2. Rakúsko - hodnotenia hotelov
  3. Korutánsko - hodnotenia hotelov
  4. Obervellach - hodnotenia hotelov
Rakúsko Obervellach Overené hodnotenia od skutočných hostí

• „Ubytovanie bolo čisté, novo zariadené, priestranné, nič nám nechýbalo. Na prízemí sme využili chodbu na odloženie lyží a lyžiarok. Na 1. poschodí je kúpeľňa a kuchyňa s obývačkou. Na 2. poschodí sú 2 veľké spálne.“

• Haus Pleterski Priemerné hodnotenie: 9,4

„všetko“

• „Pekné tiché prostredie.“

• Bergzauber Obervellach im Mölltal Priemerné hodnotenie: 9,1

„Priestranný apartmán, pohodlna obyvačka, sušiareň na lyžiarky, saunka“

• Gästehaus Zwischenberger Priemerné hodnotenie: 9,1

„Krásna prechádzka do najbližšieho mestečka do potravín. Skvelé možnosti navštevy prírodných zaujímavosti, bohužiaľ v zime sú zatvorené. Skvelá dostupnosť na Mölltaler ľadovec.“

• Bergzauber Obervellach im Mölltal Priemerné hodnotenie: 9,1

„Pekny cisty priestranny apartman s krasnym vyhladom. Dobre vybavena kuchyna s umyvackou riadu. V obyvacke sa kurilo krbom na peletky, ale nebol s tym ziadny problem, v ostatnych izbach sa dalo prikurit elektrickymi radiatormi. V izbach bol dostatok ulozneho priestoru, bonusom bola pracka, susicka a hlavne susic na lyziarky. Par minut autom su potraviny Billa a Spar. Boli sme spokojni 🙂“

• Appartementhaus Dullnig Priemerné hodnotenie: 9,8

„Výborná lokalita na lyžovačku v rezortoch Molltaler a Ankogel. Obidva rezorty sú autom vzdialené okolo 15 minút autom. Ubytovanie malo dva samostatné apartmány. Boli veľmi priestranné s dvoma samostatnými spálňami a veľkými kúpeľňami. Priestranná kuchyňa a spoločná miestnosť. Veľmi kvalitný mobiliár a výborné a moderné vybavenie. V spodnom apartmáne je podlahové kúrenie, ktoré zabezpečilo výborný tepelný komfort. V obývačke bolo navyše veľmi pohodlné kreslo! Cítili sme sa ako doma. Keby sme sa do tejto lokality vrátili, určite si vyberieme toto ubytovanie.“

Obervellach: 10 najlepších hotelov