Ausztria Salzburg Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel am Mirabellplatz Értékelési pontszám: 8,3

„Nagyon jó helyen, tiszta, jól felszerelt hotel, nagyon kedves személyzettel és bőséges, finom reggelivel. ”

• Altstadt Hotel Hofwirt Salzburg Értékelési pontszám: 8,3

„Nagyon kenyelmes ágy, elhelyezkedese nagyon jo, minden sétával elérheto tavolsagban.”

• Hotel Neutor Express Értékelési pontszám: 7,2

„Vár alatt helyezkedik el, 5 perc séta az alagútban és ott a központ. egyszerű, de kényelmes szállás”

• JUFA Hotel Salzburg Értékelési pontszám: 7,7

„A szállás nagyon jó helyen volt. Csendes, nyugodt környéken, 10 perc sétára a belvárostól. Az ágyak kényelmesek voltak. A reggeli bőséges és finom volt. A személyzet kedves és segítőkész volt.”

• Hotel Stein Értékelési pontszám: 8,9

„Központi fekvése.”

• Boutique-Gasthof Ueberfuhr Értékelési pontszám: 8,3

„Nagyon jó helyen van a szállás, közel van az Óváros. Van parkolási lehetőség. A reggeli szervírozása zseniális ötlettel van tarkítva. Személyzet szuper kedves és profi. Szoba tágas és extravagáns stílusú. Matrac nagyon kényelmes. Nagyon szép tiszta minden (zuhany, mosdó, wc, stb.). Egy nagyon hangulatos étterem van a szálloda aljában, ahol vacsorázni is lehet.”

• a&o Salzburg Hauptbahnhof Értékelési pontszám: 7,8

„Bőséges reggeli volt, jó az elhelyezkedése, személyzet kedves, tisztaság - szuper jó hely, csak ajánlani tudom mindenkinek. :D”

• Eduard-Heinrich-Haus, Hostel Értékelési pontszám: 7,4

„Tiszta, friss ágyneműt kaptam. Ingyenes a parkolás. A reggeli egyszerű, finom.”

• H+ Hotel Salzburg Értékelési pontszám: 8,5

„Bőséges reggeli, a panoráma terasz zseniális volt :) Tiszta, igényes szállás, nagyon meg voltam vele elégedve!”

Salzburg 30 legjobb szállodája

151 460 Booking.comos hotelértékelés alapján