Ausztria Wals Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Gabi Értékelési pontszám: 9,3

„Nem is tudom hol kezdjem! A személyzet nagyon kedves, segìtőkész! A szoba gyönyörű, tàgas tiszta! Az àgy hihetetlenül kényelmes ,nagyon jòkat tudtam aludni benne, ami nem semmi 8 hònapos terhesen! A reggeli nagyon finom, isteni hàzisüteményekkel és nagyon kedves személyzettel! A hotel mögött a hegyek gyönyörűek! A welness pedig kifogàstalan, egyszerűen szuper! Az egész csalàd imàdta! Szauna,gőzkabin,masszàzs àgy, medence. . . Mindenki megtalàlta a kedvére valót. Tervezzük,hogy jövünk még nyàron is és biztos,hogy csak is itt fogunk megszàllni! Mindenkinek tisztaszìvből ajànlom! ”

• Hotel Gasthof Kamml Értékelési pontszám: 8,5

„Nagyon udvarias személyzet, bőséges és minőségi reggeli. A szálláshely sikeresen ötvözte megjelenésében a tradíciókat és a modern megjelenést. A bejelentkezés és a kijelentkezés csak pár percet vett igénybe.”

• Hotel Königgut Értékelési pontszám: 8,8

„Inkorrektek!”

• Landhaus Grünau Értékelési pontszám: 9,5

„Tisztaság, nagy szoba,kényelem,fa bútorok ,személyzet kedvessége, idilli környezet legelő tehenekkel.”

• Hotel Gerl Értékelési pontszám: 8,9

„Autópályáról könnyen megközelíthető helyen, tisztaság előzékeny személyzet. A reggeli bőséges, hatalmas választék mindenben. Jó wellness részleg, fűtött belső és kültéri medence, kisgyermekeseknek is ajánlom . Saját nagy parkoló.”

Wals 5 legjobb szállodája

7 855 Booking.comos hotelértékelés alapján