Места за настаняване Полети Автомобили под наем Таксита от/до летището

• Съотношение цена/качество

• Безплатен WiFi

7.2

100% проверени отзиви

Реални гости. Реални престои. Реални мнения.

Научете повече- отваря диалогов прозорец
Напишете отзив

Показване 1 - 70

• Оценено на: 22 септември 2019

Останахме очаровани от посрещането, обслужването и топлото...
    • Изпратено от мобилен телефон

Останахме очаровани от посрещането, обслужването и топлото отношение. Пътувахме по работа и преди да пристигнем прочетохме няколко негативни коментари и бяхме скептично настроени. Много ни хареса хотела и спа-то и даже удължихме престоя, за да си оставим време и за почивка. Благодарима на всички в хотела и с удоволствие ще дойдем пак!

• Оценено на: 21 септември 2019

8.8
    Личи си, че хотелът е направен с вкус!
    • Изпратено от мобилен телефон

Личи си, че хотелът е направен с вкус! Персоналът беше много любезен, закуската беше с добро качество. Леглата и особено олекотените завивки са супер :)

• Оценено на: 13 септември 2019

приятен
    • Престой от 6 нощувки

Някои рецепционистки не говореха български, което е недопустимо за български хотел. Отдалеченост от всичко и без транспорт. Хигиената на банята не се поддържаше и изхарчените консумативи не се зареждаха. Освен наличността на кана за топла вода нямаше поне една лъжичка с която да си разбъркаш чая. Паркинга е извън хотела и трябва да си пренасяш багажа по една черна и стръмна пътечка.

Закуската е прилична. Отдалечено от плаж, крайбрежна алея и центъра.

• Оценено на: 12 септември 2019

5.4
    Разочарование
    • Изпратено от мобилен телефон

Платихме за стая със спалня,а получихме две отделни легла,които бяха съединени, банята и общата мини тераса, от която може да влезе съсед,това е недопустимо! Персоналът беше много рядко усмихнат и не казваха даже и добро утро. Цялостният евент спаси почивката ни от пълно разочарование особено спряно цена/качество.

Събитието,което беше организирано в хотела.

• Оценено на: 12 септември 2019

7.1
    Закуската беше бедна, имайки предвид 3те звезди на хотела.
    • Престой от 3 нощувки

Проблемът с паркинга не ми хареса. Имаше коли, паркирали за 2 паркоместа. При положение че се взимат данни за колите, смятам че хората на рецепцията е редно да реагират при такива ситуации.

Закуската беше бедна, имайки предвид 3те звезди на хотела.

• Оценено на: 2 септември 2019

7.5
    Хубаво и чисто място, отзивчив и любезен персонал.
    • Престой от 5 нощувки

Имаше доста кучета, които лежаха пред ресторанта и пред хотела, които очакваха храна от гостите на хотела. Водата в басейна беше студена, както и липсата на душове при басейна.

Богата и разнообразна закуска, необходимо е по-голямо разнообразие на плодовете.

• Оценено на: 25 август 2019

7.5
    Сериозен човек с усмивка!
    • Престой от 1 нощувка

Матраците на спалнята.Водата в басейна студена.Малко са чадърите и шезлонгите около басейна.Паркинга за автомобили е недостатъчен.

Добра закуска.Хубава стая.

• Оценено на: 24 август 2019

7.9
    Любезен, учтив и съдействащ персонал.
    • Изпратено от мобилен телефон

Кухненският бокс не беше оборудван - счупен нож (който смениха), за четирима човека се полагаха: три вилици, две супени и пет десертни лъжици, много малка тенджера, две големи чинии, две малки и две купи за супа. Няма купа за салата, няма белачка, няма фурна. Терасата не беше чистена през целия престой, само на третия ден обраха паяжините от едната страна, иначе вътре беше почистено добре. На петия ден решиха да ни редуцират хавлиите на два комплекта само. След позвъняване на рецепция, където трябваше на друг език да обясня проблема си, защото не знаеха български (?!) - чакахме половин час за другите. Има течове от басейна в паркинга под него. В детския кът миришеше на плесен.

Любезен, учтив и съдействащ персонал. Интериор и екстериор - без забележки, мебелите бяха здрави и добре изглеждащи, удобно се спи дори и на разтегаемия диван. Храната в ресторанта е добра. Голям детски кът. Отлично почистване във вътрешните помещения. Двете тоалетни в помещението са голям плюс за мен! Банята е голяма и удобна. Бяхме забравили докога точно ни е резервацията, и персонала ни е чакал до 13:30 да освободим помещението. След обаждане от тяхна страна бързо уредихме още една нощувка на същата промоционална цена, вместо на стандартната.

• Оценено на: 20 август 2019

danny
    • Изпратено от мобилен телефон

- неподдържан външен басейн - счупени панти на входната врата - храната не беше това, което очаквахме за звездите на хотела - фотоклетките на етажа на бяха разпределени добре и не активираха лампите, а имаше стъпала, които в тъмното няма как да видиш

+ учтив и отзивчив персонал + удобен матрак + тераса с изглед + просторна баня + сейф + масажи + СПА (джакузи, сауна)

• Оценено на: 29 юли 2019

Много чист хотел.
    • Изпратено от мобилен телефон

Много чист хотел. Персонала е страхотен. Обзавеждането ми хареса и удобното легло. Храната беше много вкусна. Всичко е направено така, че наистина да си починеш. До плажа има и транспорт, които не е с кола.

• Оценено на: 28 юли 2019

5.8
    Задоволително, но не препоръчвам и не бихме повторили.
    • Престой от 3 нощувки

Чистотата е на много ниско ниво, както в стаите, така и в целия хотел. Нямаше чисти кърпи вторият ден, а бяха взели нашите. Персоналът не знае български език. Паркингъ е само за 20 автомобила. В апартамент за 2 семейства бяхме с бойлер 50 л и трябваше да се къпим на смени,

Местоположението на хотела е централно и ни хареса, стаите са просторни. Басейнът е голям, има и шезлонги.

• Оценено на: 2 юни 2019

Приказка
    • Престой от 1 нощувка

На първо място, хотелът е страхотен, чист и много добре поддържан. Обслужване и персоналът са на много високо ниво, от които сме много доволни. Определено за бъдеще ще препоръчваме White Rock Castle на близки и приятели :)

• Оценено на: 27 Май 2019

Страхотен хотел
    • Престой от 1 нощувка

Има ресторанти наоколо, с музика до доста късно и това наруши покоя ни. Плажовете, ако изобщо могат да се нарекат така, са ужасни. Пясък няма, морето е мръсно и пълно с водорасли и няма къде да се плува. Освен това е и далеч от хотела, но това не е голяма загуба.

Чудесен хотел с много удобства. Дадоха ни и по-голяма стая, която беше страхотна. СПА услугите също си заслужаваха, може да се играе тенис на маса, да се посети фитнеса, закуската беше отлична. Хотелът е близо до Ботаническата градина.

Престой през май 2019

• Оценено на: 16 октомври 2018

Релакс и спокойствие
    • Престой от 2 нощувки

Стандартните стаи нямат балкон. В стаята нямаше телефон за връзка с рецепцията. Качеството на телевизията не е много добро. Касата на вратата ни бе отметната, каналът в банята бе задръстен оттичането ставаше много бавно и съответно подливаше вода в извън душ кабината. Закритият паркинг е недовършен, ронеше се мазилка.

Хотелът е разположен в непосредствена близост от Двореца и Ботаническата градина. Стилен е и с уникален дизайн. Добре е обзаведен и е с много удобни легла. Стаята разполага с климатик, хладилник и подово отопление в банята за допълнителен комфорт. Учтив и усмихнат персонал. Препоръчвам!

Престой през октомври 2018

• Оценено на: 3 септември 2018

9.6
    Хотела е разположен на 5 минути от Ботаническата градина.
    • Престой от 1 нощувка

Стаята не е много голяма. Огледало има само в банята и е неудобно

Хотела е разположен на 5 минути от Ботаническата градина. Закуската беше добра с достатъчно разнообразие. Леглата са удобни. Персонала е усмихнат и си вършат добре работата.

Престой през септември 2018

• Оценено на: 31 август 2018

Става
    • Изпратено от мобилен телефон

Липсата на достатъчно места за паркинг на територията на хотела; вратите в стаята ни бяха почти бутафорни; дъното на басейна е покрит с някаква гума, поради проблем с течове в гаража; има бездомни кучета, които лаят всяка вечер; цената за качеството на хотела е висока.

Храната в ресторанта; добъро обслужване от персонала; местоположението на хотела - намира се близо до Дворецът и ботаническата градина

Престой през август 2018

• Оценено на: 28 август 2018

6.3
    Хареса ни размера на стаята и наличието на две тоалетни.
    • Изпратено от мобилен телефон

Хотелът не отговаря на 4 звезди. Пристигнах сама с две деца и се оказа, че няма пиколо. Качихме три тежки куфара сами. Едното дете спа на разтегателен диван, изключително неудобен. В стаята беше пълно с мравки. Камериерките пръскаха два пъти с отрова, но това не помогна. За капак се развали единият асансьор и четири дни не го поправиха. Закуската е обявена до 10,30 часа, но след 10 ч. вече не се зареждат продукти. Цената на нощувките не отговаря на предлаганото качество и е далеч по-висока.

Хареса ни размера на стаята и наличието на две тоалетни. Спахме в сюит.

Престой през август 2018

• Оценено на: 16 юли 2018

9.5
    Стил и комфорт!
    • Престой от 2 нощувки

Изключително любезен и слънчев персонал. Невероятно персонално отношение! Комфортна стая с красив морски изглед. Снимките отговарят на действителността! Отлична локация.

• Оценено на: 5 юли 2018

Не бих посетил отново
    • Престой от 3 нощувки

Стаята беше ужасяващо тясна. Вечер в района на хотела има глутница кучета, които рано сутрин вият и трудно се спи.

Всеки ден се сменяха кърпите. Не е имало изчерпали се количества от отделните компоненти на закуската. Фитнеса работи от рано сутринта.

• Оценено на: 4 юли 2018

6.7
    Хареси ни
    • Престой от 2 нощувки

Принципно е описано в офертите за този хотел, но малко странно ни се видя фактът, че в съответната сума за нощувка (която не е малко) няма включени спа процедури, а трябва да се заплаща допълнително.

Хотелът беше добър. Стаята, в която бяхме настанени беше просторна, светла и добре обзаведена. Закуската беше на шведска маса, като всичко беше доста вкусно приготвено. Като цяло сме доволни от пребиваването ни там :)

• Оценено на: 25 юни 2018

6.3
    Съотношението цена и качество на стаята.
    • Престой от 2 нощувки

Съотношението цена и качество на стаята.Вратата на каридора не се отнаряше докрай и това създава дискомфорт.Хавлиите в банята бяха скъсани на места и не еднакви и разни други такива дреболии които дразнят на пръв поглед.

Престой през юни 2018

• Оценено на: 26 април 2018

7.5
    Хареса ми функционалността на апартамента, закрития паркинг...
    • Изпратено от мобилен телефон

Лекото объркване в резервацията.Липсата на кафеавтомат във фоайето.Нямаше алтернативна завивка(чаршаф или одеало).

Хареса ми функционалността на апартамента, закрития паркинг и достъпът до него, ресторанта и неговият персонал.

• Оценено на: 24 април 2018

Комфорт и уют с малки забележки
    • Престой от 1 нощувка

Спалнята за двама беше постлана с единична завивка, обърната по дължина, което беше доста некомфортно, тъй като не беше достатъчно дълга, за да се завием нормално. Нямаше никакво разнообразие от храна на закуска. Пускат се деца в релакс зоната, които пищят и скачат в джакузито, което е недопустимо за СПА център както от съображения за удобство и комфорт на гостите, така и във връзка с безопасността.

Стаите са уникално чисти и добре обзаведени, хотела е много стилен и приятен. Направиха специален жест за повода ни с бутилка шампанско за тяхна сметка, което беше много мило.

• Оценено на: 8 ноември 2017

5.8
    Не бих го посетила отново.
    • Престой от 1 нощувка

Разочаровани от липсата на информация за вечеря - ресторантът вечер не работи и трябваше да поръчваме храна по телефона. При почти празен хотел получихме стая без балкон и без хубав изглед.

Хотелът е в непосредствена близост до Двореца.

• Оценено на: 6 ноември 2017

Отлично местоположение!
    • Престой от 1 нощувка

Предвиденото допълнително легло беше най-лошото, на което някога сме попадали /неудобно,тясно/ и пълна противоположност с останалото обзавеждане. Основната баня има нужда от подобрения, а закуската е посредствена.

Красива панорамна гледка от апартамента. Приятни общи части на хотела и много отзивчив персонал!

• Оценено на: 22 октомври 2017

уикенд релакс
    • Престой от 1 нощувка

Хотелът е твърде отдалечен от оживената част на града и извън сезона е много трудно да намерите каквото и да било наблизо. Ако не смятате да вечеряте в хотела, ще трябва доста да повървите до плажната алея. Стаята беше изключително тясна, без балкон с неудобен за отваряне прозорец и гледка към отсрещното крило на хотела - странен избор от страна на персонала при почти празен хотел. Спа центърът отваря в 12:00ч и ако сте решили да прекарате само 1 ден в хотела и пристигнете вечерта, няма как да се възползвате от услугите му. Освен това опцията "голямо двойно легло", която бяхме избрали при резервацията, беше заменена с 2 доближени единични легла, които постоянно се разделяха. Това обаче го установихме чак като си легнахме и вече нямаше никой на рецепцията, освен охраната.

Хотелът е приятен, топъл и изключително чист. Подовото отопление в банята създава допълнителен комфорт. Удобни възглавници и завивки. Закуската беше разнообразна - не липсваше нищо, въпреки края на сезона и минималната заетост на хотела. Учтив и усмихнат персонал.

Престой през октомври 2017

• Оценено на: 16 септември 2019

9.6
    Хранат беше вкусна и разнообразна, хотелът е много чист и...
    • Престой от 2 нощувки

Не намерих лесен достъп до крайбрежната ивица

Хранат беше вкусна и разнообразна, хотелът е много чист и спокоен.

• Оценено на: 8 септември 2019

Релаксиращ и зареждащ уикенд
    • Изпратено от мобилен телефон

Цялата атмосфера, спокойствието, уюта!

• Оценено на: 3 септември 2019

Хотелът беше просто прекрасен, удобен и чист, персоналът...
    • Изпратено от мобилен телефон

Хотелът беше просто прекрасен, удобен и чист, персоналът беше професионален и супер приятелски настроен, закуската надхвърли очакванията ми!

• Оценено на: 31 август 2019

много добро
    • Престой от 3 нощувки

Имаше найлонова подложка под долния чаршаф която спарваше тялото и се пързаляше.

• Оценено на: 28 август 2019

Стаята е чиста.
    • Изпратено от мобилен телефон

Закуската не беше много добра. Нямаше кърпи за лице.

Стаята е чиста. Леглата са удобни.

• Оценено на: 24 август 2019

7.5
    Стаята беше много просторна и хубава.

Закуската не беше добра.

Стаята беше много просторна и хубава. С хубава тераса. Голямо и удобно легло.

• Оценено на: 16 август 2019

Чисто и храната вкусна!
    • Изпратено от мобилен телефон

По голямата част от персонала не говори български!

Чисто и храната вкусна!

• Оценено на: 15 август 2019

Професионализмът на рецепционистите, храната и отношението в...
    • Престой от 2 нощувки

Професионализмът на рецепционистите, храната и отношението в ресторанта, консултирането в СПА центъра, обслужването в стаята.

• Оценено на: 9 август 2019

Чисто , подредено , усмихнат и любезен екип готов да...
    • Изпратено от мобилен телефон

Чисто , подредено , усмихнат и любезен екип готов да отговори на всеки въпрос. Супер място

• Оценено на: 28 юли 2019

6.3
    5-6 кучета,които лаеха през цялата нощ и се наложи да се...

5-6 кучета,които лаеха през цялата нощ и се наложи да се преместим в друга стая

• Оценено на: 26 юли 2019

Удобна локация.
    • Пътуващи с приятели

Няма достатъчно паркоместа.

Удобна локация. Просторни стаи и бани. Терасата с гледка към басейна също беше доста обширна и приятна.

• Оценено на: 7 юли 2019

Добре беше.
    • Изпратено от мобилен телефон

По-голямата част от персонала не говореха български език.

Стаята беше хубава и хубаво обзаведена. Имаше паркинг.

• Оценено на: 29 юни 2019

6.7
    Добро място за 4-5 дни почивка.

Джакузито.

Добра и достатъчно.

• Оценено на: 13 юни 2019

Чисто, уютно, много мил и услужлив персонал!
    • Пътуващи с приятели
    • Изпратено от мобилен телефон

Чисто, уютно, много мил и услужлив персонал!

• Оценено на: 13 юни 2019

Всичко беше перфектно, невероятен персонал и обслужване
    • Изпратено от мобилен телефон

Нямаше нещо, което да не ни хареса

Всичко беше перфектно, невероятен персонал и обслужване

Престой през май 2019

• Оценено на: 29 април 2019

Закуската беше добра/стандартна/.

Храната

Закуската беше добра/стандартна/. Но вечерята беше не добра.

Престой през април 2019

• Оценено на: 22 октомври 2018

Липсата на топла вода
    • Двойка
    • Джуниър суит с безплатен пропуск за ботаническата градина

Липсата на топла вода

Престой през октомври 2018

• Оценено на: 29 септември 2018

Персоналът беше любезен.
    • Изпратено от мобилен телефон

Спа-то се плаща отделно, а това никъде не беше посочено при резервацията. Фитнесът е безплатен само при първото посещение.

Персоналът беше любезен.

Нямаше топла вода.

Престой през юни 2018

• Оценено на: 18 април 2018

4.6
    Нямаше топла вода и персоналът беше в процес на обучение.
    • Престой от 1 нощувка

Нямаше топла вода и персоналът беше в процес на обучение.

• Оценено на: 26 ноември 2017

Студено и некомфортно
    • Изпратено от мобилен телефон

Много студено беше в хотела

Персонала в ресторанта

• Оценено на: 13 октомври 2017

3.3
    Леглото беше изключително неудобно,стаята прекалено малка и...
    • Изпратено от мобилен телефон

Леглото беше изключително неудобно,стаята прекалено малка и задушна,имаше някакви мушици навсякъде и в стаята и в банята.

Престой през септември 2017

• Оценено на: 27 септември 2017

добре
    • Престой от 5 нощувки

персоналът: много приказват един с друг, а ти седиш и ги чакаш докато се наговорят

Престой през септември 2017

• Следните отзиви са написани преди повече от 24 месеца. Вече не влияят върху общата оценка на мястото за настаняване, но могат да са ви полезни, когато правите своя избор.

• Оценено на: 7 март 2016

Кухнята ми хареса.
    • Двойка

Обслужването в ресторанта да бъде по-професионално.

Кухнята ми хареса. Обстановката е супер, независимо че все още се ремонтира в хотела. Персоналът е отзивчив и любезен.

• Оценено на: 15 февруари 2016

Стаята е просторна.
    • Двойка

Адресът, който е посочен в интернет се намира в другият край на Балчик и трябва да имаш късмета някой да знае къде се намира хотела. Нямаше място в ресторанта на вечеря(предложиха да ни сложат маса в коридора). Закуската е ужасна, всичко има вкус все едно е приготвено преди 4 часа, а от безплатните напитки имаше само портокалов сок, който представлява оранжева вода(обикновена вода нямаше). WI-FI сигнала в стаята е толкова зле, че не може да се използва. Телевизията е с ужасно качество на картината. От спа процедурите може да се използват само сауната и джакузито, праната баня и приключенският душ са по-скоро средства за мъчение,

Стаята е просторна.

• Оценено на: 25 ноември 2015

8.8
    Стаята беше чиста и много добре обзаведена с голям плосък...
    • Двойка

Ресторанта не работеше по тово време на годината(21.11) и се наложи да се лутаме из Балчик за вечеря.

Стаята беше чиста и много добре обзаведена с голям плосък телевизор,две бани и голяма тераса с маса и столове с изглед към морето.Има покрит паркинг и отвсякъде лъха на лукс.Интернет връзката беше на ниво.

• Оценено на: 18 ноември 2015

Стаите са много уютни!
    • Семейство с малки деца

Не ни хареса това,че бяхме резервирали Джуниър суит,а ни дадоха друга стая и да има бебешко легло! Вечеря за 16лв. на човек ,но ни казаха ,че не сме резервирали и ако сме искали срещу 20лв може вечеря ,а накрая се оказа ,че в неделя ресторанта не работи.Апартамента с който се опитаха да заменят желаната стая беше в края на самия хотел явно да не притесняваме с бебешкия плач другите гости,но нас ни притесняваха други човешки викове! :)Хотела е супер луксозен и уютен за това идваме за втори път,но не е приятно да се опитват да те правят на балама всеки си прави сметката и ние си бяхме сметнали почивката!Не знам в кого е вината,но не е в нас!!!!!

Стаите са много уютни!

• Оценено на: 26 август 2015

7.5
    Отзивчив и усмихнат персонал, особено момичето на рецепция и...
    • Двойка

Климатикът беше повреден, което беше много неприятно, но момичето на рецепция реагира бързо и ни донесоха подвижен.

Отзивчив и усмихнат персонал, особено момичето на рецепция и на бара на басейна. Добро разположение.

• Оценено на: 5 август 2015

8.3
    Базата, местоположението, обслужването (най- вече на...
    • Двойка

Закуската е бедна и капацитета на ресторанта не е съобразен с броя гости на хотела. Паркинга не е добре организиран и също не е съобразен с гостите.

Базата, местоположението, обслужването (най- вече на рецепцията).

• Оценено на: 7 юни 2015

Просторна стая с наличие на баня с тоалетна и допълнителна...
    • Група

Просторна стая с наличие на баня с тоалетна и допълнителна тоалетна в стаята. Голямо бюро с много контакти - отлично за работа! Great big room with 2 WC and nice workspace.

• Оценено на: 17 март 2015

Всичко!
    • Самостоятелно пътуващ

Нямаше чехли в стаите! ... в кръга на шегата! Реалнио нямам забележка. Бях посрещнат и настанен, независимо от късното ми пристигане!

Всичко!!! Въпреки, че е съвсем началото на сезина, всичко беше идеално. Топла вода, безупречна чистота, зареден мини бар, невероятно комфортни стаи и удобни мебели. Помислено е за всичко. Закрит паркинг. Дори има достатъчно контакти за телефон, компютър и каквото още се сетите! Банята заредена с всичко необходимо!

• Оценено на: 9 Май 2016

5.0
    Все още нов и чист хотел.
    • Двойка

Баните са с индивидуален бойлер и водата за двама стига само за душ.

Все още нов и чист хотел.Много добър дизайн.Уютен и модерен ресторант.

• Оценено на: 7 април 2016

• Оценено на: 5 декември 2015

Няма басейн

Няма басейн

• Оценено на: 8 ноември 2015

Чудесен хотел и персонал!
    • Двойка

Липсва свободен контакт. Климатика не е особено силен.

Чудесен хотел и персонал!

• Оценено на: 28 октомври 2015

vsichko

vsichko

• Оценено на: 27 септември 2015

9.6
    Хигиената в хотела беше на много добро , направи ни...
    • Двойка

Хигиената в хотела беше на много добро , направи ни много добро впечатление, но най-вече сме възхитени от масажите.

• Оценено на: 12 септември 2015

Интериора, разположението, закуската

Интериора, разположението, закуската

• Оценено на: 23 април 2015

Отлична локация, собствен паркинг, комфортни и просторни...
    • Двойка

Отлична локация, собствен паркинг, комфортни и просторни помещения. Чисто и уютно

• Оценено на: 10 март 2015

Всичко ни хареса!

Че бяхме над ресторанта

Всичко ни хареса!!!

Има 63 отзива без текст. Това се отразява на общата оценка.

Показване 1 - 70

Ние връщаме разликата в цената
Ние връщаме разликата в цената
Ниски цени • Без такси за резервация • Намерили сте по-ниска цена? Ще ви върнем разликата!
Търсете във фото галерията на пътешествениците на Уайт Рок Касъл Суит Хотел & СПА

Гостите са оставили отзиви и за следните места за настаняване: