Svájc Bázel Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Apaliving - Budgethotel Értékelési pontszám: 8

„Tiszta szallas, nagyon kenyelmes aggyal, nyugodt kornyekkel, de jol megkozelitheto a belvaros a tomegkozlekedessel. Plusz pozitivum a Bazel kartya, mellyel ingyen lehet utazni. Egy ejszakara tokeletes volt. ”

• Metropol Hotel Értékelési pontszám: 8,9

„Gyors be és kijelentkezés, barátságos, segítőkész személyzet, közel a központhoz, utazási kártya a helyi tömegközlekedéshez.”

• Hotel Restaurant Resslirytti Értékelési pontszám: 8,6

„Bőséges reggeli, nagyon finom kávé (egész nap fogyasztható a vendégeknek), 10 méterre a villamos- és buszmegálló, barátságos személyzet, kényelmes szoba.”

• ibis budget Basel City Értékelési pontszám: 7,7

„In hungarian language: A leírtakhoz viszonyítva is nagyon könnyen meg lehet találni. Tulajdonképpen a központi vasúti pályaudvartól (ahová az 50-es busz visz a repülőtérről) el kell indulni jobbra a sínek mentén, ráadásul a szállás bejárata is a sínekre néz (a belépő kódnak nem láttam értelmét, sehol sem kellett használni). A recepción dolgozók végig készségesek, kommunikatívak, segítőkészek voltak. Ajándék Basel Cardért piros pont (bár sosem jöttek ellenőrök). A 3 ágyas szoba rafinált, de két éjszakára pompásan megfelelt. Az étkezési lehetőséget nem vettem igénybe.”

• ibis Styles Basel City Értékelési pontszám: 8,6

„kiváló segítőkész személyzet; svédasztalos reggeli; Basel kártya, amely biztosította az ingyenes városi közlekedést... tisztaság; modern szobai berendezés..”

• Hotel Rheinfelderhof Értékelési pontszám: 8

„Nagyon segítőkész recepciósok ,mindent kinyomtatnak,elmagyaráznak,a reggelinél udvarias,készséges pincérnők,tisztaság,nekünk szép nagy szobánk volt /ketten voltunk/,a közlekedéshez ingyenes BaselCard-ot kaptunk,ami sok helyre 50 % -os kedvezményt biztosított /múzeum,városnézőbusz,hajókázás,esti színházjegy/,a szállodával szemben a Coop áruház segít a kiadások csökkentésében.A hotelnek saját étterme van,elfogadható árú napi menüvel.”

• Hotel zum Spalenbrunnen Értékelési pontszám: 7,7

„Van vízforraló és teafű a szobában, adtak napi 1 palack vizet. Közel volt a belváros akár gyalog, akár tömegközlekedési eszközzel. Adtak Bázel kártyát, amivel ingyenes a tömegközlekedés és pár helyre kedvezményes belépő váltható.”

• Hotel Alfa Értékelési pontszám: 7,9

„A reggeli finom volt, a szobába bekészített ásványvíz és kávégép is szuper volt.”

Bázel 25 legjobb szállodája

51 199 Booking.comos hotelértékelés alapján