Ausztria Tröpolach Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia Értékelési pontszám: 8,6

„Nagyon jó élmény volt! Remélem, hogy visszamehetünk még! ”

• BookNassfeld Értékelési pontszám: 9

„Nagyon tiszta volt minden, teljesen le voltunk nyűgözve az apartman felszereltségén. Tetszett, hogy minden nagyon ki volt tálalva, még reggeli péksüteményt is lehetett kérni házhoz. ”

• Hotel Samerhof Értékelési pontszám: 8,9

„Tiszta, korrekt szállás, kedves, segítőkész személyzettel. Az apartman kiválóan felszerelt, még kávégép is van. A vacsora kis adagokat tartalmaz, egy felnőtt férfi számára szerintem nem mindig elég. A sífelvonó gyalog három perc, ahol kölcsönző, bérelhető szekrények és oktatás is van egy helyen.”

• Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant Értékelési pontszám: 8,4

„Nagyon kedve és figyelmes volt a kiszolgálás. Közel van a sí felvonóhoz, ahol a depo ingyenes a szálláson kaptunk tiketteket hozzá. A vacsora és a reggeli is hibátlan volt.”

• Appartements Umfahrer Értékelési pontszám: 9,5

„Központi helyen, közel a sífelvonóhoz volt a szállásunk, tiszta, kényelmes. A szállásadó nagyon kedves, segítőkész volt.”

• Hotel Pension Kristall Értékelési pontszám: 9,3

„A reggeli igényes, finom. Tisztaság makulátlan. Ágyak kényelmesek.”

• Apartmenthaus Strasswirt De Luxe Értékelési pontszám: 8,7

„Tisztaság és felszereltség.”

• Gasthof - Pension Durnthaler Értékelési pontszám: 9,1

„A wellness és főleg a szauna nagyon szép, új. A háziak nagyon kedvesek voltak.”

• Burgls Apartmenthaus Értékelési pontszám: 9,7

„Nagyon szuper volt, szobák tökéletes elosztása, infra szauna nagyon jó volt, 7 perc gyalog a felvonó, külön bérltek nekünk szekrényt a sícuccok tárolására a felvonónál, nagyon kedvesek a vendéglátók, ide kell menni”

• Fewo Steiner Értékelési pontszám: 9,2

„Nagyon szép, tiszta, tökéletesen felszerelt apartman. 2 perc autóval a sífelvonó. Very nice, clean, perfectly equipped apartment. 2 minutes drive from the skilift.”

Tröpolach 10 legjobb szállodája

1 986 Booking.comos hotelértékelés alapján