid a pohoda. Skvělý únik z civilizace. Paní Denisa je milá, ochotná a velice pozorná hostitelka. Původem ze Slovenska. Slovanská pohostinnost je tedy znát. Kuchyňka je bezvadně vybavena. Chalet je čistý, velmi útulný. Dovolenou jsme si užili naplno. Hostitelce moc děkujeme.“

• Ferienwohnungen Obex Průměrné hodnocení: 9

„Majitel nás již vyhlížel (po cestě jsem poslala sms s předpokládaným příjezdem). I s velkou jazykovou bariérou z naší strany jsme se skvěle domluvili, majitel byl velmi vstřícný a milý“

• Gästehaus Prock Průměrné hodnocení: 9,2

„Přístup a komunikace paní majitelky byl fajn. Vše dokonale čisté a připravené. Pohodlné postele! Dojezd na Stubai je do půl hodiny a další areál je 10 min jízdy. Velký apartmán.“

• Hotel Alpenstolz Průměrné hodnocení: 8,8

„Příjemné ubytování s krytým parkovištěm. Skvělá lyžárna přímo u parkoviště. Výborná kuchyně. Potěšíla nás slovenština u personálu. Sauna byla skvělá, takové komorní rodinné prostředí.“

10 nejlepších hotelů v destinaci Mieders