Direct la pagina principală
  1. Pagina principală comentarii hoteluri
  2. Comentarii despre hoteluri în Belgia
  3. Comentarii despre hoteluri în Bruxelles
  4. Comentarii despre Hotel Le Dome

Comentarii pentru Hotel Le Dome 3 stele

Boulevard du Jardin Botanique 12-13, 1000 Bruxelles, Belgia

Nr.149 din 200 hoteluri în Bruxelles

Preferinţa clienţilor

Scorul comentariilor

Pe baza a 97 comentarii pentru acest hotel

7,9

Repartiţia scorului

  • Curățenie

    8,3

  • Confort

    8,2

  • Locaţie

    9,0

  • Facilităţi

    7,7

  • Personal

    8,9

  • Raport calitate/preţ

    8,1

  • WiFi gratuit

    8,4

Evaluări verificate 100%

Clienți reali. Sejururi reale. Opinii reale.

Citiți mai multe- deschide o căsuță de dialog
Scrieți un comentariu

Rezultate 1 – 25

  • Comentariu trimis pe 25 aprilie 2026

    8,0
    Un sejur conform asteptarilor.
    • Călătorie de plăcere
    • Călător singur
    • Cameră single
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Mobilier cam invechit. In camera se simtea un miros neplacut, care parea sa fie de la mochetă. Geamurile dadeau spre un zid, ceea ce limita lumina zilei.

    Am primit o camera linistita, curată, cu un pat foarte confortabil. Mic dejun suficient de variat.

    Sejur în aprilie 2026

  • Comentariu trimis pe 19 februarie 2026

    9,0
    Superb
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Cameră dublă standard
    • A stat 2 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Geamurile nu sunt de buna calitate. Se aude totul de afara.

    Locatie draguta, amplasata f aproape de statia de metrou. Puteai ajunge si pe jos in centru. Micul dejun f bun si variat,bogat

    Sejur în februarie 2026

  • Comentariu trimis pe 24 ianuarie 2026

    8,0
    Făcând o medie a tuturor facilităților, personalului de la recepție extraordinar , voi mai reveni l
    • Călătorie de afaceri
    • Grup
    • Cameră single
    • A stat 6 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Lipsa luminii naturale ( unele camere nu au vedere spre exterior ), dar pentru cat am stat in hotel , a fost ok. Nu funcționau toate prizele in camera. Poate se va face o verificare in acest sens.

    Micul dejun a fost ok. Poate daca era un pic mai diversificat, era perfect. Curățenie si lenjerie imaculata . Locația excelenta ca poziționare.

    Sejur în ianuarie 2026

  • Comentariu trimis pe 13 ianuarie 2026

    8,0
    Foarte bine
    • Călătorie de afaceri
    • Călător singur
    • Cameră single
    • A stat 2 nopți

    Hotelul necesită renovare, dar este bine întreținut.

    Amplasarea.

    Sejur în decembrie 2025

  • Comentariu trimis pe 3 decembrie 2025

    8,0
    Foarte bine
    • Călător singur
    • Cameră twin standard
    • A stat 2 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Zgomot de la trafic.

    Este foarte aproape de metrou Rogier, sa zonă comercială, camera spațioasă, saltea bună.

    Sejur în noiembrie 2025

  • Comentariu trimis pe 11 octombrie 2025

    8,0
    Foarte bine
    • Călătorie de afaceri
    • Călător singur
    • Cameră twin standard
    • A stat 2 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Eram în număr deja și a intrat meșterul să repari priza, în timp ce dormeam după o noapte de călătorie. Am fost surprinsă și un pic cam speriată la început, după domnul a explicat confuzia.

    Locație excepțională. Metro alaturi, Mall alături. Restaurante pentru diferite gusturi. Ușor de ajuns la destinație de la Midi railystation. Personal atent. Check-in prevăzut după 13.00, dar am ajuns în jur de 12 și timp de 15-20 minute am primit numărul. Număr mic, drăguț, pentru o singură persoană ok.

    Sejur în octombrie 2025

  • Comentariu trimis pe 3 octombrie 2025

    7,0
    Bine
    • Călătorie de afaceri
    • Grup
    • Cameră twin standard
    • A stat 2 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Zgomot trafic

    Camera spatioasa, curat, cald

    Sejur în octombrie 2025

  • Comentariu trimis pe 2 iulie 2025

    8,0
    Foarte bine
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră twin standard
    • A stat 3 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Lipsă aer condiționat în cameră .

    Locație centrală, foarte bună, lângă stație de metrou. Raport excelent condiții/pret.

    Sejur în iulie 2025

  • Comentariu trimis pe 31 ianuarie 2025

    9,0
    Le Dome
    • Călătorie de afaceri
    • Călător singur
    • Cameră dublă standard
    • A stat 2 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Zgomotul de la strada principală intens circulată care datorită feroneriei vechi se aude destul de bine din cameră. Hotelul în general ar putea beneficia de o renovare, dar probabil că proprietarii au deja în plan așa ceva.

    Locația ultracentral. Camera mea dublă a fost suficient de mare. Patul a fost confortabil - salteaua moale. Am avut minifrigider, fierbător electric pentru ceai sau cafea. la baie am avut esențialele necesare, iar presiunea apei ( etaj 2 ) a fost foarte bună. Micul dejun a fost calitativ, poate nu atât de diversificat cum s-ar aștepta unii..dar pentru mine a fost mai mult decât suficient. Comunicarea cu personalul a fost foarte bine, am putut în ultima zi să las bagajele la hotel până mai târziu.. Oricum raportul calitate preț este imbatabil pentru zona din Bruxelles unde se află locația..

    Sejur în ianuarie 2025

  • Comentariu trimis pe 26 ianuarie 2025

    7,0
    Bine
    • Călătorie de afaceri
    • Grup
    • Cameră twin standard
    • A stat 6 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Zgomotul stradal absolut deranjant. Ferestrele sunt vechi si nu se inchid complet si din acest motiv este tot timpul frig in camera.

    Mic dejun decent. Locatia excelenta. Personal empatic.

    Sejur în ianuarie 2025

  • Comentariu trimis pe 9 decembrie 2024

    7,0
    Bine
    • Călătorie de afaceri
    • Cuplu
    • Cameră twin standard
    • A stat 2 nopți
    • Trimis de pe mobil

    E foarte mare galagie din cauza faptului ca geamurile sunt vechi și nu închid bine.

    Locatia, micul dejun, curatenia.

    Sejur în decembrie 2024

  • Comentariu trimis pe 16 noiembrie 2024

    9,0
    Recomand
    • Călătorie de afaceri
    • Cuplu
    • Cameră dublă standard
    • A stat 6 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Frigul în camera, deși totusi noaptea dădeau drumul la caldura. Lumina slaba.

    Raport calitate-pret excelent și locație ft buna. Camera spațioasă și confortabila, micul dejun ok, deși identic în fiecare zi.

    Sejur în noiembrie 2024

  • Comentariu trimis pe 20 iulie 2024

    8,0
    Multumita
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră twin standard
    • A stat 2 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Ar trebui renovat

    Mic dejun excelent

    Sejur în iulie 2024

  • Comentariu trimis pe 23 iunie 2024

    7,0
    Bine
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Cameră dublă standard
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Miros in camera dat de mocheta de pe jos.

    Locatia, micul dejun foarte bun.

    Sejur în iunie 2024

  • Comentariu trimis pe 8 mai 2024

    8,0
    Sejur foarte placut, obiective interesante, oameni prietenosi.
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Cameră twin standard
    • A stat 3 nopți

    Zgomotul strazii s-a auzit fost foarte puternic in camera. Televizorul nu s-a putut stinge cu telecomanda.

    Micul dejun a fost indestulator, cu produse de calitate dar nu foarte diversificat. Cafeaua excelenta si la discretie. Locatia excelenta, foarte aproape de metrou si Gare du Nord ceea ce a usurat mult deplasarile de la o locatie la alta. Personalul foarte amabil.

    Sejur în mai 2024

  • Comentariu trimis pe 11 martie 2024

    8,0
    Aș mai veni.
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră twin standard
    • A stat 3 nopți

    Izolarea fonică lasă de dorit: Gălăgia de la trafic și de la șantierul de alături se aude prea tare chiar de la etajul 7 cu fereastra închisă.

    - Dejunul inclus a fost fantastic. - Este poziționat comod față de alte locuri de interes și față de transportul public.

    Sejur în martie 2024

  • Comentariu trimis pe 3 martie 2024

    9,0
    Superb
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră twin standard
    • A stat 7 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Era cam frig în camera. As fi dorit ceva mai multa caldura

    Mi-a plăcut locația și curățenia din camere. Mâncarea a fost bună și diversificata

    Sejur în martie 2024

  • Comentariu trimis pe 15 februarie 2024

    7,0
    Propuneri pentru remedieri.
    • Călătorie de afaceri
    • Călător singur
    • Cameră single
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Toaleta- funcționare defectuoasă a instalațiilor. Imaginea de la fereastra camerei și sistemul de închidere a ușii de intrare.

    Poziția, personalul, micul dejun.

    Sejur în februarie 2024

  • Comentariu trimis pe 8 februarie 2024

    8,0
    O experienta frumoasa.
    • Călătorie de afaceri
    • Călător singur
    • Cameră single
    • A stat 2 nopți

    Amplasarea hotelului si faptul ca au fost trei zile frumoase la Bruxelles, cu vreme buna. Orasul animat si in continua schimbare.

    Sejur în ianuarie 2024

  • Comentariu trimis pe 1 ianuarie 2024

    7,0
    Hotel de tranzit,fara pretenții
    • Călătorie de plăcere
    • Familie cu copii mici
    • Cameră single
    • A stat 3 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Mobilier vechi,aspect învechit,camerele spre strada foarte zgomotoase

    Locația aproape de centru,mic dejun bogat

    Sejur în decembrie 2023

  • Comentariu trimis pe 30 noiembrie 2023

    8,0
    placut
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Cameră twin standard
    • A stat 2 nopți

    amplasare zona centrala, mic dejun bogat

    Sejur în septembrie 2023

  • Comentariu trimis pe 24 noiembrie 2023

    8,0
    Modest dar merita
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Cameră twin standard
    • A stat 1 noapte
    • Trimis de pe mobil

    Nu neapărat ca nu mi-a plăcut doar ca mobilierul este cam învechit, ar merita ceva schimbări. Am mai fost aici prin 2014 și era cam tot la fel.

    Un hotel situat foarte aproape de Bruxel Nord, multe facilități în vecinătate. Micul dejun foarte bun restaurantul foarte frumos. Căldură pe timpul serii/nopții având în vedere ca este noiembrie, mai ales ca ne-a cam plouat prin oraș la plimbare.

    Sejur în noiembrie 2023

  • Comentariu trimis pe 22 octombrie 2023

    8,0
    Foarte bine
    • Călătorie de afaceri
    • Călător singur
    • Cameră twin standard
    • A stat 1 noapte

    Frig peste noapte. Caldura furnizata in timpul serii nu a fost suficienta. Dotarea paturilor cu pilote ar suplini economia la agentul termic.

    Hotel frumos, camere placut decorate, intim, excelent situat in apropierea Garii de Nord. Foarte curat, personal amabil, mic dejun suficient.

    Sejur în octombrie 2023

  • Comentariu trimis pe 19 octombrie 2023

    8,0
    As reveni cu drag.
    • Călătorie de plăcere
    • Cuplu
    • Cameră twin standard
    • A stat 5 nopți
    • Trimis de pe mobil

    Mic dejun a fost bun.

    Sejur în octombrie 2023

Rezultate 1 – 25

Echivalăm prețurile
Echivalăm prețurile
Preţuri mici • Fără comisioane de rezervare • Găsiţi mai ieftin? Vom rambursa diferenţa!

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: