Ausztria Nussdorf am Attersee Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Pension Rosenauer Zimmer & Ferienwohnungen Értékelési pontszám: 8,6

„A reggeli bőséges és fonom volt, a szoba tágas, az ágy kényelmes, az erkély nagy, a kilátás a tóra és a hegyekre leírhatatlan!”

• Bauernhof Willi Perner Értékelési pontszám: 8,1

„Nem működött a wifi”

• Bauernhof Familie Nussbaumer Értékelési pontszám: 9,6

„A ház helyzeténél fogva egészen különleges környezet és kilátás nyílt a stúdióból Nagyon családbarát panzió (állatok, gyerekjátékok stb)”

• Bauernhof Familie Nussbaumer Értékelési pontszám: 9,6

„Tiszta, kényelmes, jól felszerelt, ár / érték arányban kiváló, gyermekes családoknak különösen (játszótér a gyerekeknek) a személyzet végtelenül kedves és segítőkész! Egyetlen kis hibája (és ezt szándékosan nem a negatívumokhoz írom, mert pld. a panorámás kilátás szempontjából – életem leghangulatosabb reggeli kávéi - kimondottan előny), hogy egy meredek hegyoldalon van, a megközelítés gyalog, ill. kerékpárral csak a rutinos, és jó kondiban lévőknek ajánlott, amúgy a 250-300m-es szintkülönbség „leküzdése” a kb. 1200m hosszú kanyargós, kicsit szerpentines úton csak autóval, motorral lehetséges. Minden más szempontból kifogástalan, csak ajánlani tudom. Én még vissza fogok menni :-). A névben is benne van, hogy ez egy farmház (pontosabban a szomszéd tanyák azok), így állatok (birkák, tehenek, kecskék vannak a környéken, a hegyoldalban legelnek), de ennek semmilyen negatívumát nem tapasztaltuk, sőt, a hangulatát csak fokozta!”

• Bauernhof Willi Perner Értékelési pontszám: 8,1

„Csendes helyen, szép kilátással a hegyekre.”

Nussdorf am Attersee 5 legjobb szállodája

1 272 Booking.comos hotelértékelés alapján