Ubytování Lety Pronájem aut Letištní taxi

• Poměr ceny a kvality

8,1

• WiFi zdarma

100% autentická hodnocení

Skuteční hosté. Skutečné pobyty. Skutečné názory.

Zjistit více– otevře dialogové okno
Napsat hodnocení

zobrazeno 1 – 75

• Hodnocení napsáno: 13. listopadu 2018

7,9
    Na přespání před odletem nebo po příletu dobré.
    • 1 noc

Pokoje a sociální zařízení jsou poněkud stísněné. Na delší pobyt spíš nevhodné. Bar nabízí jen omezený výběr jídel.

Hotel má výbornou polohu pokud potřebujete cestovat z letiště. Dobře dostupný z dálnice. Parkoviště v těsné blízkosti.

5,4
    Tak trochu "hipsterský" hotel, ale atmosféra až tak uvolněná nebyla
    • 1 noc

Nepříjemný personál na noční směně (2 mladé ženy, jedna s výrazně modrými vlasy) v době ubytování. Měli jsme objednané dva pokoje, personál ale stále trval na tom, že máme objednaný jen jeden pokoj. Chovali se neprofesionálně a "cvičili" náš povýšeným tónem. Když se po několika minutách zbytečného dohadování nakonec ukázalo, že máme skutečně objednané dva pokoje, slečna se trochu hloupě pousmála a ani se neomluvila. Bylo to naprosto zbytečné, ten pokoj byl tak jako tak volný. Je to častou chybou personálu, že bazíruje na nesmyslu a přitom mu uniká jednak vlastní byznys a druhak spokojenost klienta. Slečna s modrými vlasy odhrkala poučení o tom, kde máme pokoj a kdy je snídaně takovu strojovou rychlostí, že jsme nestačili zírat. Pokud má personál extravagantní vzhled, což v hotelu tohoto typu jistě nijk nevadí, musí se ale umět chovat. Nebo to všechno bylo tím, že jsme do hipster hotelu té recepční věkově "nezapadali" ? Snídaně nic zvláštního, relativně malý výběr, vajíčka měli pouze natvrdo, káva byla značně nedobrá. Personál při check-outu byl naopak již milý a v pohodě. Příště tento hotel necháme opravdu raději mladším "hipsterům".

Pokoj byl čistý, pěkně uklizený, chyběly přezůvky, sprchový kout byl nebezpečně kluzký, postel na hotel této kategorie relativně malá, ne zcela pohodlná.

• Hodnocení napsáno: 28. října 2018

7,5
    Snídaně dostačující, pravidelně doplňovaná.
    • 1 noc

Špinavý koberec na pokoji. Klimatizace je problematicky nastavitelná, na pokoji jsme měli zbytečně teplo. Umělohmotné kelímky na pití na pokoji namísto skleniček. Absence českých TV programů. Nechutné fotografie mužů a žen dotvářející design hotelu (visačka na kliku dveří, tác na snídani atd.)

Snídaně dostačující, pravidelně doplňovaná. Pokoj zařízen střídmě a účelově. Rychlý check-in a check-out. Velká TV obrazovka. Klid na pokoji.

• Hodnocení napsáno: 9. října 2018

Na jednu noc to projde
    • Posláno přes mobil

Bohužel nedostatečný úklid. Skleněné plochy jsou krásná designovka ale nesmí být sama smouha; na umyvadle jakési černé skvrny a povlečení postele nebylo dobre vyprane, na zemi ležel i kus opasku asi předešlého hosta;jinak bylo ve společných prostorách čisto, možná jen uklízečka neměla svůj den, při příjezdu na recepci hodne nahlas hudba; matrace dobra na jedné straně postele; na druhé už prolezela a rozvrzana

Kousek od letiště a přitom velice tichý pokoj.Dostatecny výběr snidanoveho bufetu; na jednu noc před odletem bohaté stačí

• Hodnocení napsáno: 7. října 2018

7,5
    Výborně situovaný hotel blízko letiště, recepce otevřená...
    • 1 noc

Ocenili bychom lepší informace při CHECK-INu, především organizační. Na pokoji chyběla skřín či nějaký úložný prostor na věci.

Výborně situovaný hotel blízko letiště, recepce otevřená nepřetržitě. Dobrá izolace hluku zvenčí, nic nás nerušilo. Výborné snídaně, velký výběr všeho. Pohodlné prostory.

• Hodnocení napsáno: 4. září 2018

8,8
    Důležité je, že je hotel blízko letiště.
    • 1 noc

Nelíbil se mi puch z koberců. A vzduch uvnitř byl jak v pokoji, tak v chodbě nevětraný a zapuchlý. Okna jdou otevřít jen na ventilačku, chápu, že pro opilé mladé lidi je to bezpečné, ale nevyvětráte. :-( Navíc jsme nepočítali s tím, že zaplatíme asi o 50€ více jako zálohu, nikde jsem si té informace nevšimla a myslím, že to některé zákazníky zaskočilo. Samozřejmě chápu, že je Moxy pro mladé lidi, které mají hotel využít na nejvíce kreativní zábavu a tak občas něco zničí, chápu, že je potřeba záloha.

Intimní osvětlení v pokoji bylo chytře nainstalované. Check in byl hodně pozdě v noci a díky letišti, které je kousek je to ideální místo na rychlé přespání po příletu.

• Hodnocení napsáno: 28. srpna 2018

Blízkost letiště pro ranní odlety, čistota pokojů
    • 1 noc

Při check-inu personál nestíhal, i při čtyřech obsluhujících bylo nutno čekat 20´. Na pokoji chybí jak lednička, tak i příp. kávový set.

Blízkost letiště pro ranní odlety, čistota pokojů

• Hodnocení napsáno: 11. srpna 2018

Skvěla poloha v pěší vzdálenosti od terminálu, moderní a...

Vysoká cena snídaně

Skvěla poloha v pěší vzdálenosti od terminálu, moderní a čistý pokoj, možnost nákupu občerstvení přímo v hotelu nebo blízkém supermarketu.

• Hodnocení napsáno: 5. srpna 2018

Doporučuji
    • 1 noc

Čistý a útulný pokoj, příjemný personál a dokonce poukaz na welcome drink:-) Pěší dostupnost na letiště je pro brzký ranním odlet dokonalá - odpadá starost s dostatečným časovým předstihem před odletem.

• Hodnocení napsáno: 29. července 2018

Tento hotel jsme navštívili s rodinou již po druhé.
    • 1 noc

Tento hotel jsme navštívili s rodinou již po druhé. Opět vše naprosto v pořádku. Hotel využíváme v případě brzkých odletů. Pokoje menší, moderní, vybavené. Postele měkké a okna nepropouštějí žádný hluk, takže vlastně ani nevíte, že jste na letišti.

• Hodnocení napsáno: 23. června 2018

7,1
    Vzhled pokojů a hotelu jako takového, Na pokoji bylo všechno...
    • 1 noc

Po příjezdu do hotelu jsem musel unavený dvě a půl hodiny vestoje čekat, než se budu moci ubytovat, z důvodu výpadku systému. Během toho o mě ani o malé děti, které také čekaly nebylo nikterak postaráno.

Vzhled pokojů a hotelu jako takového, Na pokoji bylo všechno potřebné pro příjemný pobyt.

• Hodnocení napsáno: 5. června 2018

Party hotel blizko lutist
    • 1 noc

Party atmosfera, decorace v party stylu....myslim, ze vetsina lidi si zde chce odpocinout pred odletem nebo po priletu, zatimco hotel se snazi presvedcit hosty ze to je misto pro jednu velkou party.

Blizko letiste, pohodlna postel

• Hodnocení napsáno: 19. dubna 2018

9,2
    Naprosto tichý pokoj, vůbec žádný hluk z letiště.

Nic mě nenapadá.

Naprosto tichý pokoj, vůbec žádný hluk z letiště. Ideální na přespání před odletem. U recepce se dá koupit i nějaké občerstvení (sendviče, ovocný salát, voda apod.). Snídani jsme neměli, tak nemůžu hodnotit (chtěli za ni 15,- Euro), dali jsme si ji na letišti. K odbavení je to z hotelu co by kamenem dohodil, super při hodně brzkém odletu.

Termínem pobytu byl duben 2018

• Hodnocení napsáno: 8. března 2018

9,2
    Moderni a ciste ubytovani primo na letisti
    • Posláno přes mobil

Na nas vkus bohuzel velice mekka matrace, takze jsme se na nasledujici let moc dobre nevyspali :-(

Pekne, moderni a ciste ubytovani primo u letiste, vyhled na letiste

• Hodnocení napsáno: 23. února 2018

9,6
    Skvělá lokace, blízko k parkovišti i odletu.
    • 1 noc

Na pokojích chybí lednička. Avizovaný welcome drink spočívá v jednom točeném nealko nápoji :-)

Skvělá lokace, blízko k parkovišti i odletu. Příjemný personál, čisté pokoje.

• Hodnocení napsáno: 11. února 2018

Opravdu moc pěkné a účelové ubytování na kratší dobu přenocování. Krásné pokoje, moderní.
    • 2 noci
    • Posláno přes mobil

Nemám k ničemu výtky. Cena též příznivá, není nic co bych pociťovat negativně.

Ubytování skvělé. Moderní a příjemné prostředí, které mě doslova nadchlo.

• Hodnocení napsáno: 4. února 2018

Perfektní, moderní hotel a služby!
    • 1 noc

Skvělé místo, 15 minut pěšky od terminálů, ideální, když letíte velmi brzy ráno. Recepce non-stop, kde si můžete koupit čerstvou snídani. Letištní ruch v pokoji vůbec neslyšíte. Možnost teplé večeře v samoobslužném baru! Vedle hotelu vstup přímo do podzemních prostor letiště, odkud se přes rychlopásy dopravíte k terminálu:)

• Hodnocení napsáno: 23. ledna 2018

Výborný hotel
    • Posláno přes mobil

Vzhledem k tomu, že nemluvím perfektní angličtinou,velmi nemile mně překvapil recepční, když jsem z počátku nerozuměla tomu, že mám uhradit městskou daň, velmi ho to pobavilo a s kolegyní mne za to mezi sebou kritizovali, ale tomu jsem velmi dobře rozuměla. To není profesionální přístup.

Čistota, design, místo, snídaně

• Hodnocení napsáno: 8. prosince 2017

9,6
    Výborná varianta přenocování u letiště
    • 1 noc

Jen zvenku jde těžko najít vchod a je špatná možnost zaparkování když chcete pouze vystoupit z auta.

Neformální atmosféra, soustředili se na to co je pro člověka na cestách důležité a snažili se to moc nekomplikovat. Příklad - není důvod mít minibar když výborná nabídka snacku i pití je celou noc v recepci hotelu a personál na to mile upozorní.

• Hodnocení napsáno: 16. listopadu 2017

7,1
    Very pleasant and confortable room.
    • 1 noc

Very pleasant and confortable room. But very poor posibilities to eat somethink in the evening. Only precooked meal and you can reheated it in the micorowen. Vevy poor quality and in the evening very limeted choice of meals.

• Hodnocení napsáno: 7. listopadu 2017

7,5
    Líbilo se nám, že je to jen pár kroků od letiště.
    • 1 noc

Nelíbila se nám postel, protože tam byla jen jedna měkká matrace, na které se špatně leželo a všechny pohyby druhého šli cítit. Snídaně výborná, ale strašně drahá.

Líbilo se nám, že je to jen pár kroků od letiště. Na pokoji nebyly vůbec slyšet letadla. Byl tam klid a dobře se spalo.

• Hodnocení napsáno: 6. listopadu 2017

Na rychlé přespání.
    • 1 noc

Hotel si bere zálohu 50 EUR z karty, kterou druhý den po zaplacení nevrací. Personálem nám bylo sděleno, že do měsíce to vrátí, nebo že si máme zavolat, kdyby byl problém a že to zařídí. Docela nestandardní situace. Nevystaví žádný doklad ani storno. Toto jsem ještě neviděla. Absolutně nevhodné. Na pokoji není nic k pití, musíte si dojít do baru a koupit jen za hotové. Z odpadu v koupelně zápach, který je v celém pokoji.

Velmi dobrá snídaně.

• Hodnocení napsáno: 20. října 2017

8,8
    Mohu urcite doporucit, fantasticka dostupnost (pesky) z terminalu.
    • 1 noc

Neni to uzpusobene na praci v pokoji. Je lepsi vzit PC a sejit dolu, kde jsou pohodlne zidle, stoly a restauracni servis

Prijemna atmosfera, non stop servis, zrejme dobre izolovane tiche pokoje (zadne hluky zevnitr ci zvenci). Neni to typicky airport hotel stredni tridy, kdy vam bouchaji dvere celou noc, vsude rvou deti, na recepci je porad naval....

• Hodnocení napsáno: 18. října 2017

Top Hotel, Top location!
    • 1 noc

Top Hotel, Top location! Hotel je velmi pekny, novy, pohodlny a hlavne TICHY! Toho sme sa trochu obavali, ale uplne zbytocne, nebolo pocut voobec nic. Velmi sme ocenili dostupnost z letiska, iba par minut chodze. Hotel prisiel velmi vhod pred skorym rannym letom do Karibiku. Hodnotime vyborne!

Termínem pobytu byl září 2017

• Hodnocení napsáno: 10. října 2017

8,8
    Pohodlné a klidné ubytování dosažitelné z letištní haly...
    • 1 noc

Personál při check-out brzy ráno odpovídal časné ranní době, přivítal bych třeba kávu za rozumnou cenu

Pohodlné a klidné ubytování dosažitelné z letištní haly tunelem s krátkým přechodem přes silnici u hotelu. Velmi rychlé odbavení při příjezdu.

• Hodnocení napsáno: 4. října 2017

9,6
    Hotel je velmi dobře značen od příletové haly, takže suchou...
    • 1 noc

Snídaně byla trošičku chudší, z teplé kuchyně byly k dispozici pouze fazole:(

Hotel je velmi dobře značen od příletové haly, takže suchou nohou člověk dojde unavený po letu. Velmi oceňuji pohodlnou postel a kvalitní hygienické prostředky. Osobně mi v koupelně chyběl trošičku krém, jelikož po letu v letadle má člověk úplně vysušenou pokožku, ale je to drobnost. Velmi oceňuji dostatek místa na položení kufru a jeho otevření (na jednu noc není třeba se vybalovat) Vzhledem k tomu, že jsme měla jet lag, tak bylo naprosto úchvatné pozorovat z postele odletovou runway za východu slunce. Snídaně studeného bufetu se skvělou kávou. Personál velmi příjemný a vstřícný.

• Hodnocení napsáno: 2. října 2017

7,9
    Pokojová služba nám vešla do pokoje v 09:18 ráno!
    • 1 noc

V 9:18 nám někdo zaklepal na dveře. Po chvíli otevřel, byla to pokojová služba! Nechápu jak může budit hosty tak brzy, ještě v hotelu na letišti, kdy lidé přilétají pozdě večer a potřebují se vyspat! PS: žádnou cedulku nerušit jsme na pokoji nenašli.

Krásně osvětlený pokoj.

• Hodnocení napsáno: 2. října 2017

3,8
    Opravdu jen na prespani.
    • 1 noc

Opravdu jen na prespani. Mala mistnost, maly stolek,Konva na horkou vodu neni, caj kava neni, koupelna mala, Cena inzerovana se SNIDANI, ale nebgyla v cene. UZ NIKDY.

Termínem pobytu byl září 2017

• Hodnocení napsáno: 16. srpna 2017

7,9
    Příjemné prostředí blízko letiště.
    • 1 noc

Slečna na recepci v 0:30 byla tak nepříjemná, že jsem jí chtěla říct, pokud jí její práce nebaví, tak ať to nedělá. Měla jsem zaplacené celé ubytování přes účet, i přesto mi chtěla naúčtovat snídani a nějaký poplatek 50 euro, k tomu všemu mi naúčtovala městskou daň 1,6 euro. Ano, můj poplatek měl tedy ve finále být 155,6 euro a to prosím za 4 hodiny spánku. Samozřejmě, že jsem slečně oznámila, že jí nedám ani korunu. Na pokoji nebyl žádný minibar, protože je to motel, tak nechápu, proč po mě chtěla slečna další a další peníze. Nakonec po mě hodila obálku, do které ani nevložila kartu a vztekle na mě volala, že tady mám ještě kartu přece. Naštěstí ve 4:50 byla na recepci už jiná příjemná slečna.

Příjemné prostředí blízko letiště. Pokoj byl moderní a velmi čistý.

Termínem pobytu byl srpen 2017

• Hodnocení napsáno: 24. července 2017

5,4
    Snidane nei zahrnuta, Hotel ma jen velice zakladni moznosti...

Hlavne nedostatek pohostinstvi

Snidane nei zahrnuta, Hotel ma jen velice zakladni moznosti jidla. Dost spatna restaurace je v blizkem hotelu. Je to ale letiste.

Termínem pobytu byl červen 2017

• Hodnocení napsáno: 4. června 2017

Ideál pro noční lety
    • Pobyt s domácím mazlíčkem
    • 1 noc

Toto ubytování jsem zvolil z důvodů čekání na noční let. Hned vedle hotelu je výtah, který vás sveze do podzemí letiště, kde již můžete využít elektrických pásu při přepravě na terminál. Hotel je nový, moderní a velmi pěkný. Pokoje čisté. Personál velmi příjemný. Wellcome drik zdarma je příjemným bonusem.

Termínem pobytu byl květen 2017

• Hodnocení napsáno: 4. června 2017

Jako přestupní stanice před nebo po odletu je hotel ideální...

Poměrně chudé snídaně.

Jako přestupní stanice před nebo po odletu je hotel ideální - hned u parkoviště. Je nový, nevtíravý, příjemný. Na spaní je skvělé, že je na pokoji ticho a dobré zatemnění.

Termínem pobytu byl červen 2017

• Hodnocení napsáno: 19. listopadu 2018

pokoj smrděl od cigaret, nefungovalo topení

pokoj smrděl od cigaret, nefungovalo topení

• Hodnocení napsáno: 13. listopadu 2018

perfektní lokalita při ranním odletu do ciziny

perfektní lokalita při ranním odletu do ciziny

• Hodnocení napsáno: 9. listopadu 2018

Skvělé, doporučuji všem, kteří si potřebují před delším letem nebo cestou odpočinout.
    • 1 noc

Byli jsem spokojeni. Nemáme připomínky.

Ideální pro přespání k časnému odletu. Klid, ač v dosahu letiště.

Blízko letiště
    • Posláno přes mobil

Velmi měkké matrace, s partnerem jsme se na posteli vůbec nevyspali. Velmi nekomfortní.

Blízko letiště

• Hodnocení napsáno: 4. listopadu 2018

9,6
    Moderný hotel, aj napriek tomu, že je situovaný na letisku -...
    • Posláno přes mobil

Moderný hotel, aj napriek tomu, že je situovaný na letisku - izba komfortná a.tichs

• Hodnocení napsáno: 8. října 2018

8,8
    Dobry pomer ceny a kvality v arealu letiste v dochazkove ...
    • Posláno přes mobil

Dobry pomer ceny a kvality v arealu letiste v dochazkove vzdalenosti do terminalu 3.

• Hodnocení napsáno: 1. října 2018

9,6
    Pro ubytování před brzkým ranním odletem výborné.
    • 1 noc

Pro ubytování před brzkým ranním odletem výborné. Wifi bez problémů, čistota samozřemá, trochu dražší, ale přímo na letišti.

• Hodnocení napsáno: 30. září 2018

9,2
    10 minut chůze od letiště, pohodlná postel, útulné a stylové...

poškozená baterie v koupelně

10 minut chůze od letiště, pohodlná postel, útulné a stylové,klid

• Hodnocení napsáno: 29. září 2018

9,2
    Všude čisto, občerstvení nonstop, naprosté ticho díky...
    • Posláno přes mobil

Všude čisto, občerstvení nonstop, naprosté ticho díky zvukotěsným oknům a hlavně velmi blízko k odletové hale (cca 200m).

• Hodnocení napsáno: 11. září 2018

9,6
    Pokoj velmi příjemný, moderně zařízený, čistý a tichý.
    • 1 noc

Pokoj velmi příjemný, moderně zařízený, čistý a tichý. Příjemným překvapením byl uvítací drink.

• Hodnocení napsáno: 3. září 2018

Vse v naprostém poradku

Vse v naprostém poradku

• Hodnocení napsáno: 20. srpna 2018

doporučuji
    • 1 noc

blízko letiště, ticho, stylový hotel i pokoj

• Hodnocení napsáno: 19. srpna 2018

Vsetko

Nic

Vsetko

• Hodnocení napsáno: 14. srpna 2018

Skvělý hotel
    • Posláno přes mobil

Menší výběr při snídani, ale dostačující.

Atmosféra, blízkost letiště, čistota.

• Hodnocení napsáno: 8. srpna 2018

Blízkost letiste.
    • Posláno přes mobil

V umyvadle zustal po uklizecce spinavy hadr a chuchvalec vlasu.a byl celkem citit odpad z umyvadla.

Blízkost letiste.

Absence parkovacích míst

• Hodnocení napsáno: 22. července 2018

Čistota, vstřícnost personálu
    • Posláno přes mobil

Dveře ve sprchovém koutu nešly zavřít, snídaně byly chudší na výběr

Čistota, vstřícnost personálu

• Hodnocení napsáno: 18. července 2018

Pokoj
    • Posláno přes mobil

Check in prijeli jsme unaveni ve 23.00 a cekaly 20 min, neni parking plati se na hodinu 5 euro

Pokoj

• Hodnocení napsáno: 17. července 2018

Přímo u letiště.
    • Posláno přes mobil

Přímo u letiště. Ideální místo na přespání před odletem. Hotel je vtipně zařízený a personál je v pohodě.

• Hodnocení napsáno: 7. července 2018

blízkost odletu
    • 1 noc

ruch a neklid při přihlašování

blízkost odletu

Dobrý.

Dobrý. Dobrý. Vynikající.

• Hodnocení napsáno: 29. června 2018

7,1
    Nový hotel, solidní vybavení pokojů.
    • 1 noc

Dlouhé čekání na Check-in.

Nový hotel, solidní vybavení pokojů.

• Hodnocení napsáno: 28. června 2018

9,6
    Super umístění přímo u letiště.
    • Posláno přes mobil

Super umístění přímo u letiště. Pokoje čisté, pohodlné a opravdu tiché.

• Hodnocení napsáno: 19. června 2018

Perfektní ubytování, pohodlná postel.
    • Posláno přes mobil

Perfektní ubytování, pohodlná postel. Byly jsme moc spokojeně

• Hodnocení napsáno: 18. června 2018

9,6
    snídaně běžná, chutná , výborné kafe, postele pohodlné uzké,...

nic

snídaně běžná, chutná , výborné kafe, postele pohodlné uzké, na přespání super

• Hodnocení napsáno: 14. června 2018

8,0
    Pohodlné, klidné.
    • 1 noc

Klid, dobré zatemnění, dobré odhlučnění, takže jsme se výborně vyspali. K terminálu se jde podchodem, je to kousíček.

• Hodnocení napsáno: 10. června 2018

1 noc- služební cesta, splnilo mé očekávání

výborná snídaně

• Hodnocení napsáno: 9. června 2018

Idealni!
    • Posláno přes mobil

Atmosfera, design, system stravovani.

• Hodnocení napsáno: 30. května 2018

6,3
    I přes potvrzení rezervace přes booking, lidé na recepci nic...
    • Posláno přes mobil

I přes potvrzení rezervace přes booking, lidé na recepci nic nevěděli.

• Hodnocení napsáno: 27. května 2018

5,4
    Katastrofální wifi a fronta při check-in.
    • 1 noc

Katastrofální wifi a fronta při check-in. Bylo před půlnocí a v hotelu stála fronta na 2 recepční.

• Hodnocení napsáno: 7. května 2018

Spokojeny ,tenhle pobyt byl druhy

----

Blizko na odbaveni , cisty pokoj , late checked out

• Hodnocení napsáno: 2. května 2018

Skvěle umístěny hotel hned na letišti.
    • Posláno přes mobil

Skvěle umístěny hotel hned na letišti. Naprosto splňuje představu ubytování na jednu noc před odletem. Zajímavě vybavený, velmi příjemný personální.

• Hodnocení napsáno: 28. dubna 2018

Dobrá poloha

• Hodnocení napsáno: 14. března 2018

Pohodlný hotel na letišti
    • 1 noc

Ideální poloha hotelu u parkoviště pro dlouhodobé stání. Naprosto vyhovující pro odlet v brzkých hodinách.

• Hodnocení napsáno: 14. března 2018

9,6
    Pohodlne, moderni, ciste a odhlucnene pokoje primo 5 minut...
    • Posláno přes mobil

Pohodlne, moderni, ciste a odhlucnene pokoje primo 5 minut pesky od odletove haly. Idealni pro odpocinek pred nebo po dlouhem letu.

• Hodnocení napsáno: 13. března 2018

Pokoj připraven, vše čisté, personál příjemný, snídaně...
    • Posláno přes mobil

Pokoj připraven, vše čisté, personál příjemný, snídaně skvělá. Strategicke misto pro tranzit.

• Hodnocení napsáno: 12. března 2018

blízkost letiště a design hotelu

• Hodnocení napsáno: 5. února 2018

Výborné.
    • 1 noc

Na snídani by mohlo být více vegetariánské stravy.

Blízkost na letiště byla rozhodující.

zobrazeno 1 – 75