2. Австрія: відгуки про готелі

8,4

8,7

• Відгук від 24 квітня 2024

• Двомісний номер

Гарне розташування, наявність паркінгу, хороший сніданок

• Відгук від 27 березня 2024

• Двомісний номер

Готель старенький трохи, але для того щоб переночувати одну ніч і побачити прекрасний Відень, цілком ніж достатньо. Було затишно, та чисто. Мені було комфортно, хороше мʼяке ліжко. Ціна оптимальна, гарний та привітний персонал. Є парковка 19 € коштує. Дуже близько до центру 30 хв, і можна розглядати розкішну культуру міста 🏙️ хто любить економно відпочивати, то щиро рекомендую 😊

• Відгук від 4 лютого 2024

Співвідношення ціна/якісь все супер ! Раджу

Ліфт…. Надто малий

Смачні сніданки , але мало різноманітні , чисто в номері , затишно… трохи далеко від центру

• Відгук від 27 січня 2024

Добре
    • Двомісний номер

Не можливо прийняти душ, щоб не затопити всю ванну і навіть коридор. Через це двері в ванній кімнаті розлізлися, а підлога вздулася. Судячи з усього власників це не хвилює

Дуже зручне розташування

• Відгук від 28 грудня 2023

Побажання, щоб в номері був чайник або кавомашина.
    • Двомісний номер

Дуже жарко в номері, вікно виходило на дах сусіднього будинку.

Дуже привітний і ввічливий персонал, смачні сніданки. Щодня прибирання. Спокійний район, поряд супермаркет. Піша доступність до центру міста. Хвилин 40 ходьби до опери. Вцілому ми задоволені.

• Відгук від 10 жовтня 2023

Добре
    • Одномісний номер

Ванна кімната без вентиляції, через це задушливий запах.

Гарне місце розташування, зовсім поруч з вокзалом. Чиста білизна, шумоізоляція,чудовий сніданок. Дуже привітній персонал, можливість залишити багаж на зберігання після виселення.

• Відгук від 23 серпня 2023

Все було гарно. Якщо буду в Відні забронюю цей готель!
    • Одномісний номер

Це не проблема, але у ванні не працював переключатель душ/ кран. но так як я там був одну ніч я не став кликати ремонтувати. Хоча перед заселенням можна було перевірити)

По перше, то що до заселення я залишив валізу на ресепшн, по друге в холі стоїть безкоштовний аппарат з кавою та горячими напоями. Персонал дуже привітний.

• Відгук від 11 липня 2023

• Двомісний номер

Номери не мають системи кондиціювання , було спекотно.

Дуже сподобалось . Комфортні номери , гарне розташування , персонал на достойному рівні.

• Відгук від 18 червня 2023

• Покращений двомісний номер

Відсутність чайника та витяжки у ванній кімнаті.

Дуже зручне розташування та можливість залишити речі на зберігання.

• Відгук від 12 червня 2023

• Двомісний номер

В готелі не працював ліфт і про це ніде не було зазначено перед замовленням, піднімати валізу по круглих сходах було дуже не зручно. В коридорі постійно був запах цигарок, хоча скрізь висіло оголошення про заборону палити в номерах. Не дуже добре працював wi-fi

Номер чистий, просторий, хороше освітлення, чисті рушники та постіль. Номер щодня прибирали. Можна придбати сніданок за бюджетну ціну і досить хороший вибір. Дуже хороше розташування, поряд з вокзалом, метро та недалеко від центру.

• Відгук від 4 січня 2023

• Одномісний номер

На сніданку мало що можна було їсти. Маю на увазі не дуже смачно

Все

Дата проживання: Грудень 2022

• Відгук від 19 вересня 2022

На одну ніч - добре
    • Двомісний номер

У ванній дуже вузька душова кабінка, яка ще й протікає, малий простір навколо туалету. Незручно й тісно було як мені, так і сину, ми різної тілобудови. Сушилки для рушників немає. На рушниках чуже волосся. Щоб повернути ключ у дверях, треба тиснути. Немає кондиціонування. Тускле світло. Все старе. Шумно з вулиці.

Готель знаходиться навпроти Західного залізничного вокзалу Відня. Розташування гарне, поруч ресторани, магазини, метро, трамваї. У готелі зручні ліжка, є пляшка з мінеральною водою, розетки та підсвітка біля ліжок. У номері доволі багато простору. Було чисто все, окрім рушників. Завтрак був смачний. Переночувати - нормально.

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 27 квітня 2022

Добре для зупики на одну- дві ночі
    • Покращений двомісний номер

Готель має гараж, але місць там немає ))), довелося паркуватися в паркінгу торгівельного центру

Готель поруч з метро та вокзалом, Це зручно, легко дістатися центру міста. В номері є все необхідне, чисто, ліжка зручні. Персонал радо допомагає, відповідає на всі питання. Сніданок гарний.

Дата проживання: Квітень 2022

• Відгук від 8 жовтня 2021

Хороший готель для транзитної ночівлі.
    • Двомісний номер

Світло у ванній кімнаті 216 номеру не розділено: вмикається одним вимикачем і коридорчик перед ванною, у ванній кімнаті і підсвідка дзеркала. Якщо я вночі йду в туалет і вмикаю світло, то воно розбудить співмешканця.

Великий, теплий (що було приємно, коли на вулийці +12 і дощ) номер 216, хороший сніданок шведський стіл. Дуже привітний адміністратор при поселені. Роздрукували нам квитки райнейр. Цілодобовий безкоштовний чай і кава у фойє, вода з лимоном. Дозволили чекаут на 1 годину пізніше. Поруч залізничний вокзал і нова п'ятповерхова Ікея з фантастичною терасою на горі. Lidl через дорогу, велопарковка сітібайк по діагоналі через перехрестя.

Дата проживання: Жовтень 2021

Персонал привітний

• Відгук від 20 лютого 2024

Чудовий отель
    • Двомісний номер

В помешканні все було добре

Умови гарні, є сейф, дуже тепло

• Відгук від 15 лютого 2024

Все добре

Все гарно...

• Відгук від 11 лютого 2024

• Двомісний номер

Дуже класний готель. Знаходиться біля метро, яке поєднане з торговим центром, поряд є все необхідне. Номер чистий. Зручне ліжко. Дуже смачний сніданок. Привітні леді на рецепції. Гараж платний, але дешевше ніж паркінг навпроти. Дуже сподобалось, дякую.

• Відгук від 25 жовтня 2022

Загалом залишились задоволені, проблеми були тільки від душу
    • Двомісний номер

Душ. Душ не закривається повністю, тільки наполовину є захисне скло та забивається водосток. Через що потім відбувається потоп і вода виливається. Також через не повністю закритий душ, він розпиляє воду і за межі душу, по всій ванній кімнаті. Також по приїзду біля туалету та у душі було два маленьких жука. Одне з рушників було в не вистираному від крові плямою. В номері не дуже світло, є маленькі світильники біля ліжка та стола. Не було чайника та капців. Подушки не дуже якісні та не дуже зручні, бракувало наповнювача в них.

Персонал готелю був неймовірно привітливий. Надзвичайно різноманітний сніданок, був і лосось, і навіть просекко. В останній день виїжджали вранці, готель запропонував нам ланч пакет з їжею, було дуже приємно. Локація дуже добра, поруч ТЦ з магазинами та кафе, зупинка трамваю і метро, що дуже зручно. Була водичка у номері, є ліфт. В номері було чисто, меблі нові.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 22 вересня 2022

Дуже комфортний готель
    • Сімейний люкс

Чудовий готель і його місце розташування, зовсім близько до метро, недалеко від центру міста. Сімейний номер дуже великий, двокімнатний. Сніданок смачний та різноманітний. Ідеальний варіант для короткої подорожі.

Дата проживання: Вересень 2022

• Відгук від 16 травня 2022

• Покращений двомісний номер

Дуже добре місцерозташування. Є паркінг. Номер великого розміру. Смачний сніданок.

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 19 березня 2022

Все сподобалося
    • Двомісний номер

Трохи було чужого волосся на ванні і на підлозі у ванній кімнаті. А я його взагалі не переношу) ми все швидко змили( але вцілому все було ідеально чисто. хоча номер трохи не відповідав тому, який ми вибрали. хоча по ціні і якості нам все дуууже сподобалося - ми приходили тільки ночувати

2 хвилини до метро і до залізнолорожної станції. Супер сніданки! я бронювала за місяць і зняла галочку, де я на себе беру всі ризики за скасування бронювання, тому ми заплатили за номер 130доларів (трохи менше 4 тисяч грн) - за 3 дні і це зі сніданками. зараз цей номер коштує 300 доларів. поруч класний ресторан австрійської кухні - ми саме там їли шніцель і штрудель (на 10/10). В холі готелю цілодобово чай і кава. Адміністратори нормальні) Дали нам безкоштовно тапочки, яких не було в номері. класна ванна, хороший напор води.

Дата проживання: Лютий 2022

• Відгук від 2 квітня 2024

• Відгук від 29 лютого 2024

• Двомісний номер

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: