Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от/до летището

9.7

• Безплатен WiFi

9.5

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 75

• Оценено на: 26 август 2019

Спокойствие,тишина и уют!
    • Престой от 2 нощувки

Спокойствие,тишина и уют! Прекрасно място. Препоръчваме на хора,които искат да забравят забързаното ежедневие. Къщата е чиста,а домакинята се е постарала нищо да не липсва в стаите. Благодарим за всичко!

Престой през август 2019

• Оценено на: 25 юли 2019

Супер
    • Изпратено от мобилен телефон

Страхотно място! Приятно ме изненада наличието на кана за топла вода,чаши,чай и 3в1 оставени в стаята, въпреки че не се възползвахме от тях! Но беше чудесно, че има достатъчно допълнителни възглавници и завивки в гардероба!

Престой през юли 2019

• Оценено на: 11 юни 2019

От сърце благодарим на домакинята !
    • Престой от 2 нощувки

Не мога да се сетя нещо да не ни е харесало. Всичко беше прекрасно!

При пристигането в къщата за гости, колата ни се повреди в Стрелча. Оставихме я за ремонт и лично собственичката на къщата дойде да ни вземе със собствената си кола, макар че не беше длъжна да го прави. Това беше голям жест, за което изказваме хиляди благодарности на собственичката. Локацията на къщата е отлична, точно до моста на първата пушка. Всичко в къщата за гости беше направено с много мисъл и вкус. Моята оценка е отличен!

Престой през юни 2019

• Оценено на: 26 Май 2019

Локацията е много добра, собствениците са много мили.
    • Изпратено от мобилен телефон

Локацията е много добра, собствениците са много мили. Тихо и спокойно място, в стаите има всичко необходимо, даже и повече от това, което човек очаква за 2 звезди. Препоръчвам!

• Оценено на: 21 Май 2019

Прекрасно отношение от собствениците на къщата!
    • Престой от 1 нощувка

Прекрасно отношение от собствениците на къщата! Осигурен паркинг,много чисто и приветливо! С удоволствие бихме ги посетили отново и препоръчали на приятели!

• Оценено на: 14 Май 2019

Домакините бяха много мили и отзивчиви, а стаята беше чиста...
    • Изпратено от мобилен телефон

Домакините бяха много мили и отзивчиви, а стаята беше чиста и уютна. Разположението е страхотно, само на 2 минути пеша от центъра на града. Прекрасно място за почивка. Определено препоръчвам!

• Оценено на: 5 Май 2019

4.2
    Разочароващо
    • Изпратено от мобилен телефон

Вдига се страхотен шум по стълбите, тъй като са дървени, съответно чуваш всеки кога влиза и излиза. В 4 сутринта чух от съседната стая как някой става, топурка из неговата, после по стълбите трополене и палене на колата. Невероятен прах по вратата на стаята и банята, както и на всички рамки на картини по стените. Един свободен контакт, при това до вратата. Гардероб и шкафче, но заети със завивки, възглавници... багажа ще ви стои на пода в сака. Комарник на прозорец с изглед към нечий покрив и липсващ такъв към поточето?! Май месец очаквах да дишам балкански въздух, а на отворен прозорец едва дишахме от парното! Детето ми е на 7, а като ходи всичко се клати, имаш чувството, че ще пропадне с пода всеки момент на долния етаж. При излизане и влизане от долния етаж не се изпуска нищо, дръпват се перденца, надничане, оглеждане. Не ми беше приятно, все едно, че съм влезнала като крадец или кварталните любопитни бабки ви следят. Шампоан липсва. Допълнителни завивки и възглавници има,както и чинии с прибори за хранене. Напуснахме ден по-рано, при резервирани 2 нощувки, не е моето място. Ценя тишината и чистотата, в банята миришеше адски на белина, а огледалото и плочките с петна, прозорците също бяха с отпечатъци. Душът бе ръждив, къпането на късмет-ако някой друг пусне вода, ще редуват топъл, студен, общо взето ще стоите повече извън душа, за да връткате кранчета. Жената, която ни посрещна бе любезна, настани ни половин час по - рано, но виждайки с прекрачването в стаята половинсантиметровия прах по рамките и резбата на вратите.... Съжалявам, не бих оценила с много добър.

• Оценено на: 1 април 2019

Посетете Къща Бащина стряха

Няма такова нещо.

Изключително любезна домакиня. Къщата е удобна, изключително чиста и поддържана, топло и приветливо. Домакинята Мария беше на разположение за всякаква информация, веднага ни разтегна допълнителния фотьойл за по-голямото дете без да се налага даже да споменем за това. Твърдо препоръчвам за престой в Копривица !

Престой през април 2019

• Оценено на: 31 март 2019

Искате идеална нощувка в Копривщица? Това е мястото :)
    • Престой от 1 нощувка

Идеално местоположение и тишина. Перфектно съчетание на близост до централната част и спокойствие. Паркирането е пред самата къща, а домакинката бе много отзивчива и усмихната. Стаите са много уютни, топли, чисти и следват местния интериорен стил. Спалнята беше удобна с подходящ размер и имаше допълнителни възглавници.

• Оценено на: 4 март 2019

Уникално място!!!
    • Изпратено от мобилен телефон

По-скоро препоръка: да има и кърпи за крака.

ВСИЧКО Е ПРЕКРАСНО!!! Уютен дом, слънчеви и светли стаи, много добре подредени, с удобни големи легла. Чисти хавлии, сгънати по интересен начин във вид на слончета и лебеди/в нашата стая/, което допълнително създава добро настроение. В стаята имаше всичко необходимо - хладилник, кана за топла вода, ютия, сешоар, прибори, та дори и чехли! Много близо е до площада в центъра. Ще отидем пак точно в този дом в Копривщица! Поздравления за собствениците!!!

• Оценено на: 6 януари 2019

Страхотно
    • Изпратено от мобилен телефон

Мястото се намира на изключително удобно място, персоналът беше също много отзивчив към нас! Много сме на доволни от престоя си там, надхвърли очакванията ни!

• Оценено на: 25 декември 2018

Всичко беше прекрасно🌷Любезни домакини,чиста и уютна стая...
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше прекрасно🌷Любезни домакини,чиста и уютна стая,удобства и идеално затоплено навсякъде🙂🙂 Ако посетя отново гр.Копривщица със сигурност бих останала да пренощувам в ,,Бащина стряха”...🌸🌻🌼

• Оценено на: 7 декември 2018

7.5
    wikend v kopriv6tica
    • Престой от 2 нощувки

niama terasa-obi4am da si pia kafeto rano swtrin na balkona i niama6ewdoben stol v staiata-samo durvena tubwretka,no ni6to ,be6e priatno bitovo obzavejdane .

kuldurumenite wlici,istoriata v ku6tite -mwzei,vejlivite domakini,t.e-jitelite sa wnikalni,prirodata,spokoistvieto,ti6inata,prekrasnite iastia s koito ni nagostiha -tova na drwgo miasto go niama

• Оценено на: 25 ноември 2018

9.6
    Прекрасна локация, Копривщица е малка и всичко е наблизо, но...
    • Престой от 1 нощувка

Прекрасна локация, Копривщица е малка и всичко е наблизо, но Бащина стряха е точно до моста Първата пушка, буквално в сърцето на града. Малко семейно хотелче, с много уютна и приятна обстановка. Стаята беше голяма и чиста. Домакините - любезни.

• Оценено на: 15 октомври 2018

Изкарахме доста приятно като цяло и смея да твърдя и че беше сравнително евтино.
    • Престой от 2 нощувки

Не бих казал, че в самата къща имаше нещо такова. Все пак ние бяхме с с бебешка количка и беше малко сложно с качването по стълбите, но все пак това е част от чара на града.

Хареса ни това, че отговори на очакванията и снимките, които видяхме при резервиране на офертата. С кърпите бяха направени интересни фигури на слончета, които нашето бебче много хареса, отделно имаше пълен набор от електроуреди в стаята, които ни бяха от полза по време на престоя.

• Оценено на: 8 октомври 2018

Бащина стряха
    • Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко е чудесно и на ниво

Прекрасно място , с много мили домакини има всичко необходимо за гостите ,намира се точно до моста Първа пушка . Препоръчвам

• Оценено на: 10 септември 2018

рай!!!!

всичко беше точно!

райско кътче! чисто,уютно,с всички удобства! любезни,внимателни и гостоприемни домакини! с удоволствие бихме отседнали отново в тази прекрасна къща и бихме я препоръчали на приятели! благодарим ви!

• Оценено на: 5 септември 2018

9.6
    Релакс на спокойствие и тишина в приятна обстановка.
    • Престой от 1 нощувка

Не е лошо да се предлага и вечеря срещу допълнително заплащане, естествено

Всичко беше много добре.В стаята имаше дори и електрическа кана, разтворимо кафе, захар, сол, посуда. Браво на домакините!

• Оценено на: 13 август 2018

- Беше чисто и уютно.
    • Изпратено от мобилен телефон

Би било хубаво да има включена храна (за допълнителни пари или повишаване на общата цена)

- Беше чисто и уютно. - Местоположението е отлично - близо е до повечето музеи. - Домакинката е приятна и любезна. - Има хубава градина!

• Оценено на: 3 август 2018

Всичко ни хареса!
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко ни хареса! Много мили домакини! Много чисто и с много любов е направено всичко, все едно си у дома. За всичко са помислили, дори и кафе са оставили за гостите, а пантофите просто са завършек на уюта там.

• Оценено на: 29 Май 2018

Романтична вечер в уютна къща до моста Първа пушка
    • Престой от 1 нощувка

Да сложат комарник и на прозореца до реката, за да може да слушаш реката с удоволствие. (На другия прозорец имаше комарник)

Орзивчиви домакини. Въпреки че пристигнахме късно, те ни настаниха веднага. Дадоха ни избор, тъй като имаше повече от една свободна стая. За да се чувстваме като у дома си имаше дори домашни чехли. Отлично местоположение - близо до центъра и близо до исторически къщи.

• Оценено на: 12 Май 2018

Кьща за гости Бащина стряха e уютна, удобна и на...
    • Престой от 1 нощувка

Кьща за гости Бащина стряха e уютна, удобна и на забележително място. Стопаните са гостоприемни, мили и отзивчиви хора. Стаята е чиста и просторна. Чувствахме се у дома.

• Оценено на: 20 март 2018

Чудесно място

Всичко е много хубаво!

Приятно,спокойно,тихо място.На 5 метра е от моста където е гръмнала първата пушка.Паркинга съществува до самата къща.Любезни и симпатични домакини.Отлично място за почивка.

Престой през март 2018

• Оценено на: 22 януари 2018

9.2
    Чудесно място за спокойна почивка
    • С домашен любимец
    • Престой от 2 нощувки

Имам единствено забележка за банята. Чистота беше на ниво, но самата тя беше малко хладна ( в сравнение с останалата част на помещенията). Водата е с малко по-ниско налягане, а топлата вода идва след около 20-30 секунди.

В стаята имаше повече удобства от очакваното - има си сешоар, ютия, кана за гореща вода, хладилник. Домакините са бяха погрижили да има чай и кафе за сутринта. Стаите са изключително добре отоплени. Възглавниците и леглата са удобни.

• Оценено на: 19 януари 2018

Приказка
    • Изпратено от мобилен телефон

Озовахме се на приказно място! Малката селска къща на баба, такава каквато някои си я спомняме ,а други мечтаем да посетим ни посрещна с пушещ комин, топлина и уют в снежния следобед. Тясна вита стълба ни отведе до стаята.Всичко наоколо е от дърво, стаята също. Всичко е една идея умалено,за да възцари радост в сърцето на порасналото дете, но и достатъчно комфортно да не попречи на любопитството.Зад безброй малки дървени вратички се намират чашки и чинйки, 3в1,чайчета, ел кана, сешоар, ютия, много пухени завивки.В банята пък те очакват стар модел джапанки и изглед към рекичката...Спалнята е топла и приветлива с ъглови прозорчета, от които се разкриват исторически забележителности и пушещия комин...Иначе има модерен тв и хладилник за по-прагматичните,хаха! Приятно прекарване, моето беше!

• Оценено на: 26 ноември 2017

Истинско удоволствие!
    • Престой от 2 нощувки

Всичко ми хареса! Атмосферата, посрещането на домакините, уютната им къща, чистата и спретната стая, която определено беше по-голяма отколкото очаквахме. Градът е прекрасен, както и хората, които живеят там. Мисля, че по-често ще посещавам мястото. Горещо препоръчвам "Бащина стряха" !

• Оценено на: 2 ноември 2017

Незабравимо изживяване
    • Изпратено от мобилен телефон

Страхотна локация на къщата за гости - в центъра на Копривщица. Чисто, уютно, топло. Гостоприемни домакини. Тихо и спокойно място. Благодаря за чудесния престой!

• Оценено на: 2 Май 2019

Прекрасно местоположение,сърдечни и отзивчиви хора.горещо препоръчвам на всички.....

Нямаше такова.

Всичко беше според очакванията ни.Прекрасно кътче,за една приятна спокойна и културна почивка!

• Оценено на: 2 Май 2019

7.5
    Много приятно място с усещането за домашен уют.
    • Престой от 1 нощувка

Много приятно място с усещането за домашен уют.

• Оценено на: 24 април 2019

Незабравимо преживяване
    • Изпратено от мобилен телефон

Хареса ми шума на рекичката, страхотно разположение, чисто и комфортно. Ще посетя отново това приказно място!

Престой през април 2019

Топло и уютно! <3

• Оценено на: 3 февруари 2019

Незабравимо!
    • Изпратено от мобилен телефон

Уютно местенце с добра локация и гостоприемни собственици!

Престой през февруари 2019

• Оценено на: 21 януари 2019

100% почивка

не се предлага

• Оценено на: 19 януари 2019

Прекрасно място с любезни домакини, топла, чиста и уютна...
    • Изпратено от мобилен телефон

Прекрасно място с любезни домакини, топла, чиста и уютна стая. Съжалявам, че бях за кратко, но със сигурност ще се върна пак.

• Оценено на: 12 декември 2018

Уникално място за почивка придружено с тишина и релакс
    • Изпратено от мобилен телефон

Само времето,но е приемливо за сезона :)

Тишината,спокойствието и уюта

• Оценено на: 28 ноември 2018

Препоръчвам!
    • Престой от 1 нощувка

Любезни домакини, чистота, гостоприемство.

• Оценено на: 19 ноември 2018

Намира се в близост до центъра.
    • Изпратено от мобилен телефон

Намира се в близост до центъра.Много чисто,уютно и топло.

• Оценено на: 18 ноември 2018

Много мили домакини и невероятен домашен уют

Много мили домакини и невероятен домашен уют

• Оценено на: 11 ноември 2018

Приятно
    • Престой от 1 нощувка

Топлото посрещане от домакините. Автентичната атмосфера на къщата и стаята. Отличната локация в сърцето на града.

• Оценено на: 22 октомври 2018

Отношение, чистота, отзивчивост, прекрасна обстановка.
    • Изпратено от мобилен телефон

Отношение, чистота, отзивчивост, прекрасна обстановка... Всичко беше перфектно!

• Оценено на: 9 октомври 2018

Всичко.

• Оценено на: 25 септември 2018

Препоръчвам!
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше чудесно! Много уютно, чисто. Домакините са много любезни и мили хора. Човек наистина се чувства у дома там! Препоръчвам!

• Оценено на: 19 септември 2018

Много е уютно,чисто.
    • Изпратено от мобилен телефон

Много е уютно,чисто. В къщата е запазена автентична атмосфера.Домакините са много мили и отзивчиви.

• Оценено на: 17 септември 2018

Бих отишъл отново!
    • Престой от 1 нощувка

Интериора на стаята - гоблените, оцветяването на стените! Цветята в двора!

• Оценено на: 2 септември 2018

8.8
    Уютно и приятно
    • Изпратено от мобилен телефон

Отлично местоположение, много хубава градина, в която може са се хапва, изключително любезни домакини.

• Оценено на: 23 юли 2018

Прекрасно място
    • Престой от 1 нощувка

Стаята беше много сладка и уютна, изключително много ни хареса. Съжаляваме, че бяхме само за 1 нощувка.

Престой през юли 2018

• Оценено на: 21 Май 2018

Уют, спокойствие, чистота и гостоприемство.
    • Престой от 1 нощувка

Уют, спокойствие, чистота и гостоприемство.

• Оценено на: 12 април 2018

Приятно и спокойно място.
    • Изпратено от мобилен телефон

Приятно и спокойно място. Невероятна градина. Хората са мили и отзивчиви.

Престой през април 2018

• Оценено на: 28 февруари 2018

Приказно място със страхотно отношение към клиента!
    • С домашен любимец
    • Изпратено от мобилен телефон

Приказно място със страхотно отношение към клиента!! :)

Престой през февруари 2018

• Оценено на: 29 януари 2018

Всичко беше идеално за една перфектна почивка.
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше идеално за една перфектна почивка. Чисто и добре поддържано място с много отизвчива собственичка. Топла и уютна стая.

• Оценено на: 22 януари 2018

Ако искате да усетите духа на Копривщица, посетете това...
    • Престой от 3 нощувки

Ако искате да усетите духа на Копривщица, посетете това място!

• Оценено на: 20 януари 2018

Прекрасно отношение на домакините

Прекрасно отношение на домакините

• Оценено на: 27 декември 2017

Посетете това място.
    • Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Много гостоприемни домакини. Чистота и уют.

Престой през декември 2017

• Оценено на: 5 ноември 2017

Страхотно място - усмихнати и услужливи домакини, чисто,...
    • Престой от 2 нощувки

Страхотно място - усмихнати и услужливи домакини, чисто, топло и уютно местенце в автентичен стил.

• Оценено на: 30 октомври 2017

Супер условия за бюджетен туризъм.
    • Престой от 2 нощувки

Супер условия за бюджетен туризъм.

Престой през октомври 2017

• Следните отзиви са написани преди повече от 24 месеца. Вече не влияят върху общата оценка на мястото за настаняване, но могат да са ви полезни, когато правите своя избор.

• Оценено на: 21 Май 2016

Къщата е на тихо, спокойно и забележително място.
    • Семейство с големи деца

Къщата е на тихо, спокойно и забележително място. Стаите са чисти и просторни. Стопаните са гостоприемни, мили и отзивчиви хора. Не пропускайте да се насладите на изключително вкусната, домашно приготвена закуска. Ако търсите спокойствие и домашен уют- това е "Бащина стряха".

• Оценено на: 12 април 2016

Тишина и спокойствие за релакс и отдаване на природата.

Не се сещам.

Тишина и спокойствие за релакс и отдаване на природата. Не блести с лукс, но всичко е на една разстояние. Ненатрапчиви хазяи, имаш чувството, че си сам вкъщи.

• Оценено на: 9 април 2016

Търсехме тишина и спокойствие и успяхме да ги намерим именно...
    • Семейство с големи деца

Търсехме тишина и спокойствие и успяхме да ги намерим именно тук, в сърцето на прекрасното градче Копривщица. Домакините са изключително любезни и приятни, а домашният ни любимец лудува на воля в китното дворче!

• Оценено на: 9 април 2016

Мястото е страхотно!
    • Двойка

Мястото е страхотно! Любезно отношение, чисти и уютни стаи, много вкусна закуска и гостоприемство, вкл. към домашни любимци! :) Бихме повторили престоя си с удоволствие! Горещо препоръчвам!!!

• Оценено на: 17 февруари 2016

Всичко беше великолепно!
    • Двойка

Мисля, че няма какво друго да се желае!

Всичко беше великолепно! Беше помислено за всички приятни дребни неща,които да допълнят приятната атмосфера! Собствениците са много мили и отзивчиви! При първа възможност ще отседнем пак тук!

• Оценено на: 7 февруари 2016

Чисто и приятно място на което човек може да си почине от...
    • Семейство с малки деца

Че трябваше да си тръгнем. Че нямаше как да останем. Че трябва да чакаме до следващия път.

Чисто и приятно място на което човек може да си почине от ежедневното напрежение. Много тихо и спокойно,а собствениците са толкова мили че се чувстваш наистина като у дома си.Закуската определено надмина очакванията ни.Беше толкова вкусно че на човек му идва да целуне ръка на майсторката на мекички,бухтички и други вкусотии.А за домашното сладко от боровинки и диви ягоди, направо нямам думи. Много ни хареса!Определено ще отидем пак и ще го препоръчам на всеки който познавам! БЛАГОДАРЯ НА ХОРАТА ОТ БАЩИНА СТРЯХА!!!

• Оценено на: 8 декември 2015

9.6
    Получавате много за парите си като удобства.
    • Самостоятелно пътуващ

Ако държите на бърза и стабилна интернет връзка, ще останете леко разочаровани.

Получавате много за парите си като удобства. Отношението на домакините е чудесно, както и разположението. Тишина, спокойствие и близост до всичко значимо в Копривщица.

• Оценено на: 27 октомври 2015

Тишина и спокойствие!
    • Двойка

Тишина и спокойствие! Разположението е в непосредствена близост до центъра и по - голямата част от музеите. В стаята имаше всичко, от което имате нужда - сешоар, чаши за кафе, чаши за чай, чаши за безалкохолно, кана за загряване на вода, кафе, чай, захар, карти за игра и т.н.

• Оценено на: 6 септември 2015

Толкова гостоприемни домакини рядко се срещат.
    • Двойка

Толкова гостоприемни домакини рядко се срещат. Пристигнах късно и помолих за цветя за рожденния ден на жена ми.Сутринта букета дискетно ме чакаше в антрето.

• Оценено на: 1 септември 2015

Чудесна обстановка, къщата е много хубава, уютна и чиста.
    • Семейство с големи деца

Чудесна обстановка, къщата е много хубава, уютна и чиста. Домакините са много гостоприемни и внимателни. Закуската на сутринта беше превъзходна. Препоръчвам горещо!

• Оценено на: 2 август 2015

Изключително милото отношение на стопаните, невероятния двор...
    • Двойка

Изключително милото отношение на стопаните, невероятния двор с много цветя, чудесната закуска, която стопанката правеше - баница, палачинки, тутманик, домашно сладко от горски ягоди и боровинки. Браво!

• Оценено на: 2 Май 2015

"
    • Група

"Бащина стряха" е спретната и чиста къща с прекрасни и отзивчиви стопани. Намира се на няколко крачки от централния площад на Копривщица. Стаите са битови, чисти, просторни, добре отоплени, с постоянно течаща топла вода, удобни легла, добър WiFi, TV. Всеки гостенин на "Бащина стряха" трябва да си поръча от домашно приготвената закуска, която е божествена. It's a clean tidy house with a lovely and kind hosts. It's situated a few steps from the central square of Koprivshtitsa. The rooms are furnished in Bulgarian ethno style. The rooms are also clean, spacious, well heated, hot water all day, comfortable beds, good WiFi, TV. Each guest of "Bashtina striaha" must try the heavenly homemade breakfast.

• Оценено на: 4 март 2015

7.9
    беше топло в стаята,леглото е удобно.
    • Двойка

Къщата е стара и подовите дъски при вървене клатят гардероба,сифоните в банята или са запушени или не поемат водата.Не разбрах предлага ли се закуска или поне кафе сутрин,на нас не ни бе предложено.

беше топло в стаята,леглото е удобно.

• Оценено на: 17 февруари 2015

Уютни, топли стаи .
    • Двойка

Уютни, топли стаи . оборудвани с всичко необходимо. Помислено е дори за дребни допълнителни екстри като чай, кафе, карти за игри и табла в стаята.Беше чудесно!

• Оценено на: 1 Май 2016

5.4
    стаята
    • Двойка

Топлата вода-трябваше да се досетя сам за да включа бойлера.Единият радиатор не работеше,Интернета го нямаше никакъв.

стаята

• Оценено на: 8 април 2016

8.8
    Посрещането, чистотата и локацията.
    • Самостоятелно пътуващ

Посрещането, чистотата и локацията.

• Оценено на: 29 март 2016

Топло и уютно.
    • Двойка

Топло и уютно. Отлично посрещане и изпращане. Много чисто. Определено препоръчвам мястото!

Има 72 отзива без текст. Това се отразява на общата оценка.

Показване 1 - 75

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!
Търсете във фото галерията на пътешествениците на Кьща за гости Бащина стряха

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: