Belgium Brüsszel Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Hotel Le Grand Colombier Értékelési pontszám: 6,2

„Hát igazából csak az ágy volt jó, egyébként minden régi és kopott abban a szobában.”

• Hilton Brussels Grand Place Értékelési pontszám: 8,5

„Nem volt hajszarito, kicsit kopottabb mint amire számítottam . Borzasztóan erős csatorna szag van a földszinti WC-Ben .”

• Hotel Mozart Értékelési pontszám: 6,8

„A szálloda berendezése, a barokk-rokokó korszak keleti motívumok iránti imádatát idéző díszítése-díszítettsége első pillanatban mellbe vág, lehengerel. A labirintus-szerű elrendezés úgyszintén. Ha az első döbbenet után át tudod magad engedni neki, akkor átölel, feltölt - ha hagyod. :) A díszítés a szobában kicsit szelídebb, de tartja a stílust. Az ágyak rendkívül kényelmesek. Egy kis körülnézéssel talál az ember elég konnektort ahhoz, hogy egyszerre töltse a számítógépet, a telefont és az E-book olvasót. Nem kis teljesítmény. :) A fürdőszobát néha picit szűknek éreztem, de én tehetek róla: ne ott akarjak belebújni a blúzomba, ez annál sokkal helyigényesebb művelet reggel. :) A reggelit először a hibák közé terveztem besorolni, mivel a szálloda színvonalához képest nem svédasztalos volt. De felidéztem, hogy a 2 reggeliző terem - valahol mélyen az alsó szektorban, a labirintus következtében - nem elég nagy egy büféreggeli lebonyolításához. A felkínált franciás "kontinentális" reggeli (egy darab teljes kiőrlésű bagett, egy croissant, vaj, sajt, házi lekvár; hozzá tea vagy kávé, amikből lehet repetát kérni) is bőven elégnek bizonyult. A személyzet mindegyik műszakban nagyon kedves, segítőkész. Külön köszönettel tartozom az esti recepciós fiatalembernek, akinek segítségével sikerült megoldani egy olyan dokumentum kinyomtatását, ami QR-kódot is tartalmazott, de ez nem minden böngészőben látszik. A kód nagyon nem akart megjelenni a helyi nyomtatóra kötött számítógépek egyikén sem, böngészőtől függetlenül (csak az én laptopomon a szobában) - de végül a fiatalembernek eszébe jutott a "Print Screen" gomb... (Én már olyan régen nem használtam, hogy el is felejtkeztem róla.) Működött! (És így a nyomtatás is sikerült végre.) :)”

• Chelton Hotel EU Értékelési pontszám: 7,8

„Viszonylag szűk folyosóról kisebb lakosztály méretű méretű szobába... Biztos, hogy jó helyen járok? :) Mozgatható, laptop/tálca tartó "asztal" is tartozik a két embernek is nagy ágyhoz. Ez már tényleg luxus. :) És a csodálatos matracokról még nem is beszéltem. Én is ilyet akarok otthonra! A büféreggeli annyira bőséges választékkal rendelkezik, hogy nem sikerült végigkóstolnom. Pedig igazán mindent megpróbáltam ennek érdekében. :) Muszáj még visszajönnöm ide, hátha részletekben sikerül a kínálat végére érnem. Tudtam a térképről, hogy nincs messze a Place Schumantól, az uniós intézményektől - de hogy ennyire... Ha ezen a környéken van dolgod, vadássz erre a szállodára!”

• Marivaux Hotel Értékelési pontszám: 8,3

„Tiszta szoba. Tiszta fürdőszoba és tiszta ágynemű.”

• NH Brussels EU Berlaymont Értékelési pontszám: 8,4

„Elégedett voltam majdnem mindennel.”

• First Euroflat Hotel Értékelési pontszám: 7,9

„Bőséges, változatos reggeli, kényelmes ágy és jó időben fantasztikus, hogy a kertre néző szobákon terasz van.”

• Hygge Hotel Értékelési pontszám: 8,9

„A reggeli kielégítő volt. Volt angol reggeli, de volt francia édes jellegű, gyümölcs, joghurt, müzli többféle. Az ágy kényelmes. Szép, nagy és ízléses volt a fürdőszoba.”

• Argus Hotel Brussels Értékelési pontszám: 7,9

„Jó elhelyezkedés, kedves személyzet, bőséges reggeli, tiszta szoba. Jól hangszigetelő ablak.”

Brüsszel 30 legjobb szállodája

280 213 Booking.comos hotelértékelés alapján