Ausztria Fertőmeggyes Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Pension Peterhof Értékelési pontszám: 9,3

„Minden nagyon szuper volt, kedvesen fogadtak, kedves a kiszolgálás, tisztaság van! Az a kategória ahová szívesen visszatér az ember! Csak ajánlani tudom! Maya”

• Appartements Regina Értékelési pontszám: 9,4

„Csend, nyugalom mindenhol Kedves házigazdák Nem beszélünk nyelveket, de türelmesek voltak ahogy kézzel-lábbal magyaráztunk”

• „Nagy tisztaság, rend, csend. Központban voltunk. Reggeli kiváló, friss zöldségek minden nap. Nagyon szép város, rendezett, élmény volt itt lenni.”

• Weingut Pension Sommerhof Értékelési pontszám: 8,1

„Bőséges reggeli, tisztaság, odafigyelés.”

• Appartementhaus Martina Értékelési pontszám: 9,3

„Hihetetlen szép panoráma, gyönyörű udvar, kellemes környezet”

• Gartenpension Fischl Értékelési pontszám: 9,7

„Az egész környezet, a családias hangulat, a közvetlen tulajdonosok, a csodálatos környezet, mindennel nagyon meg voltunk elégedve! Szívesen visszamegyünk!”

• Pension Ödenburgerhof Értékelési pontszám: 8,5

„Mi nem kértünk reggelit, de az apartman két szobából állt, fürdővel, erkéllyel. Erkélyről gyönyörű panorámával a Fertő tóra. Tiszta rendes, egyszerű. A tulajdonos Hölgy nagyon udvarias, kedves, tud magyarul,”

• Apartmenthaus Corinna Értékelési pontszám: 9,7

„Szép és igényes apartman, kedves tulajdonosokkal. A foglalásunkkal volt egy kis kavarodás, de amint észrevették, rögtön jelentkeztek és igyekeztek megoldani a helyzetet. Az apartman tágas és jól felszerelt, akár hosszabb tartózkodásra is ideális.”

• Weingut Franz Schindler Értékelési pontszám: 9,6

„Tisztaság,finom reggeli,barátságos vendéglátás”

• Hotel Burgenländerhof Értékelési pontszám: 8,1

„Bőséges, finom reggeli. A szállásadó hölgy nagyon kedves volt. ”

Fertőmeggyes 15 legjobb szállodája

2 525 Booking.comos hotelértékelés alapján