Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от/до летището

8.7

• Безплатен WiFi

8.1

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 75

• Оценено на: 22 септември 2019

Удобен хотел!

Всичко беше наред.

Бяхме общо компания от 4 човека. Всички останахме изключително доволни от кухнята на хотела - голяма част от закуската бяха домашни неща, а на вечеря сами решихме да опитаме храната в ресторанта и не съжалихме! Не успяхме да използваме спа центъра, но персонала беше така добър да ни предложи предварително затопляне на джакузи/сауна и т.н. в случай, че искаме да ги използваме. Едната ни стая се намираше точно до пералното помещение, та успявахме да чуваме пералнята/сушилнята. Тук е време да изтъкна, че през вечерта и двете машини бяха спряни без да се налага ние да правим забележка. Като цяло имахме кратък, но хубав престой!

• Оценено на: 11 септември 2019

6.7
    Персоналът е приветлив, храната, която предлагат е с домашни...
    • Изпратено от мобилен телефон

Закуската е на блок маса, което е ок, но не е предвидена за броя гости в хотела и е малко от типа " кой предвари, той завари". СПА-то работи до 22ч и ако не е празничен ден ( т.е повече гости в хотела), може да няма човек, който да ви затопли джакузито или да ви пусне сауната.

Персоналът е приветлив, храната, която предлагат е с домашни продукти и това я прави изключително вкусна. СПА зоната е устроена много романтично. Имат много симпатично дворче със сладки котета. Паркингът е безплатен, ( била съм и на места с платен паркинг). Хотелът е поддържан и си личи.

• Оценено на: 26 август 2019

Изключително сме доволни от отношението на собствениците.
    • Престой от 2 нощувки

Изключително сме доволни от отношението на собствениците. Изключително мили и усмихнати хора. Хотелът е изключително приятен, храната е много вкусна. Стаята беше чиста и с уникална гледка. Много сме доволни, получихме домашен уют на това прекрасно място. Идеално за семейства за деца.

• Оценено на: 6 август 2019

9.6
    Прекрасен хотел в дълбоките дебри на прекрасната планина
    • Престой от 1 нощувка

В менюто, където пише "наденичка",да пише "македонска наденица".

Прекрасна закуска.Миглена като рецепционист и сервитьор е без грешка.

• Оценено на: 31 юли 2019

Чистота и много мило отношение, персонала е прекрасен просто...
    • Изпратено от мобилен телефон

Чистота и много мило отношение, персонала е прекрасен просто нямам думи ,такова отношение никъде не съм срещала!!!Много сме доволни и от храната ,спа от всичко, много благодаря за всичко на персонала ,дано има повече места с такова отношение към клиента!!!

• Оценено на: 29 юни 2019

Персоналът е изключително любезен и гостоприемен.
    • Изпратено от мобилен телефон

Персоналът е изключително любезен и гостоприемен. Спа центърът е прекрасен и цялостната обстановка ни накара да се почувстваме като у дома си. Благодарим ви за всичко❤️

• Оценено на: 16 Май 2019

Приятно и топло посрещане.
    • Изпратено от мобилен телефон

Приятно и топло посрещане. Усмихнат и любезен персонал. Уютна атмосфера. Хубаво обзавеждане в стаите. Приятна гледка към селото и скалите над Триград. СПА зоната си заслужава. Препоръчвам.

• Оценено на: 5 Май 2019

9.2
    Прекрасен спа център, направен уютно.
    • Изпратено от мобилен телефон

Бих дала пълна десятка и бих се върнала там, ако леглото бе удобно. Много амортизиран и неудобен матрак.

Прекрасен спа център, направен уютно. В парната баня имаше и билки. Чистота навсякъде. Халати в стаята + достатъчно хавлии. В банята имаше много интересени и ароматни сапун, шампоан и лосион за тяло. Храната в ресторанта бе много вкусна. Овчарската салата бе огромна:) Любезен персонал.

• Оценено на: 3 Май 2019

9.6
    Много приветливо отношение към гостуващите.
    • Изпратено от мобилен телефон

Много приветливо отношение към гостуващите. Хотелът е чист, много добре отоплен, с добра кухня. Местоположението му е удобно, за да се разгледат всички забележителности в околността.

• Оценено на: 29 април 2019

Много добра обстановка.
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше чудесно! Единствено би могло малко да се разнообрази закуската сутрин. Чисто по женски ми липсваха малки неща като огледало в спалнята, а тоалетните принедлежности бяха само един брой за трима човека. Иначе страхотно!

Много добра обстановка. Чисто и поддържано. Стаята беше голяма, терасата още повече. Гледката е страхотна, а реката минава точно до хотела. Персонала бяха много приятни и отзивчиви, особено момичето, което ни сервираше в ресторанта :)

• Оценено на: 23 април 2019

5.0
    Храната беше вкусна
    • Изпратено от мобилен телефон

Менюто е много ограничено, повечето неща ги нямат налични или не влизат в пакет all inclusive, същото важи и за напитките, което разбираш на регистратурата при настаняване, тъй като не е опоменато тук в офертата им. Храната беше вкусна, но при всяко второ нещо, което си избереш от менюто ти казват, че не влиза в пакета и трябва да се заплати отделно. Цените не са изобщо ниски, така че може поне отношението им към посетителите да е по-адекватно и да не пишат глупости от сорта на аll inclusive, защото явно не знаят значението! За съжаление не бих го препоръчала на други!

Храната беше вкусна

• Оценено на: 11 април 2019

Хотелчето е невероятно, всички са супер приветливи , а закуската е вълшебна.
    • Престой от 2 нощувки

Хотелчето е невероятно, всички са супер приветливи , а закуската е вълшебна. СПА зоната е много добре , силно препоръчваме да останете поне един уикенд. 10/10 !!!

• Оценено на: 5 април 2019

Много добро
    • Престой от 2 нощувки

Имаше някои малки неудобства в стаята ни - липса на достатъчно контакти на удобни места ( например в банята и такива около леглото), липса на закачалка и огледало , телевизора не беше на много удобно за гледане място. Пътя по който се стига до хотела, ако е само един ( по който сме стигнали ние ), доста странно - през някакви селскостопански постройки и черен път и животни.

Доволната съм от СПА - то ( в предвид цената, големината, мястото на хотела), от храната в ресторанта, обслужването беше ОК, цената също. Хареса ми стила, в който е направен и ресторанта и целия хотел

• Оценено на: 20 март 2019

Ако желаете да се докоснете до магията на Родопа планина и...
    • Престой от 1 нощувка

Паркинга е малък. Според мен би било добре, да се разграфят паркоместа.

Ако желаете да се докоснете до магията на Родопа планина и родопското гостоприемство, това е мястото! Домакините са любезни млади хора, който се грижат за комфорта на гостите си. Хотелът е изключително уютен и стилен, стаята и банята ни бяха чисти и просторни, с гледка към планината. Очаровахме се от храната, която опитахме в ресторанта, и особено от киселото мляко с боровинки :) Забележителностите в Триград и наоколо определено заслужават да бъдат посетени, а след дълга разходка, СПА центъра и джакузито са чудесни!

• Оценено на: 17 март 2019

Хотелът е с много добра локация, което ни позволи да се...
    • Престой от 5 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Хотелът е с много добра локация, което ни позволи да се докоснем до невероятните природни красоти. Отношението на персонала беше невероятно, кухнята също. Адмираци и благодарности към целия персонал на хотела. Спа зоната е много уютна, стаите също, чисто и топло.

• Оценено на: 25 февруари 2019

Перфектен!!!
    • Престой от 1 нощувка

Леко беше хладно в ресторанта, което може би е породено, от наистина ниските външни температури.

Невероятно приветлив и любезен екип, който прец целият ни престой, постоянно се грижеше за нашият комфорт.

• Оценено на: 25 февруари 2019

Място, което трябва да бъде посетено отново.
    • Престой от 2 нощувки

Хотел с изключително удоба локация, с указателни табели до мястото. Изключително чист, с невероятно учтив персонал, готов да помогне при всякакви обстоятелства. Конфортни стаи с неописуема гледка, чист и поддържан спа цнтър. Препоръчвам сърдечно.

• Оценено на: 20 ноември 2018

4.2
    Стаите бяха почистени добре.
    • Изпратено от мобилен телефон

За три нощувки не успяхме нито веднъж да ползваме СПА център! Нямаше кой да го включва .За храната няма да изпадам в подробности,но беше Провал.

Стаите бяха почистени добре.Обекта има потенциал но няма персонал.

• Оценено на: 1 ноември 2018

Прекрасни стаи, чист въздух и красива гледка.

Без забележки

Прекрасни стаи, чист въздух и красива гледка. Вечерята ни беше чудесно приготвена. Богата закуска с вкусотии от местни производители. В хотела работят много слънчеви и отзивчиви хора.

• Оценено на: 10 октомври 2018

Много уютно и приятно място. Препоръчваме :)
    • Престой от 3 нощувки

Нямаше готвач за момента, но имаше закуска, а и ни насочиха на хубави места в селото.

Обзаведено със стил, много уютно, приятни и гостоприемни хора. Парната баня е страхотна, с билки от района.

• Оценено на: 28 август 2018

Нейчо Нейчев - полудоволен
    • Изпратено от мобилен телефон

Не ми хареса, че стаята е много малка, няма балкон и гледа към кокошарник. Стая номер 102. Не ми хареса, че трябваше да помоля да включат сауната и последваха допълнителни въпроси дали ще позвам парната баня да знаят дали да я включват. След като включиха двете това не им беше достатъчно да разберат, че ще ползвам СПА зоната и оставиха джакузито покрито... Помолих се да го открият, водата беше мръсна. Собствениците са възрастни хора, които не трябва да управляват хотела, защото той е чисто нов, но те с обслужването си го прецакват. Не ми хареса закуската, не ми хареса, че хотела не разполага с действащ ресторант, няма паркинг и до него се стига по черен път. Отоплението е централно и студените дни в стаите и ресторанта е ужасен студ, а няма алтернативно отопление.

Уникално високо ниво на хигиена (изключение - джакузито). Много хубави завивки, перфектно изчистена стая, уютен ресторант, всичко е направено с огромно внимание към детайла и се пази изключително чисто. Хотела е прекрасен, управлението му обаче куца.... Има минуси, но са поправими.

• Оценено на: 19 август 2018

8.3
    Обстановката вътре в хотела е много приятна, всичко е...
    • Самостоятелно пътуващ
    • Престой от 1 нощувка

Достъпът до хотела е затруднен - пътят е разбит и труден, паркингът е недостатъчен, в стаята няма хладилник.

Обстановката вътре в хотела е много приятна, всичко е направено и поддържано с много вкус и внимание. Персоналът е много учтив и внимателен. Чисто, спокойно, удобно.

• Оценено на: 17 август 2018

Нощувка във Триград
    • Изпратено от мобилен телефон

Ресторанта не работеше , няма асансьор

Момичето на рецепция беше учтиво и усмихнато. Хотела чист и стилно направен . Персонала усложлив и готов да помогне.

• Оценено на: 11 август 2018

8.0
    Хотелът е ок, домакини са родителите на собственика - те са...
    • Изпратено от мобилен телефон

Основен проблем е ароматът от близките обори, който нощем изпълва стаята при отворена врата.

Хотелът е ок, домакини са родителите на собственика - те са мили и гостоприемни. Мястото е поддържано, спокойно и с хубава гледка. Има дори малка библиотека.

• Оценено на: 30 юли 2018

Относително добре.
    • Престой от 1 нощувка

Тесен и неудобен път до хотела. Хотелът се намира до двора на бившето ТКЗС. Не предлагаха вечеря. Препоръчаха ни ресторант, който беше добър.

Чисто. Закуската беше добра.

• Оценено на: 14 юли 2018

6.7
    Всичко е чисто ново, блести от чистота.
    • Изпратено от мобилен телефон

Чакахме 15минути да ни настанят. Стаята ни граничеше с помещението с пералня и сушилня, които работят доста шумно. Трябваше изринчо да помоля, за да я спрат в 15часа следобед, и да ми кажат, че ще я пуснат чак към 16 часа.... явно се очаква гостите за 1час да са се наспали на обяд. Спа—центъра работи само от 17 до 22. По това време гостите е по вероятно да предпочетат да вечерят и за басейн времето много се скъсява.Има много какво да се направи за повишаване на професионализма на персонала, т.к. към момента такъв липсва.

Всичко е чисто ново, блести от чистота. Хотелът е съвсем нов и модерен. Помислено е за всичко, за да е удобно и изискано, от към база не е пестено и е на много отлично ниво.

• Оценено на: 10 юни 2018

9.6
    Самия хотел е направен с вкус и добре поддържан.
    • Престой от 2 нощувки

Ресторанта и по точно предлаганото меню.Няма никакво разнообразие на ястия.Самото меню не е богато ,а и това което се предлага в него го нямаше.Закуската беше еднообразна,чая се предлагаше в обикновенна кана и беше почки винаги студен.Хубаво е да се предлагат ястия от месната кухня.

Самия хотел е направен с вкус и добре поддържан.

Престой през май 2018

• Оценено на: 11 април 2018

6.3
    При по-добро обслужване може и отново
    • Престой от 2 нощувки

Липсата на асансьор. Обслужването и комуникацията с персонала е под всякаква критика. Персоналът не се справя с поръчките в ресторанта, чака се с часове за поръчките, което много изнервя. Сауната и парната баня работят едва след 17 ч. Паркинг на практика няма, паркира се на улицата.

Прекрасна хотелска база, добре поддържана и чистотата е на високо ниво.

• Оценено на: 25 март 2018

9.2
    Хареса ни обстановката, спа центъра и закуската.
    • Престой от 2 нощувки

Вечерята, която ни приготвиха беше зле. Поръчахме си печена свинска пържола, а ни донесоха сурова.

Хареса ни обстановката, спа центъра и закуската. Стаята беше приятна, банята чиста.

Престой през март 2018

• Оценено на: 4 март 2018

Страхотно!
    • Пътуване по работа
    • Престой от 2 нощувки

Едиствено в ресторанта е добре да е мааалко по-топло, предполагам, че е заради френските процорци :)

Прекрасно място, много добро за релакс и за разглеждане на туристическите забележителности, изключително топло и комфортно въпреки че студът навън беше доста стабилен.

• Оценено на: 20 февруари 2018

7.9
    Хотела и стаята бяха направени с вкус и е много уютно.
    • Изпратено от мобилен телефон

В ресторанта беше студено (ледено сутринта), както и вечер в стаите парното ставаше съвсем слабо и липсваше сутрин.

Хотела и стаята бяха направени с вкус и е много уютно. СПА-то също е хубаво.

• Оценено на: 31 януари 2018

9.6
    Изключително приветлив, обгрижващ клиента и коректен...
    • Престой от 2 нощувки

Независимо, че в самото начало на с.Триград, го намерих трудно. Дори и с навигация.

Изключително приветлив, обгрижващ клиента и коректен персонал от началото до края! В готовност е винаги да помага. Всички предлагани услуги от обявата, независимо от заетостта на хотела, се предлагат на 100*%. Винаги, бих го посетила пак и предложил на близки приятели!

• Оценено на: 19 октомври 2019

Уникално място, гостоприемни домакини, вкусна храна и чисти...
    • Изпратено от мобилен телефон

Уникално място, гостоприемни домакини, вкусна храна и чисти и уютни стаи! Препоръчвам горещо!

Престой през октомври 2019

• Оценено на: 4 октомври 2019

9.2
    Страхотно местенце, хотелът е хубав, храната също, а...
    • Изпратено от мобилен телефон

Страхотно местенце, хотелът е хубав, храната също, а собствениците са много мили и приятни хора.

• Оценено на: 27 септември 2019

всичко беше ок

всичко беше ок

• Оценено на: 16 август 2019

Обслужването е на високо ниво,храната е много вкусна

Обслужването е на високо ниво,храната е много вкусна

• Оценено на: 25 юли 2019

9.6
    Много красива природа, модерен дизайн на стаите, конфорт и...
    • Престой от 2 нощувки

Много красива природа, модерен дизайн на стаите, конфорт и безупречна чистота. Бяхме посрещнати от мили и любезни стопани.

• Оценено на: 10 юли 2019

Перфектната почивка

няма такова

планината

• Оценено на: 26 юни 2019

Искра Давидкова
    • Изпратено от мобилен телефон

Всичко беше прекрасно, хотела, посрещането, чистотата, обслужването! Ще го препоръчам на приятели!

• Оценено на: 20 юни 2019

Прекрасен Триград

Всичко ни хареса

Благодарим ви беше прекрасно

• Оценено на: 18 юни 2019

Магията Триград 😊
    • Престой от 4 нощувки
    • Изпратено от мобилен телефон

Прекрасна природа и домакини!

• Оценено на: 14 юни 2019

Много бяхме доволни!
    • Пътуване по работа
    • Изпратено от мобилен телефон

На места имаше следи от влага.

Много чисто и приятно място. Храната в ресторанта е вкусна. Препоръчвам ако пътувате в региона.

• Оценено на: 21 Май 2019

Много добър избор
    • Изпратено от мобилен телефон

Много добър избор. Цялото семейство оста доволно.

• Оценено на: 12 Май 2019

7.1
    Беше добре.
    • Изпратено от мобилен телефон

Закуската на блок маса. В стаята имаше много влага.

• Оценено на: 11 април 2019

Всичко беше на много добро ниво

Всичко беше на много добро ниво

• Оценено на: 8 април 2019

Страхотен хотел, любезен персонал и отлично обслужване.
    • Изпратено от мобилен телефон

Страхотен хотел, любезен персонал и отлично обслужване.

• Оценено на: 6 април 2019

Димитър
    • Изпратено от мобилен телефон

Кошчето в банята беше пълно с отпадъци ..

Персонала е учтив и старателен ! Хотела предлага много добра закуска :)

• Оценено на: 11 март 2019

5.8
    Храната в ресторанта не беше на нужното ниво и с прекалено...
    • Престой от 2 нощувки

Храната в ресторанта не беше на нужното ниво и с прекалено високи цени. Обслужването не беше на нужното ниво.

• Оценено на: 20 февруари 2019

Страхотна атмосфера, страхотно отношение на персонала, ако...
    • Изпратено от мобилен телефон

Страхотна атмосфера, страхотно отношение на персонала, ако искате да си починете, това е мястото

• Оценено на: 4 февруари 2019

Страхотно място за релакс
    • Престой от 2 нощувки

Менюто може малко да се обнови...

Обслужването е страхотно. Невероятна приятелска атмосфера. Благодаря за това,че направих те престоят ни страхотен

• Оценено на: 18 януари 2019

• Оценено на: 25 декември 2018

Всичко там е прекрасно

Всичко там е прекрасно

• Оценено на: 6 декември 2018

9.2
    Топло и чисто, СПА центъра е добър.
    • Изпратено от мобилен телефон

Кафето към сутришната закуска е пародия.

Топло и чисто, СПА центъра е добър. Всичко много ми хареса

• Оценено на: 21 ноември 2018

Страхотно местенце и стопани
    • Престой от 2 нощувки

Не случихме на посетители. Бяха изключително шумни и крещяха от 7 часа сутринта , както и след 00 часа.

• Оценено на: 20 ноември 2018

Приятно и уютно място, много приветливи, усмихнати и...
    • Изпратено от мобилен телефон

Приятно и уютно място, много приветливи, усмихнати и старателни домакини !

• Оценено на: 5 ноември 2018

Уютно и приятно място!
    • Изпратено от мобилен телефон

Липсата на персонал!Хотела има нужда от поддръжка!

Уютно и приятно място!

• Оценено на: 24 октомври 2018

Луксозен, тих и уютен хотел.Препоръчвам Ви го.
    • Престой от 2 нощувки

луксозни и уютни стаи, любезен персонал.Скромна ,но удовлетворителна закуска!

• Оценено на: 15 октомври 2018

9.6
    Идеалната база за изследване на интересния район
    • Престой от 2 нощувки

Любезен и отзивчив персонал. Чисто и приятно място

• Оценено на: 6 октомври 2018

• Оценено на: 29 септември 2018

7.1
    приемлива за една нощ
    • Престой от 1 нощувка

неудобни легла, не навсякъде, където имаше крушки в лампите, ресторантът не работеше

чудесен изглед, нов хотел

Страхотно място и природа.превъзходно

• Оценено на: 3 август 2018

Швейцария пасти да яде :-D
    • Изпратено от мобилен телефон

Закуската не беше на 6 за разлика от всичко останало. Може би е било инцидентно.

Швейцария пасти да яде :-D

• Оценено на: 22 юли 2018

Спокойствието и самата локация на мястото
    • Икономична двойна стая
    • Изпратено от мобилен телефон

Нищо от екстрите, които са дадени не са налични, освен закуска

Спокойствието и самата локация на мястото

• Оценено на: 10 юли 2018

4.2
    не ми хареса
    • Престой от 2 нощувки

Няма персонал, няма кухня, до хотела се стига през черен път и през полуразрушено стопанство.

Чисто, имаше избор на закуската

• Оценено на: 4 Май 2018

2.5
    снимките нямат общо с действителността, трудно откриване на...

Всичко

снимките нямат общо с действителността, трудно откриване на хотела, няма паркинг, няма постерминал, няма човек на рецепция.

• Оценено на: 16 април 2018

7.5
    Страхотен персонал, много чисто и уютно.
    • Изпратено от мобилен телефон

Страхотен персонал, много чисто и уютно. Бихме ги посетили отново с удоволствие!

• Оценено на: 9 април 2018

6.7
    Моля, сложете табели в селото как се стига до хотела!
    • Самостоятелно пътуващ
    • Изпратено от мобилен телефон

Моля, сложете табели в селото как се стига до хотела!

• Оценено на: 8 април 2018

Разочарована съм !
    • С домашен любимец
    • Изпратено от мобилен телефон

Бедна кухня,лошо отношение към домашните любимци

• Оценено на: 27 февруари 2018

Много добре
    • Изпратено от мобилен телефон

Единственото коетое неми хареса е слабо меню за кухнята. .малко работи има всичко друго много добро особено спа центъра

• Оценено на: 18 февруари 2018

9.6
    Беше идеално чисто, усещаше се атмосфера на място начравено...

Нямам забележки.

Беше идеално чисто, усещаше се атмосфера на място начравено с любов.

• Оценено на: 11 февруари 2018

Прекрасно обслужване-топло и чисто.
    • Изпратено от мобилен телефон

Прекрасно обслужване-топло и чисто.

• Оценено на: 12 януари 2018

Един много добър хотел с любезни домакини и много приятен...
    • Престой от 1 нощувка

Един много добър хотел с любезни домакини и много приятен Спа център. Стаите са топли и чисти, както и Спа -центъра.

• Оценено на: 8 януари 2018

Прекрасно място
    • Изпратено от мобилен телефон

Топло, вкусно и прекрасна гледка

• Оценено на: 4 януари 2018

Чудесен Хотел с приветливи и много отзивчиви хора.
    • Изпратено от мобилен телефон

Няма нещо,което да не ни е харесало.

Чудесен Хотел с приветливи и много отзивчиви хора.

• Оценено на: 5 ноември 2017

6.3
    Локацията е супер, близо до пещерите :)
    • Престой от 1 нощувка

Леко хладно беше в стаите и ресторанта. Закуската беше на блок маса, но беше малко оскъдна блок маса.

Локацията е супер, близо до пещерите :)

Престой през октомври 2017

Има 79 отзива без текст. Това се отразява на общата оценка.

Показване 1 - 75

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: