Bulgária Topola Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Topola Skies Resort - Aquapark & All Inclusive Értékelési pontszám: 8,1

„Tetszett, hogy minden este szórakoztatták a vendégeket külömböző előadásokkal. Nagyon sok fajta foglalkozás volt egész nap. Tetszett, hogy tisztaság, rend volt a szálloda területén, az étkezésekhez a vendégek be voltak osztva , s emiatt soha nem volt torlódás. Tetszett, hogy az apartman tágas volt, ízlésesen berendezve. Nagyon szép elhelyezésű a szálloda, szépek a medencék, a beosztás. ”

• Topola Skies Resort - Aquapark & All Inclusive Értékelési pontszám: 8,1

„Tisztaság fogadott érkezésünkkor, az étkezőknél ajtót nyitottak, aqua park a szállodánál, ingyenes kisbusz a partig és gyönyörű kilátás”

• Topola Skies Resort - Aquapark & All Inclusive Értékelési pontszám: 8,1

„A szoba merete megfelelo, kenyelmes, azzal minden rendben volt. A takaritas az lehetett volna alaposabb, a folyekony szappan a kezmosonal mar elso nap uresen fogadott es az 5 nap alatt sem toltottek fel, annak ellenere hogy az adagolot kinyitottuk hogy lassak hogy a benne levo flakon ures. A wc papir is elfogyott es nem potoltak.Az etkezes boseges volt csak kicsit otletszegeny.A reggeli az minden nap ugyan az volt. A negycsillagos all inclusive ellatas csak harom csillagos volt. Mennyiseggel nem volt baj, a minoseg.....😕. Az alkalmazottak nem tul mosolygosak , kiveve a kalandparkban dolgozokat.A part az keskeny de csendes, nem zsufolt mint a felkapott nyaralohelyeken A part az tetszett, annak ellenere hogy kicsit tavolabb volt.”

• Topola Skies Resort - Aquapark & All Inclusive Értékelési pontszám: 8,1

„Sok medence, csúzdapark nagyon jó. Nagyok az apartmanok. ”

Topola 5 legjobb szállodája

591 Booking.comos hotelértékelés alapján