Помешкання Переліт Оренда автомобілів Таксі в аеропорт
Азербайджан Баку Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

Нещодавні відгуки

• Sharq Plaza Hotel Оцінка за відгуками: 6,8

“Непоганий інтер‘єр, зручне ліжко, балкон у номері“

• Old East Hotel Оцінка за відгуками: 8

“Чудове місце розташування готелю в старому місті. Достатній рівень комфорту та досить тихі номера. Затишний готель за чудовою ціною. “

• Boulevard Hotel Baku Autograph Collection Оцінка за відгуками: 8,5

“ “

• Ramada Baku Hotel Оцінка за відгуками: 7,9

“Рекомендую. Чудове співвідношення: ціна якість. Готель відповідає зірковій категорії. Гарні і різноманітні сніданки, морський пляж, басейн, два ресторани. Дуже зручно добиратися в місто. Зупинка автобусів поряд з готелем. 20 хвилин їзди до центру Баку. Для спекотливого періоду - чудовий вибір. “

• Badamdar HOSTEL Оцінка за відгуками: 9,4

“Нове приміщення, чисто, в кімнатах прибирають, коли попросите і так само міняють рушникиі білизну повашому проханню.навіть щоденно“

• Four Seasons Hotel Baku Оцінка за відгуками: 9,4

“Номер, персонал, місце розташування, чистота.“

• Grand Hotel Europe Оцінка за відгуками: 9,2

“Для різноманітності напишу відгук українською ) Отож, з самого початку (ще процесу букінга і перепискою з готелем я був приємно вражений, нам пообіцяли номер з видом на море і бонус з фруктами). Коли ж ми приїхали то виявилось що нас чекає навіть ще більше сюрпризів. Хочу відзначити персонал готелю який привітав мою дівчину з днем народження, які балували нас всякими вкусняшками і постійно хотіли щось підсказати і допомогти. Дуже дякую за чудовий відпочинок та незабутні враження!“

• City Center Hotel Оцінка за відгуками: 7,3

“Розташування“