Ausztria Mariapfarr Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Appartement Resch Értékelési pontszám: 9,7

„Minden szuper volt. Nagyon kedves vendéglátok. Mindenkinek csak ajánlani tudom.”

• Maxgut Értékelési pontszám: 9,9

„Motorral voltunk és betehettük a privát garázsba. Szép és csendes környezet, házi tejet és tojást kaptunk. Útba igazítást a környékbeli látnivalókról és lungau kártyát is kaptunk. ”

• Ferienwohnungen Danja Hohengassner Értékelési pontszám: 9,9

„A házigazdák közvetlensége, kedvessége. Az ideális elhelyezkedés kerékpár és gyalogtúrákhoz. Danja sütije isteni finom volt.”

• LANDHAUS Pichler Értékelési pontszám: 9,8

„Nagyon kedves szállás adó. Külön kártyát nyomtatott nekünk. Igényesen felújított, nagyon tiszta appartman.”

• Wielandhof Értékelési pontszám: 9,8

„Wielandhof gyönyörű hegyi környezetben van. A sífutópálya közvetlenül a ház mellett halad. Reggeli ugyan nincs az árban, de lehet venni házi termékeket, pl. tejet, sajtot, sonkát, vajat, stb, amik nagyon finomak. A szállás mérete és felszereltsége is megfelelt.”

• Lassacher Biobauernhof Értékelési pontszám: 9,5

„Kedves háziak, finom reggeli, tisztaság.”

• Haus Mandl Értékelési pontszám: 9,8

„Kiváló ár/érték arány. Kedves házigazda, jó elhelyezkedés, csendes, nyugodt környezet. Közel volt a sípályához.”

• Haus Sigl Értékelési pontszám: 9,8

„Tágas, tiszta volt. Minden volt, ami kellett. Jól felszerelt konyha, kényelmes ágy, szép fürdő! Kedves házigazda. Újra ide mennék, kiváló!!!”

Mariapfarr 14 legjobb nyaralója

1 140 nyaralókról szóló értékelés a Booking.com oldalán