Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от/до летището

7.6

• Съотношение цена/качество

• Платен WiFi

100% проверени отзиви

Истински гости. Истински престои. Истински мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 9

• Оценено на: 14 август 2019

9.6
    Препоръчвам
    • Семейство с малки деца
    • Тези стаи предлагат 1 двойно / 2 единични легла и собствен балкон (2 възрастни + 1 дете) - Ол инклузив
    • Престой от 4 нощувки

Това че персонала забравя че има и бългаски посетите ли.Разговор между двама бармани"много пият тези животни "това ме обиди малко,на ли за това се плаща ол-инклузив.

Всичко беше идеално.Чудесна закуска,обяд и вечеря,огромни благодарности на готвачите.Три басейна,чисти и доста шезлонзи.Отпред хотела е паркинга,безплатен.Малко далеч от морето но тихо и спокоино място.

Престой през август 2019

• Оценено на: 3 септември 2018

7.9
    Истинска почивка
    • Престой от 6 нощувки

Приветливо място с усмихнат персонал /с малки изключения/. Чисти стай и добро отношение. Аниматорките бяха изключително мили и усмихнати, предразполагащи към пълен релакс. Отлично място,бихме го посетили отново!

Престой през септември 2018

• Оценено на: 22 юли 2018

2.9
    Цените които сте пуснали не отговарят на услугите които...
    • Самостоятелно пътуващ
    • Единична стая с балкон - Ол-инклузив
    • Престой от 2 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Цените които сте пуснали не отговарят на услугите които предоставяте. Всичко беше една измислица. Никога повече няма да посетя този хотел, като цяло в България не знаете как да предоставяте услуги. Поведението на повечето персонал е селско и махленско. Пълно разочарование.

Престой през юли 2018

• Оценено на: 26 юли 2018

Всичко беше според очакванията ни
    • Семейство с малки деца
    • Стая с двойно легло или две отделни легла и балкон - ол инклузив
    • Престой от 5 нощувки

Че е далеко от плажа

Всичко беше според очакванията ни

Престой през юли 2018

• Оценено на: 13 септември 2017

Много приятна почивка!
    • Престой от 6 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Любезен персонал! Уютна стая! Вкусна храна!

Престой през август 2017

• Следните отзиви са написани преди повече от 24 месеца. Вече не влияят върху общата оценка на мястото за настаняване, но могат да са ви полезни, когато правите своя избор.

• Оценено на: 20 Май 2016

за бизнес .
    • Пътуване по работа
    • Двойка

доста занемарено,трудно се ориентира човек в коридорите,явно на собсвеника не му се инвестира

за бизнес ....добре.Но не мога да разбера тази глупост с интернет.Отиваш по бизнес и ти искат 5 лв за интернет в 4 звезди хотел

• Оценено на: 3 Май 2016

7.5
    Чисто и приятно навсякъде в района на хотела.
    • Група

На рецепцията ни посрещнаха с думите, "Ох, ще имаме 300 човека", все едно сме виновни, че сме дошли. Пълна дезорганизация в ресторанта. Собственикът (или някой от изпълнителните директори, не разбрах точно какъв е) седи в средата на ресторанта и се провиква "Ей момиче, я кажи на готвача да ми сипе един гулаш!". В същото време няма места за сядане, но той не забелязва, а персонала стои безучастно.

Чисто и приятно навсякъде в района на хотела. Редовно почистване на стаите. Достатъчно и с добро качество храна (макар и не много разнообразна). Добро съотношение качество/цена.

• Оценено на: 11 Май 2016

• Оценено на: 8 септември 2015

4.2
    Храната беше ужасна

Храната беше ужасна

Има 4 отзива без текст. Това се отразява на общата оценка.

Показване 1 - 9

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!
Търсете във фото галерията на пътешествениците на Изола Парадайз Хотел - Ол Инклузив

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: