2. Rakousko hodnocení hotelů
  3. Korutany hodnocení hotelů
  4. Weissbriach hodnocení hotelů
Rakousko Weissbriach Autentická hodnocení hotelů od skutečných hostů

• B&B Landhof Schober Průměrné hodnocení: 9,6

„Ubytování celkově výborné. Paní domácí velmi příjemná a ochotná. Snídaně chutná a pestrá.“

• FeWo Sonnenschein Průměrné hodnocení: 9,6

„vše bylo, jak jsme očekávali, příjemně překvapila velkorysá rozloha apartmánu“

• B&B Haus Holunder Weissbriach Průměrné hodnocení: 9,6

„Klidné a čisté ubytování“

• Weißbriach Lodge Průměrné hodnocení: 9,8

„Nádherné ubytování v krásně zařízeném apartmánu, vybavení kuchyne nadstandardní, super čistota, velmi milí hostitelé.“

• Gästehaus Rader Průměrné hodnocení: 9,5

„Skvělá komunikace,vše odpovídalo popisu,pronajímatele bydlí v jednom domě,ale nenarušuji absolutně soukromí či aktivity,v rámci polohy vlek s možností lyžování dětí zdarma pro ubytované,skibus 5min od domu do Nassfeld“

• B&B Landhof Schober Průměrné hodnocení: 9,6

„Vše..bylo to velmi příjemné rodinné ubytování uprostřed skvostných Alp. Od snídaně,přes postel po večeře a majitelé nemáme ani jednu výčitku. ;)“

• Haus Schwarzenbach Průměrné hodnocení: 6,8

„Velmi pohodlné postele, všude čisto. Přespávali jsme jen jednu noc a ocenili jsme, že klíč byl k dispozici v zakódované schránce, takže nevadilo, že jsme přijeli později a odjížděli brzo ráno.“

• Ferienhof Alte Post, Apartments Průměrné hodnocení: 9,2

„Dobře vybavená kuchyň i pokoje, dostatek skříní s věšáky i policemi, pokoje se vstupem na společný balkón (u nás podkrovní s výhledem na stromy a potok a severní kopce) Přátelský a ochotný personál. Příjemný bonus - zapůjčení kol v ceně pobytu (vhodné na projížďky po okolí, ale bez výbavy na delší a náročnější trasy, přilby nutno mít vlastní nebo zkusit zapůjčit v nedaleké půjčovně kol). Travnatá plocha za hotelem s posezením, grillem, lehátky, brankami na fotbálek, k dispozici byl i skákací hrad :-) , v přízemí stůl na stolní tenis. +Card Holiday získaná v rámci ubytovani se hodila.“

• Ferienhaus Enzi Průměrné hodnocení: 9,5

„Hostitelé byli velmi milí, se vším se nám snažili vyjít vstříc. Velké plus byla smažená volská oka na snídani, která byla výborná.“

• Ferienhof Alte Post, Apartments Průměrné hodnocení: 9,2

„Velice příjemný pan domácí, poklidná lokalita, dobrá dostupnost na túry, jezera v dojezdové vzdálenosti, sommer card byla perfektní benefit“

10 nejlepších hotelů v destinaci Weissbriach