3. Област Благоевград отзиви за хотели

7.9

• Безплатен WiFi

7.5

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 25

• Оценено на: 5 декември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Ориентацията към спа центъра е малко сложна. Спа центърът е недостатъчен за такъв хотел. Басейнът е с малки размери и твърде дълбок. Ние посетихме в нисък сезон, и останахме доволни, но би било неприятно когато хотелът е пълен и спа зоната се препълни с хора.

Стаята беше чиста и комфортна, персоналът любезен и отзивчив. Закуската и вечерята бяха много богати, с голямо разнообразие и качествени продукти. Като цяко поддържат високо ниво както в качествените турските курорти.

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 28 ноември 2023 г.

7.0
    Добър
    • Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Картата за стаята не отваряше вратата дори при многократни опити и смяна с нова. Не ни посрещнаха особено приветливо при настаняването, дори не поздравиха, което ни накара да се чувстваме не на място. При напускане ни попитаха единствено дали сме консумирали нещо от минибара, но не ни попитаха за впечатленията от престоя.

Сградата е сравнително нова, банята беше просторна, имаше вана. Добре отоплени стаи и коридор. СПА-то е прилично. Закуската е богата. Гледката към планината също си заслужава, но имайте предвид, че едната страна на хотела гледа към изоставен строеж. Като плюс е, че имахме проблем с резервацията прес Буукинг, но от хотела съдействаха за изясняването.

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 19 ноември 2023 г.

• Група
    • Изпратено от мобилен телефон

СПА центърът не е добър - с 2 много малки горещи сални, в които могат да влязат до 2-3 души, по време на престоя ни дори и те бяха почти студени. Във влажната сална хората стояха прави. Басейнът е дълбок и хладен. Не препоръчвам този хотел за хора, които търсят добър СПА център.

Добра храна, чисто, вежлив персонал

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 12 ноември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Температурата на големия вътрешен плувен басейн, прекалено хладка беше ,както и помещенията в спа центъра бяха студени

Превъзходна!

Престой през ноември 2023 г.

• Оценено на: 25 септември 2023 г.

9.0
    Много доволен, на база цена-предлагане.
    • Изпратено от мобилен телефон

Много дребни детайли по стайте и и сградата не са завършени качествено. Пример: лощо сложен силикон в банята, лошо изрязани и поставени плочки, нацапанои с боя декоративни камани пи фасадата. Нищо сериозно, но дразнищо за очите.

Обслужването, персоналс

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 25 септември 2023 г.

• Джуниър суит
    • Изпратено от мобилен телефон

Добре е да се обявява кога (не) работи външният басейн

Отлично обслужване

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 10 септември 2023 г.

• Престой от 5 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Спад в качеството на храната от последният път, в който сме посещавали хотела. Около ваната в стаята беше захабено. Диванът в дневната също е захабен. Парапетът на терасата се клатеше.

Голямо удобно легло в стаята. Много мил персонал. Чисти басейни и СПА зона. Голямо разнообразие в храната.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 7 септември 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Храната не отговаря на 5*. Придържат се към базовият минимум за тази категория, като разнообразие са спазени основните изисквания, но нищо повече. Прекалено много мазнина се употребява, имаше ястия буквално плуващи в мазнина, никой не ги ядеше(жалко за продуктите). Бърканите яйца два дни подред бяха жалка картинка - сива консистенция, на третия ден бяха нормални, добре че имаше и други разновидности с яйца. Докато плувах в басейна един мъж започна да търка плочките от вътрешната страна и всичко отиваше във водата, направо изумях, направих забележка че това се прави, когато няма хора в басейна. Аз не съм особено гнуслива, но има други гости на хотела, които биха били много по-критични, когато видят как мръсотията отива във водата. Климатикът е в хола, а апартамента беше непреходен, няма как климатикът да охлади или затопли, другите стаи, трябва да се намери някакво друго решение...

Луксозно спално бельо, удобни възглавници. Почистването е на ниво, жените се стараят. Апартаментът е с две бани, което е голямо удобство. Храната не отговаря на 5*, но има какво да се яде, чудесно свинско печено, добри салати, два три вида топли гарнитури(ставащи за ядене), закуската е нормална. Специални адмирации за шеф Исмаил(топла точка), изключително любезен и внимателен, прави перфектни омлети и палачинки. СПА центърът не е пренаселен и може да се ползва спокойно. Хотелът не е лош, но има какво още да се желае. В общи линии сме доволни.

Престой през септември 2023 г.

• Оценено на: 22 август 2023 г.

Успяхме да си починем
    • Престой от 4 нощувки

Леглото през първия ден скърцаше като от horror филм, за щастие го оправиха на следващия ден. Самият матрак е с пружини, което не е най-прекрасния experience. Халатите имаха петна по тях (не се сменяха), някои от хавлиите също. Вътрешният басейн беше с леко зелен оттенък, не знам дали по-топлата вода е причината или осветлението (определено не е като на снимките) Залата с джакузитата беше на моменти твърде задушна, добре че имаше врата, която да се отвори, че да стане течение и да влезе кислород

Закуската беше обилна и се зареждаше постоянно. Персонала беше мил и отзивчив. "Апартамента" беше просторен, леглото голямо, терасата приятна, банята също. Всеки ден се сменяха хавлиите. СПА-то главно се състои от 1 вътрешен басейн + 2 джакузита и 1 външен плувен. "Аквапарк" частта е главно за деца, тъй като басейните там са плитки. Въпреки че имаше доста семейства и гости на хотела, не сме имали проблеми със шум и тн. Имаше достатъчно място да паркираме отпред пред хотела, не е нужно да се заплаща паркинг

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 19 август 2023 г.

• Делукс екзекютив суит с планински изглед
    • Престой от 5 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Труден достъп с детска количка, препълнен ресторант за закуска и вечеря. Апартаментът беше амортизиран. При настаняването беше почистен добре, но по време на престоя ни почистването се състоеше от смяна на кърпите и изпразване на кошчетата, без почистване на пода и банята

Басейните, детската анимация

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 15 август 2023 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Има проблеми с достъпността за хора с увреждания, т.е. придвижващи се в инвалидна количка. Труден е достъпът от някои хотелски крила до аквапарка, като вариант е излизане отвън и преминаване през подземен паркинг. Изградената на входа на ресторанта рампа не ни бе от полза, тъй като бе прекалено стръмна и с прекалено остър ъгъл между нея и горното ниво, поради което основата на инвалидния скутер опира и не може да мине. Може би с обикновена количка предизвикателство ще бъде само големия наклон. Има стъпала, които нямат алтернатива, включително към СПА центъра от някои крила. Персоналът е съпричастен, но няма как да помогне в случая.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 12 август 2023 г.

Добро
    • Делукс екзекютив суит с планински изглед
    • Престой от 7 нощувки

Защо в Български хотел персонала не говори Български? Опитваш на английски и резултата е същият. Във всички заведения на хотела единствената комуникация е с ръкомахане!

Уютно място с отлична стая и вкусна храна

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 8 август 2023 г.

• Джуниър суит
    • Изпратено от мобилен телефон

Обстановката в стаята, стара мебелировка,не отговаряща на 5 звезди.

Богата, разнообразна закуска.

Престой през август 2023 г.

• Оценено на: 16 юли 2023 г.

Препоръчвам
    • Изпратено от мобилен телефон

Най-много ми хареса аквапаркът. Добре устроен и идеален за почивка. Водата е топла, което за външен басейн в Банско си е рядкост... Храната беше вкусна, стаята - просторна, персоналът - отзивчив, помещенията - чисти. Централната част на града е на около 20 минути пеша. Там са хубавите заведения, от тези наоколо не съм впечатлен. Имайте предвид, че през лятото спането на отворен прозорец може да е предизвикателство, тъй като минаващата непосредствено до хотела река Глазне е много шумна.

Престой през юли 2023 г.

• Оценено на: 31 октомври 2022 г.

Половината Spa Център не работеше

Храната беше супер. Имаше избор.

Престой през октомври 2022 г.

• Оценено на: 31 октомври 2022 г.

7.0
    Недоволен
    • Екзекютив суит
    • Изпратено от мобилен телефон

Басейните бяха студени. Бяха далеч от 28-те обявени градуса.Детето умря от студ за едната минута в която беше в басейна. Стаята беше занемарена и имаше много счупени неща. Пердето в спалнята висеше, лампата в хола беше счупена, за да ползваш тоалетната трябва да си не по-висок от 160 см. Джакузитата заради, които реално отидохме бяха "в ремонт", но никъде това не е обявено. Хотела е далеч от 5-те му дадени звезди. Поредното място, което е хубаво само на реклама. За капак разбира се, когато поискахме кошара за детето, ни дадоха счупена ... Това не подхожда на място където ти искат 6 лв. за малко шише вода.

Храната и на трите хранения е много разнообразна.

Престой през октомври 2022 г.

• Оценено на: 5 септември 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Леглото в спалнята скърцаше, а сифонът в банята се запушваше.

Обслужването беше много добро, гледката към планината много ни хареса. Храната на закуска беше много вкусна. Апартаментът, в който бяхме настанени, беше голям и разполагаше с всичко необходимо.

Престой през септември 2022 г.

• Оценено на: 15 август 2022 г.

• Група
    • Изпратено от мобилен телефон

Размерът на стаятя беше много добър, но самата стая беше доста амортизирана- скърцящи дръжки, незатварящи се врати, неотварящи се гардероби. Също така обзавеждането беше поувехтяло за претенцията, нивото и цената на хотела.

Градината, спа-центъра и обслужването бяха на ниво.

Престой през август 2022 г.

• Оценено на: 25 юли 2022 г.

8.0
    Хубави басейни и местоположение, но разминаване в съотношение звезди - храна (вечеря).
    • Изпратено от мобилен телефон

Хотела е като лабиринт,за да стигнем до стаята сменяме два асансьора. Бяхме настанени на 5 етаж, липсваше параван, ограда със съседната стая,директно можеш да прескочиш при съседите. Точно на покрива при нашата стая имаше доста оси, което възпрепятстваше отварянето за проверяване. (особено когато има алергични). Има климатик само в едната стая,докато в другата където е спалнята липсваше, в горещите летни дни си е огромен минус.Част от ламината се беше отчупил имаше постоянно някакви малки мравчици които обикаляха района. Като цяло едно освежаване на стаята няма да е излишно,част от мебелите бяха износени. Спа центъра ми се видя малък, в силния зимен сезон би бил тесен за гостите особено сауните,които са малки. Най - голямото разочарование, лично за нас е вечерята. Не мога да повярвам, че хотел претендиращ да бъде 5* си позволява подобна посредствена храна. Това което беше приготвено беше безвкусно,малък избор (предполагам това е капацитета тъй като има само два плота на които се поставят салати и основни храни). Подобно качество отговаря на непретенциозен 3* хотел.Десерти те изглеждаха сякаш купени от супермаркета, разопаковани и оставени на плота. Закуската беше много хубава,приготвяне на омлет,палачинки на място, повече видове сирена,кашкавал, салами.

Разположението на хотела, гледката към планината, външните басейни,закуската.

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 24 юли 2022 г.

8.0
    Прекрасен хотел с външен басейн, но с кухня на много ниско ниво
    • Изпратено от мобилен телефон

Единственото нещо, което не ни хареса и при двата ни престоя е храната! Първото ни посещение беше по време на Ковид и на сет меню, като тогава ги оправдахме и решихме, че е заради ситуацията. Но този път нямаше какво да ги извини. Бяхме с включена закуска и вечеря. Закуската беше горе-долу добре, но нищо отличително като за 5-звезден хотел, какъвто е именно Регнум. Вечерята беше под всякаква критика - безвкусни течни манджи, неовкусени разядки, разтекли се домати, малък избор, както и полуфабрикати, които всъщност бяха най-вкусните от всичко останало (бланширани картофки уеджис, крокети и бутер банички), почти никакви десерти - а тези които имаше определено не ставаха за ядене. Наистина не мога да повярвам как толкова ренумиран хотел, с прекрасни условия, предлага толкова недопустимо безвкусна и бедна на избор храна... Надявам се да подобрят кухнята си, т.к. това е единственото, което ще ме спра да отида отново там.

Хотелът е чист, персоналът дружелюбен, усмихнат и желаещ да помогне при нужда. За втори път отсядаме в Регнум, като и двата пъти получаваме страхотни апартаменти - просторни, уютни, с огромна баня и определено най-удобното легло, на което съм спала в хотел в България. Външният басейн е прекрасен, много чист, поддържан, със зеленина около шезлонгите, наистина приказно.

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 21 юли 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Хотела е лабиринт ,трудно е за откриване спато .Цените в ресторанта са прекалено завишени и неотговарят на качеството... В детския кът няма аниматор който да наглежда децата с изключение на момента от 1 час вечер от 8 до 9 когато е детската дискотека.

Има забавления за децата-занимания в басейните,детска дискотека....

Престой през юли 2022 г.

• Оценено на: 10 юни 2022 г.

• Екзекютив делукс суит
    • Престой от 3 нощувки

Престоят ни включваше изхранване (закуски+вечери) и предвид, че хотелът бе почти празен, храната се избираше от меню. Начинът на приготвяне на храната не ни допадна особено много, но все пак това е субективно. Липсваше ни разнообразие и хубаво кафе. По време на престоят ни токът в стаята ни два пъти спря, но имаше бърза реакция от страна на персонала.

Студиото беше чисто и просторно. Персоналът много услужлив и любезен. Стаите се почистваха всеки ден. Спа зоната беше поддържана и приятна. Нямаше никакви струпвания и басейните бяха буквално само за нас, но трябва да се вземе предвид, че престоят ни беше в делнични дни, извън активния сезон. Локацията на хотела е в непосредствена близост до ски пистите и през зимния сезон това е голямо удобство, иначе е по-скоро далеч от централната част на града.

Престой през юни 2022 г.

• Оценено на: 6 юни 2022 г.

• Изпратено от мобилен телефон

Ресторанта има 5* които са абсолютно незаслужени,лошо качество на храната и оскъден избор, няма табелки и се чудиш това какво е , има един оливерник със зехтин за всички гости в ресторант,което е много неудобно.На закуска един вид сок,на вечеря един вид сирене.Толкова лошо изпълнение в ресторант скоро не бяхме виждали.

Чиста и голяма стая,приветлив персонал.

Престой през юни 2022 г.

• Оценено на: 2 юни 2022 г.

Чудесен
    • Изпратено от мобилен телефон

Хотелът е страхотен! Богата и вкусна закуска и вечеря, много добър спа център, изключителна чистота навсякъде. Препоръчвам!

Престой през май 2022 г.

Показване 1 - 25

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: