Ausztria Werfen Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Berggasthof Zaismann Értékelési pontszám: 8,6

„Remek helyen van, Salzburgtól délre, bicajozni menten, ehhez (is) ideális. Ami kerékpárral nem annyira, hogy iszonyat meredek az út Werfentől a szállásig. A szállásadó rugalmas, korábban érkeztem, gond nélkül becsekkolhattam. A wifi erős, a szállás fekvése csodás, a werfeni várral szemben. Az autópálya alatta megy el, de nem zavaró egyáltalán. A konyha szuper, minden nap ott vacsoráztam. A reggeli a szokásos osztrák megoldás.”

• Bio-Bauernhof Rettenbachgut Értékelési pontszám: 9

„Környezet, kilátás gyönyörű. Kényelmes, tiszta szoba. Kedves segítőkész házigazda. Nagy kirándulások után nyugodt, csendes környezetben lehet pihenni.”

• Berggasthof Zaismann Értékelési pontszám: 8,6

„A Gasthof az autópályához közel, közvetlenül a jégbarlanghoz vezető út mellett helyezkedik el. A reggeli és a vacsora jó, a személyzet barátságos, segítőkész. A szállás étterme kizárólag a szállóvendégek részére van fenntartva.”

• Berggasthof Zaismann Értékelési pontszám: 8,6

„Korrekt berendezés, bár elég kicsi a szoba és a fürdőszoba. A kilátás káprázatos. A háziak kedvesek, bár nem beszélnek angolul. A reggeli rendben van. Kívül esik a városon, de pont a várra néz, és csak pár perc autóval a jégbarlang.”

Werfen 4 legjobb szállodája

1 720 Booking.comos hotelértékelés alapján