Doties uz galveno saturu
  4. Vietas Antverpene viesnīcu atsauksmes
Beļģija Antverpene Pārbaudītas īstu viesu atsauksmes par viesnīcām

Jaunākās atsauksmes

• A-STAY Antwerp Viesu sniegtais vērtējums: 8,1

„moderna viesnīca ar jaunākajām tehnoloģijām, lieliskā vietā, ļoti ērts, moderns un pārdomāts dizains.“

• Radisson Hotel Antwerp Berchem Viesu sniegtais vērtējums: 8,7

„Atrašanās vieta, labas brokastis, klusums un miers.“

• Radisson Blu Hotel, Antwerp City Centre Viesu sniegtais vērtējums: 7,9

„Ideāla lokalizācija, tuvu stacijai un metro pieturai“

• Beaux ARTS Viesu sniegtais vērtējums: 7,4

„Laipna sagaidīšana“

• Hilton Antwerp Old Town Viesu sniegtais vērtējums: 7,7

„Šī viesnīca pārsteidza ar savu centrālo atrašanās vietu, mēs ceļojām ar automašīnu un bija ļoti ērti, ka uzreiz varēja iebraukt zem viesnīcas esošajā publiskajā autostāvvietā, kura ir patiešām plaša. Diennakts cena ir 27,50 EUR. Turpat zem viesnīcas ir arī plašs pārtikas lielveikals un vairāki apģērbu veikali. Viesnīcas lobijā ir neliels pašapkalpošanās uzkodu veikaliņš, kur varēja iegādāties dzērienus un uzkodas. Viesnīcas telpas ir tīras un labi uzturētas, personāls laipns. Mūsu numurā bija neliels ledusskapis, 2 ūdens pudeles un kafijas kapsulu aparāts. Telpas bija plašas un mūsu ģimene jutās ērti. Jāatzīmē arī plašais TV kanālu klāsts, vairāk nekā 50 kanāli. Ļoti ērtas gultas un spilveni. Īpašu sajūsmu mums radīja brokastis. Svaigi spiestas augļu sulas, šokolādes fondants, pēc pasūtījuma pagatavotas olas visām gaumēm! Un īpašs pārsteigums bija robots-viesmīlis, kurš pārvietojās pa zāli un piedāvāja desertus.“

• prizeotel Antwerp-City Viesu sniegtais vērtējums: 8,3

„Really nice personal.“